UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Horizon nagrywanie serii

Od czego zależy dostępności nagrywania serii? Np. na kanale gametoon nie da się nagrywać programów seriami. Czy to leży po stronie UPC, czy dostawcy treści?

Tagi (2)
5 ODPOW. 5
Highlighted
Inspirator
14 1 0

Re: Horizon nagrywanie serii

Podpinam się do tematu . Chcę zaplanować z poziomu EPG nagranie całej serii. Po naciśnięciu nagraj serię mam informacje o planowaniu nagrania sprawdź później. Po pewnym czasie sprawdzam i nic sie nie zaplanowało. To samo z poziomu informacji o danym programie. Zaczałem planować pojedyńcze odcinki i mam zaznaczone ze niby bedzie nagrane. Sprawdzę jutro czy się nagrało. Co się mogło popsuc?

Highlighted
Ekspert
125 29 5

U mnie jest czasem tak ze dekoder ma takie widzimisie i postanawia 1-2 opdcinkow nie nagrac mimo braku konfliktu nagran...

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 150 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Highlighted
Moderator
33 17 14

Witajcie

piotreqm - nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi - zwykle jest to uzależnione od ustaleń  pomiędzy między nadawcą a nami;

andreas123 - musimy się temu bliżej przyjrzeć. Napisz proszę wiadomość prywatną, zbadamy sytuację;

Pshemco - też poprosimy o szczegóły - zweryfikujemy zgłoszenie w systemie IT. 

Pozdrawiam

Adam

Highlighted
Ekspert
125 29 5

@Adamnapisał(a):

Pshemco - też poprosimy o szczegóły - zweryfikujemy zgłoszenie w systemie IT. 

Nie sa to zdarzenia czeste. Ostatnio to zauwazylem przy nagrywaniu "Krorony Królów" na TVP 1. Chyba tydzien temu poniedzialkowy odcinek sie nie nagral natomiast z pozostalymi nie bylo problemów. Brakujacy odcinek mozna bylo jednak obejrzec w replay`u. Takie akcje pojawiaja sie rowniez na innych kanalach.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 150 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Highlighted
Ekspert
125 29 5

@andreas123napisał(a):

Podpinam się do tematu . Chcę zaplanować z poziomu EPG nagranie całej serii. Po naciśnięciu nagraj serię mam informacje o planowaniu nagrania sprawdź później. Po pewnym czasie sprawdzam i nic sie nie zaplanowało. To samo z poziomu informacji o danym programie. Zaczałem planować pojedyńcze odcinki i mam zaznaczone ze niby bedzie nagrane. Sprawdzę jutro czy się nagrało. Co się mogło popsuc?

Informacje o "planowaniu nagrania" tez czesto widze. Jednak finalnie pozycja jest zaprogramowana. Widoczna jest na liscie pozycji do nagrania. Nie ma natomiast czerwonego kolka w programie TV.

Podobny komunikat widze tez przy kasowaniu pozycji. Dekoder informuje ze pozycja jest w trakcie kasowania i prosi sprawdzic czy zostala usunieta pozniej. Niestety nie zawsze za pierwszym razem dekoder ja usunie.

--