UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 1 0

Dwa pytania o Horizon

Obecnie mam ConnectBox + Mediabox z nagrywarką. Ten drugi dożywa już chyba swoich dni, więc zastanawiam się nad przejściem na Horizona. I teraz dwa pytania:

1. Czy zmieniając ofertę na Horizon, UPC zostawi mi ConnectBox, czy będę musiał korzystać z modemu wbudowanego w Horizona?

2. Czy Horizon ma już dostępny tryb Bridge?

Z góry dzięki,

MK

5 ODPOWIEDZI
Zawodowiec
463 107 21

Re: Dwa pytania o Horizon

1. Jest na to szansa. Jeśli skorzystasz z ofert dla obecnych klientów nie powinno być z tym problemu, zwłaszcza, że sprzęt jest już u Ciebie. 

2. Nie i nigdy nie będzie miał. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

@MaciejKawitaj w społeczności jupisi

oczywiście posiadając ConnectBoxa możesz go zostawić i wymienić tylko stary dekoder na Horizon-a, także żadnych przeróbek instalacji - tylko w miejsce Cisco stawiasz Horizon

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Highlighted
Użytkownik
4 0 0

@zylxnapisał(a):

2. Nie i nigdy nie będzie miał. 

Mi konsultant powiedział że Horizon może pracować w trybie bridge. Wczoraj mi go zamontowali i nie widzę takiej możliwości.

Użytkownik
2 1 0

Potwierdzone: dadzą Horizona, zostawią Compala. Plus obniżka ceny i zwiększenie do 500 Mbps ;-) Metoda na Dział Utrzymania Klienta jak zwykle skuteczna...

Zawodowiec
463 107 21

@Nolaan, Konsultant Cię okłamał. Spora szansa, że nie złośliwie tylko z braku wiedzy.