UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Inspirator
4 0 1

brak napisów w TVP1 i TVP2

Dzień dobry, 

 

Od dłuższego już czasu w horizonie nie mam napisów w TVP1 i TVP2 (można wybrać tylko ścieżkę dźwiękową). Z kolei w mediaboksie (mam w mieszkaniu 2 dekodery) napisy wyświetlają się bez problemu. Ktoś wie, jaka może być przyczyna? 

5 ODPOW. 5
Moderator
1010 661 162

Re: brak napisów w TVP1 i TVP2

@Kuba77 na wszystkich audycjach na wskazanych kanałach masz taki problem? @Adam masz lepszą pamięć temat jutro sprawdzimy na sprzęcie testowym 

Inspirator
4 0 1

Re: brak napisów w TVP1 i TVP2

Tak, od mniej więcej miesiąca nie mam w horizonie w ogóle napisów na tych kanałach, nawet wtedy, gdy nadawane są filmy, w których te napisy na 100 % powinny być (i są na mediaboksie).

 

Dziś zauważyłem jeszcze coś - na BBC First nie mam oryginalnej ścieżki dźwiękowej (choć jest na mediaboksie), za to bez problemu wyświetlają się napisy polskie i angielskie.

 

Może nie jest to wielki kłopot, ale czasem lubię ustawić do nauki angielskiego oryginalny dźwięk z napisami na tych kanałach.

 

 

Inspirator
4 0 1

Re: brak napisów w TVP1 i TVP2

Czy udało się może coś sprawdzić? Bo minęły 2 tygodnie i nic się nie zmieniło, a nawet jest gorzej - na TVP 1 i 2 nie mam ani napisów ani oryginalnej ścieżki dźwiękowej, a na BBC First są napisy, a nie ma oryginalnej ścieżki. (wszystko dotyczy horizona, na mediaboksie jest ok)

Nauczyciel
655 448 61

Re: brak napisów w TVP1 i TVP2

813813813 oficjalny kanał do zglaszania usterek/reklamacji

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Inspirator
4 0 1

Re: brak napisów w TVP1 i TVP2

Przypadkiem rozwiązałem problem - okazuje się, że oryginalna ścieżka dźwiękowa na tych kanałach pojawia się tylko wtedy, gdy w ustawieniach dekodera włączona jest opcja Dolby Digital.

Napisów w TVP 1 i 2 nadal nie ma, ale to już niewielki problem.