UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

horizon - jak jest

Pytanie jak jest ? Jest wiele negatywanych opini np. o ciąglych restartach, marnym zasięgu itd, że zlom itd. Czy jest ktoś go jest w miarę zadowolony z horizona jeśli chodzi o tv i wifi ?

Jestem w vectrze i mialem zrezygnować w wogole z tv bo w sumie rzadko coś oglądam i osobno dokupić tylko hbo go. Ale w upc jest teraz promo
za 89.9 300mb, pvr, tv i hbo więc dobra cena i chętnie chcialym all in one
- czy zewn adres jest w miarę staly czyli np nie zmienia się po restarcie tylko moze raz na parę mcy ?
- widzialem na screenshocie że można chyba ustawiać przekierowania portów
- jest tryb bridge ?
- czy jakbym chcial wyższy pakiet neta mogę ustawić bridge i wlasny router ?

3 ODPOW. 3
Nauczyciel
513 133 22

Re: horizon - jak jest

@undsame z Horizonem jest roznie, u mnie pare miesięcy działał niezle

PoznieP już były cyrki. Bridgestone nie ma. Weź sobie na próbę i przetestujesz

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Profesor
1364 605 50

@undsamenapisał(a):

- czy zewn adres jest w miarę staly czyli np nie zmienia się po restarcie tylko moze raz na parę mcy ?
- widzialem na screenshocie że można chyba ustawiać przekierowania portów
- jest tryb bridge ?
- czy jakbym chcial wyższy pakiet neta mogę ustawić bridge i wlasny router ?

1 IP jest zmienne dynamicznie - możesz mieć jedno IP rok a może co tydzień być inne.

2 Przekierowanie portów jest.

3 Nie - w Horizonie NIE ma  trybu bridge.

4 Do wyższego pakietu dostaniesz Compala. Jeśli ma on IPv4 można włączyć w nim tryb mostu i podłączyć własny router.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Wykładowca
724 174 26

@undsame, tak jak pisali przedmócy, z tym że w temacie o podobnej tematyce  (https://forum.upc.eu/t5/wifi-i-wifree/horizon-i-dodatkowy-router/td-p/21857) padła następująca deklaracja @GMateusza, która pewnie dotyczy wszystkich:

@GMateusznapisał(a):

@sebagit jeśli usługa nie będzie spełniać Twoich oczekiwań to napisz do mnie na priv. Wyślę do Ciebie Compala bezpłatnie..

Także weź, potestuj czy spełnia twoje oczekiwania, a jeśli nie to zawsze możesz spróbować dostać oddzielnie Compala lun masz 14 dni ( a nwet 30) na odstąpienie od umowy.