UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

Użytkownik
1 0 0

Dekoder Horizon

Witam 

Mam mały problem ,kiedy podłączyłem komputer z telewizorem przez kabel hdmi wyskakuje mi lista wejść i oczywiście przełączam pilotem od dekodera na odpowiednie złącze i wyskakuje w malym okienku w telewizorze film który oglam przez komputer. Moje pytanie jak mogę przełączyć pilotem od dekodera, aby natychmiast pojawił się duży obraz, a nie czekać aż się automatycznie przełączy. Pozdrawiam 

1 ODPOWIEDŹ
Profesor
1292 586 48

Re: Dekoder Horizon

@Artur69

Witamy na naszym forum.

To o co pytasz konfigurujemy w tv w opcji proporcje obrazu (nie znam Twojego tv więc strzelam, że to mniej więcej w tamtych segmentach menu tv się znajduje).

Zapewne ustawiona jest ta opcja na AUTO i tv potrzebuje chwilę by to "poprawić".

Będzie w opcjach obrazu coś w rodzaju 16:9, 4:3 itd - trzeba to zmienić właśnie na ustawienie ręczne a nie auto (trzeba dobrać format obrazu kiedy proporcje będą właściwe).

Choć może się też okazać, że tv wprowadzi te zmiany do każdego źródła sygnału i trzeba będzie to zmieniać "w drugą stronę".

Nie bez znaczenia jest tu też fakt czy film jest w rozdzielczości 720 czy 1080 (tu tv też musi się dostosować).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.