UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
ex-Moderator
135 131 19

Re: Horizon - nagrywanie

@Mario tak jak pisze @Pshemco to że serial trwa nie ma znaczenia. Powinno się dać usunąć jego planowanie z poziomu przewodnika lub z zaplanowanych w sekcji MOJE. Jeżeli to nie skutkuje

można wykonać reset (sposób 3) wykasuje to jednak nie tylko planowanie, względnie po kontakcie z naszym działem technicznym możliwe jest przekazanie zgłoszenia do naszych administratorów i planowanie zostanie usunięte bezpośrednio w naszych systemach. 

Omnibus
287 116 10

sposób 3 kasuje wszystko więc nie o to mi chodziło

......

@Tomasztak dla 100% pewności bo nie do końca to dla mnie jasne, jak zgłosze problem do admina to on jest w stanie zdalnie  usunąć tylko tą jedną pozycję ?  inne zostaną ?

@Mario dokładnie tak, jeśli wskażesz z która pozycja jest problem zostanie ona zdalnie usunięta. (uprzedzę fakt – nie nastąpi to pewnie od ręki ale w przeciągu kilku dni planowanie zostanie anulowane)

gst
Specjalista
44 10 2

Mam pytanie, czy nagrywarką można nagrać dowolny kanał również np. Canal+? Nie ma żadnych ograniczeń?

GDA
Pan Abonent ;-)
1367 682 107

Tak

nagrywarką działa na wszystkich kanałach

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Specjalista
45 21 2

Co do nagrywania i usuwania, to powiem Wam że u mnie czasem jest jeszcze ciekawiej, sporadycznie zdaża się Horizonowi nagrać jeszcze raz pozycję które już oglądnąłem i skasowałem.Nie pomaga nawet zaznaczenie opcji usunięcia nagranych i zaplanowanych, cyklicznie sam zaczyna nagrywać te pozycje, kiedy pojawia się powtórka, zdażyło mi się to już kilkukrotnie... Ten sprzęt żyje własnym życiem i sam sobie jest Panem i władcą...

Omnibus
287 116 10

@Ralfin 

To co opisujesz to zjawisko już dawno rozpoznane.

Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale to musi być wina nadawcy, zauważyłem że takie kwiatki  dzieją się na tych mniejszych, nie mainstreamowych kanałach. Widocznie w sygnale nie ma jakiegoś wyróżnika, który by blokował nagrywanie tego samego.

Byłby luzik, bo kasujesz serię i po problemie ale tu miesza już sam horizon, który na to .... nie pozwala, ma focha i skoro sobie zaplanował to już musi sobie nagrać wszystkie odcinki

sprzęt faktycznie jest unikatowy

Ja nie mogę się doczekać kiedy będzie możliwość anulowania nagrywania pojedyńczych odcinków w serii. O nagrywaniu seryjnym w horizon go nie wspominając 

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Nauczyciel
491 102 3

Faktycznie coś w tym jest i  potwierdzam to zjawisko.

U mnie nagrywał jakiś magazyn na Eleven a ja na upartego usuwałem.

Do czasu, bo na razie jest ok i nagrywa to co zaplanowałam.

Nie było to uciążliwe aczkolwiek trzeba jakoś to wyelmiinowac w aktualizacji.

.....................................................................................................
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym.Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.