UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
2 1 1

ERROR 1001

Witam mam problem z routerem, nie mam kablówki, Wi Fi oraz interneru z kabla, wszystko resetowałem lecz nic sie nie zmieniło. Na telewizorze wyskakuje mi ERROR 1001. Jeszcze o 24 wszystko było OK. Liczę na pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

5 ODPOWIEDZI
Użytkownik
1 1 0

Re: ERROR 1001

zapłacona ??

Moderator
669 461 120

Pierwsze co zweryfikuj prosze, czy pod Twoim adresem zamieszkania nie ma obecnie aktywnej awarii -> KLIK

Inspirator
2 1 1

Tak zaplacone wszystko. Niestety nie mam jak sprawdzić ponieważ nie mam dostepu do dokumentów. 

EDIT

Jednak znalazłem, jest awaria. Technicy mają to naprawić do 20:30.

Wyedytowałem. Proszę nie dublować postów.

GMateusz

-
Nie dotyczy
942 0 49

@chmielu0311 witaj w naszej społeczności 

Mam małą prośbę, w prawy górnym rogu każdego postu masz opcję "Pokaż menu opcji" (taki ptaszek ) użyj tego menu w przypadku kiedy piszesz post pod postem, celem edytowania poprzedniej wiadomości. Wtedy zamiast pisać np. 3 jest jedna i mniejszy bałagan na forum.

Dziękuje

EDIT

Wyedytowałem post kolegi zgodnie z tym co pisałeś 

GMateusz

Naukowiec
1143 544 42

GMateusz napisał(a):

Pierwsze co zweryfikuj prosze, czy pod Twoim adresem zamieszkania nie ma obecnie aktywnej awarii -> KLIK

Bez urazy - ale kto wymyślił tam taki sposób weryfikacji czy coś nie jest botem?

Podać nr klienta i PESEL i załatwione a nie zabawy w kretynizmy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.