UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Omnibus
304 124 11

Re: Horizon - nagrywanie

@-napisał(a):

@Mario hehehe przegiąłeś 200 dziennie? a skąd ich tyle...tyle to nie marudzi na raz na fb, chello i tu

200 to może jak się powtarzają....to bardzo zły przykład to co podałeś....

no napisałem przeciez że z liczbami dużo można

a tak naprawdę nie wiemy tego a upc się i tak nie przyzna

ja przegiąłem w drugą stronę żeby wam pokazać że "wasze" promile też się mają nijak do rzeczywistości.

ale... piątunio , czas pryskać z pracy

1062 0 57

@Mario no właśnie tu jest problem....ty nafantazjowałeś, my liczyliśmy z oficjalnych danych plus zawyżone szacunki dot. skarg...

Tak piąteczek nareszcie...i sumie relaks jest mi wręcz niezbędny...

GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

@GMateusznapisał(a):

Nie mam jeszcze weekendu i niestety muszę czytać te potyczki. Obyście skończyli na wymianie zdań i pamiętajcie o wzajemnym szacunku.

Przepraszam ale noz w kieszeni się otwiera jak te same osoby piszą w kółko o tym samym

A potem jeszcze wynoszą z tego wrażenie że większość tak pisze 

Buehehehe

Innowator
13 6 1

Na stronach innych operatorów kablowej TV nie ma tylu wskazówek dotyczących kodów błędów i resetowania dekoderów co w UPC ...przypadek??? Skoro bezproblemowe ?

-
Nie dotyczy
1062 0 57

@Rafał1971 słuszna uwaga! Zgadzam się z Tobą, inni operatorzy nie dbają tak dobrze o abonentów jak UPC.

Omnibus
469 98 3

Nawet taki jeden pan chciał się ze mną założyć ,że u niego będę płacić mniej...niestety przegrał.

Wole jednak by UPC tak o mnie dalej dbała.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Ekspert
105 27 2

Mój dekoder uparl sie wczoraj jak koza i nie ma zamiaru nagrac serialu TVN "Diagnoza". Pojawia sie tylko komunikat "Trwa planowanie. Sprawdź później zaplanowane nagrania w celu potwierdzenia zaplanowanych pozycji. Dzisiaj zrestartowalem dekoder i ponownie probowalem ustawic nagranie  ale nadal bez powodzenia...28236144_10215555499630129_1559160231_n.jpg

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Specjalista
52 26 0

Ale to nic jak sie udało nastawić nagrywanie serii to pokazywało "Kiepscy" że nagrywa dwa razy te same odcisnki i sa zaplanowane dwa odcinki do nagrania

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Ekspert
105 27 2

@erwinsansnapisał(a):

Ale to nic jak sie udało nastawić nagrywanie serii to pokazywało "Kiepscy" że nagrywa dwa razy te same odcisnki i sa zaplanowane dwa odcinki do nagrania

Wazne ze nagrywa u mnie dziad nie chce wrr..

Poza tym kiedys nastawilem nagrywanie serii to zamiast nagrac premierowe odcinki serialu w tygodniu to nagral powtorkowe w weekend... 

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Moderator
922 599 148

@Pshemco zwykły restart prądowy dekodera wykonywałeś czy coś innego?

UWAGA! Obecnie z powodów rodzinnych przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Najwcześniej można się spodziewać mojego powrotu po 7 kwietnia. Nie odpisuję na wiadomości prywatne i nie biorę czynnego udziału w życiu Społeczności UPC. Pod moją nieobecność wszystkie sprawy prywatne proszę kierować do pozostałych moderatorów. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian, któremu przekazałem wszystkie niedokończone sprawy przesłane w wiadomościach prywatnych. Pozdrawiam całą Społeczność UPC Polska.

GMateusz, Moderator Społeczności UPC

Ekspert
105 27 2

@GMateusznapisał(a):

@Pshemco zwykły restart prądowy dekodera wykonywałeś czy coś innego?

Tak, wylaczylem z pradu na kilka sekund i wlaczylem ponownie. 

--
Specjalista
52 26 0

@GMateusz PUF nic nie daje. Niektóre pozycje się da nagrac jako serie niektóre nie. Podczas nagrywania pokauje podwójne pozycje i nagrane pozycje w serii też podwójne. Planowanie serii nagrywa co chce - po co mi nagyrwać to co było 100 razy a to co cche nie nagrywa.

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Specjalista
52 26 0

Spróbuj zrobic PUF - wyłącz z tyłu z prozdu trzymaj ch- po włączeniu z tyłu cały czas trzymaj ch - jak pojawi się obraz i dobije nie pamiętam do 8 % lub 80 5 puść ch-.

Omnibus
304 124 11

seryjne nagrywanie jest całkowicie zepsute w horizonie, nowy soft nic nie poprawił, więc jedyny sposób to kontrolowanie co ci dekoder nagrywa i ręczne usuwanie odcinków, które już widziałeś, póki jeszcze pamiętasz które oglądałeś a które nie

@Pshemco, miałem jak ty, szkoda czasu na restarty prądowe, zrób po prostu restart z minusem, restart prądowy pomaga mi tylko w jednym, jak się zacina odtwarzanie nagranej pozycji, wtedy wtyczka out na 2 sekundy i nagranie pójdzie już normalnie

@Marionapisał(a):

seryjne nagrywanie jest całkowicie zepsute w horizonie, nowy soft nic nie poprawił, więc jedyny sposób to kontrolowanie co ci dekoder nagrywa i ręczne usuwanie odcinków, które już widziałeś, póki jeszcze pamiętasz które oglądałeś a które nie

@Pshemco, miałem jak ty, szkoda czasu na restarty prądowe, zrób po prostu restart z minusem, restart prądowy pomaga mi tylko w jednym, jak się zacina odtwarzanie nagranej pozycji, wtedy wtyczka out na 2 sekundy i nagranie pójdzie już normalnie

Co dokladnie musze zrobic i czy to nie usunie mi nagranych i zaprogramowanych wczesniej pozycji?

--