anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

Highlighted
Inspirator
9 2 1

Dekoder Horizon Problem z odtworzeniem nagranych odcinków serii

Witam Was serdecznie

Mam problem na swoim Horizonie. Dziecko ma nagraną serię bajek. Problem pojawia się z odtworzeniem np dwóch ostatnich odcinków na liście. Po prostu możliwość wyboru zatrzymuje się na dwa odcinki przed końcem listy. Widzę że te odcinki są nagrane, ale w żaden sposób nie mogę na nie najechać żeby je odtworzyć.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam serdecznie

4 ODPOW. 4
Moderator
79 9 16

Re: Dekoder Horizon Problem z odtworzeniem nagranych odcinków serii

@marszal1990 z doświadczenia wiem, że najszybciej i najprościej kwestie nagrań zgłosić na infolinię (813 813 813). W trakcie rozmowy konsultant będzie mógł wtedy dokładniej to zweryfikować.

Poza tym mogę zalecić restart części modemowej dekodera - przytrzymaj przez 30 sekund przycisk "modem reset" z tułu urządzenia.

Możesz też wykonać przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu dekodera. 

Highlighted
Inspirator
9 2 1

@Miłosz 

Dziękuję za odpowiedź. Chciałem się dowiedzieć najpierw tutaj czy ktoś już miał po prostu podobny problem 😊 spróbuję według Twoich zaleceń najpierw, chodź twardego resetu wolał bym uniknąć by nie utracić nagrań 😊

Highlighted
Moderator
79 9 16

@marszal1990 nie tracisz nagranych pozycji przy twardym resecie. Tylko zaplanowane i akutalnie nagrywane.

Highlighted
Inspirator
10 2 0

Witam.

Niestety ten złom horizon tak ma i nie da się tego przeskoczyć.

Żaden reset nie pomoże.

Jedyna możliwość aby obejżeć końcówkę serii to oglądać i usuwać od początku.

Jest to oczywiście wina oprogramowania tego badziewia ale szefostwo ma abonentów w głębokim poważaniu i nie zamierza tego naprawić.

Jedyna nadzieja, że wszystko będzie działało jak należy, to gdy w końcu wprowadzą nowy dekoder.

Pozdrawiam.