UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
26 22 0

Dekoder Horizon - aplikacje

Jak wynika ze słów władz UPC, dekoder Horizon oprócz dostarczania kanałów TV ma być także m.in. "pudełkiem" który umożliwi korzystanie z różnych apliakcji. Taki kablowy Smart TV. W dobie internetu popieram ten trend. Taki mamy klimat

Osobiście najwięcej zastrzeżeń mam do YOUTUBE w wydniu Horizona. Wyszukiwarka jest tragiczna, wiele materiałów nie wyszukuje, które dawno są w internecie. A dla nieco starszych osób, które nie siedzą przed komputerem a przed TV, opcja YouTube w dekoderze jest sznasą na wygodne oglądanie "internetów" w TV.

A przy okazji pytanie do społeczności. Jakich aplikacji w dekoderach Horizon Wam brakuje?

A może w ogóle Wam są one niepotrzebne?

13 ODPOW. 13
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Dekoder Horizon - aplikacje

Absolutnym minimum powinien być dostęp do wszystkich aplikacji SMART jakie sa w telewizorach

W pierwszym sofcie był nawet facebook
-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Innowator
26 22 0

Pomyślałbym też o jakieś aplikacji z dostępem do tematycznych stacji radiowych.

mb
Innowator
33 23 1

Najpierw wypadałoby usprawnić to co już jest, a przede wszystkim YouTube bo to co obecnie jest naprawdę tragiczne w obsłudze. Dodatkowo nie da się oglądać nic co leci LIVE co dla mnie jest dużym minusem bo czasem niektóre relacje sportowe np są transmitowane na YouTube i fajnie byłoby móc odtworzyć na telewizorze.

Po za tym czekam na zapowiadanego na ten rok Netflixa. Mamy prawie październik a aplikacji wciąż nie ma i ogólnie temat przycichł.

Fajnie jakby kiedyś pojawiło się HBO GO bo jednak jest tam nieco więcej treści niż w samym HBO OD.

Miło byłoby także jakby wprowadzono apkę TVP Sport bo czasami niektóre transmisje nie mieszczące się w TVP Sport (kolidujące godzinowo) lecą właśnie w tej aplikacji.

Choć w dobie telewizorów z androidem te aplikacje stają się już raczej słabym bajerem

Inspirator
8 3 0

Pomijając do niczego nie nadającą się aplikacje/wyszukiwarkę Youtube (cenzura?) której wyniki mają się nijak do wyszukiwania w Internecie, całkowicie niezrozumiały jest fakt, braku możliwości  wyłączenia WiFi w dekoderze....... albo włączenia go, równolegle z korzytaniem z internetu w routerze po kablu.  Jaka jest logika takich decyzji?

Jedyny "+" dekodera Horizon to mozliwośc nagrywania kilku kanałów.......w praktyce wykorzystywane sporadycznie.......bo o skandalicznej "niby funkcjonalności" odtwarzania wybramych kanałów po ich nadaniu bez mozliwości przewijania, nie warto wspominać.

Jestem na NIE.

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak nie można wifi w dekoderze wyłączyć jak można? 

Inspirator
8 3 0

jak można jak nie można.....jesteś w stanie zmusić aby zielona dioda od WiFi się nie paliła i nie szedł sygnał? Bardzo proszę o wskazówkę.
Specjalista
61 29 0

Dwie opcje. 

Menu dekodera dezaktywuj sieć wifi

Druga opcja podłącz kabel połącz się z dekoderem chyba 192.168.0.1 lub 192.168.1.1 login i haśło admin i tam wyłącz wifi.

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Tytan
Tytan
1977 979 157

A instrukcje pies zżarł?

https://www.upc.pl/pdf/upc_instrukcja_uzytkownika.pdf

wyłacz całkowicie w dekoderze sieć domową

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Inspirator
8 3 0

przecież o tym pisze...."wyłączenie całkowicie" z poziomu dekodera nie powoduje wyłączenia. Dioda WiFi pali się w dalszym ciągu a dekoder daje sygnał.........

Tytan
Tytan
1977 979 157

U mnie Horizon nie rozgłasza sieci WiFi i nie świeci się dioda w związku z tym

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tagi (2)
-
Nie dotyczy

Inni już szybciej napisali jak to wyłączyć. A skoro zielona dioda pomimo to się świeci to może wifree masz włączone (chociaz nie jestem pewien czy Horizon rozgłasza wifree) ? U mnie bez problemu zostało wifi na dekoderze wyłączone i zielona dioda się nie pali  

Inspirator
5 3 0

Aplikacji które chętnie bym zobaczył na dekoderze jest kilka (chociażby dostęp do plików z dysku google). Ale już samo doprowadzenie Youtube do używalności było by mile widziane. Skoro nie mogę w tej aplikacji wyszukać nawet swoich własnych filmów o unikalnych tytułach z własnego kanału to porażka. No i druga skrzynka z kodi na pokładzie wciąż jest konkurencyjna.

Użytkownik
1 0 0

Jestem za od Twojego postu mineło 1,5 rokui nic wym temacie.