UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Ekspert
106 26 2

Re: Horizon - nagrywanie

@-napisał(a):

@Pshemco ogólnie to peace ma 4 głowice więc to co piszesz nie do końca jest możliwe technicznie. On może nagrywać do 4 programów gdy jest wyłączony lub 4 kanały i jeden z nich  można oglądać. Chyba, że dekoder pokazywał że nagrywa a nie nagrywał jednej z pozycji...

Taki numer jak piszesz możliwy jest na Horizonie produkcji samsunga - tam jest 6 głowic. 

Z tego co pamietam to na spodzie dekodera jest logo Pace... Nie mniej oprogramowanie dekodera moze miec inne zdanie...

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
-
Nie dotyczy
1003 0 51

@Pshemco masz rację, na pewno pace bo tylko takie są w Polsce....

Oprogramowanie dekodera nie ma tu nic do rzeczy. Tu ważna jest głowica antenowa a ich fizycznie jest 4. Oprogramowanie co najwyżej mogło być winne takiej sytuacji, że pokazywało iż nagrywa 4 a nagrywało 3 (jedno zakończyło szybciej, lub przerwało nie wiem ciężko strzelać co się stało)

Ekspert
106 26 2

@-napisał(a):

@Pshemco masz rację, na pewno peace bo tylko takie są w Polsce....

Oprogramowanie dekodera nie ma tu nic do rzeczy. Tu ważna jest głowica antenowa a ich fizycznie jest 4. Oprogramowanie co najwyżej mogło być winne takiej sytuacji, że pokazywało iż nagrywa 4 a nagrywało 3 (jedno zakończyło szybciej, lub przerwało nie wiem ciężko strzelać co się stało)

Wiem ze wczesniej takiej sytuacji nie bylo. Dlatego o tym napisalem.

Poza tym od casu do czasu zauwazam ze mimo ze nagranie jest prawidlowo zaprogramowane (brak konfliktu nagran, dekoder sie nie wiesza i nie ma przerw w dostawie pradu) to pozycja nagrywa  sie tylko przez 3-15 min. Jesli jest powtorka programu to wtedy nagrywa sie w calosci. Moze dekoder nie sygnalizuje konfliktu nagran?

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
-
Nie dotyczy
1003 0 51

@Pshemco może tak być, po prostu felerna sztuka. A próbowałeś ponownie pobrać soft? Któryś z resetów?

W sumie ciekawa sytuacja  

Ekspert
106 26 2

@-napisał(a):

@Pshemco może tak być, po prostu felerna sztuka. A próbowałeś ponownie pobrać soft? Któryś z resetów?

W sumie ciekawa sytuacja  

A jak czesto trzeba resetowac dekoder zeby dzialal stabilnie?

--
-
Nie dotyczy
1003 0 51

@Pshemco nie powinno w ogóle ew. raz na jakiś czas.

Ja bym chciał wymiany na poprawnie działający egzemplarz... 

GDA
Pan Abonent ;-)
1168 619 95

@-napisał(a):

na pewno peace

Dzisas oczy bolą! Jaki peace?!

PACE

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
1003 0 51

@GDA mea culpa, mea maxima culpa  

Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1168 619 95

@- peace ;

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Ekspert
106 26 2

@-napisał(a):

@Pshemco nie powinno w ogóle ew. raz na jakiś czas.

Ja bym chciał wymiany na poprawnie działający egzemplarz... 

Przemecze sie jakos do przyszlego roku. Moze nowy dekoder bedzie lepiej dopracowany :-)

--
Innowator
15 2 1

Witam wszystkich. Nie wiem gdzie to napisać więc kontynuję ten wątek. 

Nie mogę skasować - Anulować - nagrywania serialu. Rzecz dotyczy :dnia 3.kwietnia  serial: Australijscy poszukiwacze złota   kanał 318: Viasat Explore Polsat. 

Coś takiego jak reset jest mi bardzo dobrze znany i nie działa. Co jeszcze mogę zrobić?

O sobie - jestem prawie seniorem więc proszę o posługiwanie się prostymi słowami.

Pakiet Horizon Max z nagrywarką / Fiber Power 120 Mb/s / Pakietiet Multiroom z nagrywarką / C+  / HBO / Filmy i seriale My Prime / FilmBox / Minuty do wszystkich Max

Ekspert
106 26 2

@Karol53napisał(a):

Witam wszystkich. Nie wiem gdzie to napisać więc kontynuję ten wątek. 

Nie mogę skasować - Anulować - nagrywania serialu. Rzecz dotyczy :dnia 3.kwietnia  serial: Australijscy poszukiwacze złota   kanał 318: Viasat Explore Polsat. 

Coś takiego jak reset jest mi bardzo dobrze znany i nie działa. Co jeszcze mogę zrobić?

O sobie - jestem prawie seniorem więc proszę o posługiwanie się prostymi słowami.

Pakiet Horizon Max z nagrywarką / Fiber Power 120 Mb/s / Pakietiet Multiroom z nagrywarką / C+  / HBO / Filmy i seriale My Prime / FilmBox / Minuty do wszystkich Max

Na poziomie nagranych pozycji w dekoderze jest w lewym górnym roku jest pole wyboru, w którym trzeba zmienic na z nagranych pozycji na zaprogramowane pozycje. Nastepnie wybrac pozycje do skasowania i wybrac opcje usun nagrywanie serii i po problemie.

--
Omnibus
309 124 13

nie zawsze to działa, mam jeden serial w zaplanowanych którego nie da się usunąć, serial jeszcze trwa więc jak się skończy może wtedy, ale przyłączam się do pytania .... czy są jeszcze inne metody kasowania nagrywanych/zaplanowanych pozycji poza 2 ogólnie znanymi? 

twrady reset z kasowaniem wszystkich nagrań nie wchodzi w gre !

@Marionapisał(a):

nie zawsze to działa, mam jeden serial w zaplanowanych którego nie da się usunąć, serial jeszcze trwa więc jak się skończy może wtedy, ale przyłączam się do pytania .... czy są jeszcze inne metody kasowania nagrywanych/zaplanowanych pozycji poza 2 ogólnie znanymi? 

twrady reset z kasowaniem wszystkich nagrań nie wchodzi w gre !

Ja nie mialem problemu w anulowaniu nagran w trakcie ich trwania.

--
Innowator
15 2 1

Sposób opisany przez Pshemco jest mi znany i nie działa. Dekoder mam już kilka lat i do tej pory nie sprawiał większych kłopotów (większośc jest opisana w poscie o beznadziejnym dekoderze). Po raz pierwszy zaparła się opcja kasowania zaplanowanego nagrania. Wcześniej były wypadki że nie mogłem zaplanować nagrywania wybranych pozycji. Może za kilka dni sprawa się wyjaśni lub ktoś wpadnie rozwiązanie.