UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

Użytkownik
1 0 0

Czas to pieniądz

Korzystając z okazji, że zarejestrowałem się na tym forum chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne, że mój dekoder Horizon z funkcji czuwania do pełnego włączenia uruchamia się około 30 sekund? Czy też ktoś ma taki problem? Podobno chodzi o jakieś odbicia i pasma... bla bla bla bla...
Oczywiście zgłaszałem to do UPC, ale powiedziano mi, że to norma w tym dekoderze. A poprzedniego modelu nie mogą mi podłączyć, bo zostały wycofane, a ponadto należałoby wówczas zmianiać warunki umowy. I męczę się z  tym pudłem już od roku.

Trochę nie chce mi się wierzyć zę tysiące użytkownków zgadza się na takie "zamulatory" w postaci dekodera. 

Pozdrawiam. 

2 ODPOW. 2
GDA
Pan Abonent ;-)
1269 654 100

Re: Czas to pieniądz

A w jakim trybie standby masz ustawiony dekoder?

Inspirator
8 6 0

Re: Czas to pieniądz

Podany przez ciebie czas uruchomienia pasuje do trybu ECO - ok 30-40 sek (a nie jak podaje strona UPC 2min) do pojawienia się obrazu (testowałem osobiście) Jeśli jednak korzystasz z trybu Szybki, to zdecydowanie jest coś nie tak.

Co do Mediaboxów i ich dostępności to oczywiście nie zostały wycofane, są oferowane nadal w opcji multiroom. Jeśli technicy nie będą w stanie rozwiązać Twojego problemu z Horizonem to myślę, że powinieneś jak najbardziej otrzymać ponownie Mediaboxa.