UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Omnibus
302 118 12

Re: Horizon - nagrywanie

@Pshemconapisał(a):

Co dokladnie musze zrobic i czy to nie usunie mi nagranych i zaprogramowanych wczesniej pozycji?

zrób ten reset, nie usuwa nagrać, pare razy go robiłem:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007414

jeśli ten wyżej nie pomoże możesz zrobić identyczny, z tym że trzymając "plus" i "minus" na horizonie, - ALE TEN JUŻ USUWA NAGRANIA !

@Marionapisał(a):

@Pshemconapisał(a):

Co dokladnie musze zrobic i czy to nie usunie mi nagranych i zaprogramowanych wczesniej pozycji?

zrób ten reset, nie usuwa nagrać, pare razy go robiłem:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007414

jeśli ten wyżej nie pomoże możesz zrobić identyczny, z tym że trzymając "plus" i "minus" na horizonie, - ALE TEN JUŻ USUWA NAGRANIA !

Zrestartowalem z "minusem" Niestety nie moglem sprawdzic czy dziala bo chcac ustawic nagrywanie to w przewodniku po programach byl tylko "brak informacji o programie"....

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Omnibus
302 118 12

- tak masz na wszystkich kanałach ?

- sprawdź jeszcze nagrywanie z epg na kanale (nie z przewodnika bo może się nie zdążył załadować)  zapyta się wtedy  i tak o seryjne nagrywanie

- jak to nie pomaga to chyba reset do ust. fabrycznych cie czeka , ten który kasuje nagrania

@Marionapisał(a):

- sprawdź jeszcze nagrywanie z epg na kanale (nie z przewodnika bo może się nie zdążył załadować)  zapyta się wtedy  i tak o seryjne nagrywanie

- jak to nie pomaga to chyba reset do ust. fabrycznych cie czeka , ten który kasuje nagrania

Musialbym sprawdzic. Nie mniej inne wczesniej zaprogramowane pozycje nagrywaja sie bez problemu. Horizłomek uparł sie chyba tylko na serial Diagnoza na TVN...

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Ekspert
103 26 2

@Pshemconapisał(a):

@Marionapisał(a):

Musialbym sprawdzic. Nie mniej inne wczesniej zaprogramowane pozycje nagrywaja sie bez problemu. Horizłomek uparł sie chyba tylko na serial Diagnoza na TVN...

Dekoder przestał nagrywać zaprogramowane pozycje....Restart prądowy i z "minusem" nie pomaga...czy bez utraty nagrań da coś się zrobić?

--
Zawodowiec
88 36 0

Pewnie już nic sie nie da zrobić. Dzwoń do działu technicznego. Zaproponują pewnie wymianę sprzętu. Czy to pomoże? Nie jest to pewne.

Ekspert
103 26 2

@Krzysztof11110napisał(a):

Pewnie już nic sie nie da zrobić. Dzwoń do działu technicznego. Zaproponują pewnie wymianę sprzętu. Czy to pomoże? Nie jest to pewne.

Dekoder zaczal dzialac normalnie (chyba).

--
Specjalista
53 26 0

Dziadostwo dziadostwo dziadostwo. Ustawione nagrywanie dwa odnicki Druga Szansa na wczoraj i przyszły poniedziałek i co ? Oczywiście że nie nagrał bo po co. Żenada

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Ekspert
103 26 2

Mam zaprogramowaną serie "Korona królów" na TVP 1. Serial leci od pon do czwartku. Poniedzialkowy odcinek sie nie nagral (obejrzalem w Replay TV) pozostale odcinki pewnie sie nagraja bo widac je na liscie zaprogramowanych. Poniedzialkowego nie bylo wiadac...

Poza tym od czasu do czasu dekoder nagrywa nie cale programy  mimo prawidlowego zaprogramowania i braku konfliktu nagran...

--
Ekspert
103 26 2

@erwinsansnapisał(a):

Dziadostwo dziadostwo dziadostwo. Ustawione nagrywanie dwa odnicki Druga Szansa na wczoraj i przyszły poniedziałek i co ? Oczywiście że nie nagrał bo po co. Żenada

Mi sie Druga szansa nagrala. Przynajmniej widnieje w pozycjach nagranych bo jeszcze nie ogladalem.

--
Innowator
9 6 0

U mnie też program który miał się wczoraj nagrać widnieje w nagranych lecz nie został nagrany. 

Ekspert
103 26 2

Mam pytanie ile de facto programów moze w jednym czasie nagrywac dekoder? Z tego co mi wiadomo to maksymalnie 4 pozycje przy wylaczonym dekoderze. Od kilku dni moge nagrywac 4 pozycje jednoczesnie i ogladac tv na zywo. To jak to jest?

--
-
Nie dotyczy
433 0 23

@Pshemco a czy przypadkiem jedna z nagrywanych pozycji to nie ta sama którą oglądasz?

Ekspert
103 26 2

@-napisał(a):

@Pshemco a czy przypadkiem jedna z nagrywanych pozycji to nie ta sama którą oglądasz?

Byly to rozne pozycje. Wczoraj dekoder raczyl sie zawiesic (blad 23 costam) i w zwiazku z tym mialem 4 niepelne nagrane pozycje. Cale szczescie ze zadzialal Replay TV to moglem obejrzec je w calosci. 

--
-
Nie dotyczy
433 0 23

@Pshemco ogólnie to peace ma 4 głowice więc to co piszesz nie do końca jest możliwe technicznie. On może nagrywać do 4 programów gdy jest wyłączony lub 4 kanały i jeden z nich  można oglądać. Chyba, że dekoder pokazywał że nagrywa a nie nagrywał jednej z pozycji...

Taki numer jak piszesz możliwy jest na Horizonie produkcji samsunga - tam jest 6 głowic.