UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Adept
2 0 0

Kod aktywacyjny

Dzień dobry

W mojej okolicy zmieniono kod regionu z 077 na 032. U siebie poradziłem sobie poprzez stronę moje UPC, niestety u tesciowej jest problem: nie mogę  w jej dekoderze Horizon zmienic kodu bo nie widzę nigdzie takiej funkcji. Przez mojeUPC też tegonie zrobię bo kobieta nie pamięta danych do zalogowania  się na Moje UPC.  Dane które są na umowie login i hasło zostały zmienione i teraz nie ma opcji się zalogować. Jest jakaś inna możliwość zmianatego kodu? Robiłem resety dekodera ale nic to nie pomogło. Proszęo pomoc

3 ODPOW. 3
Moderator
81 40 25

Re: Kod aktywacyjny

Witaj @Redrekin na naszej Społeczności UPC.

Nie odnalazłeś takiej funkcji, ponieważ w przypadku dekodera Horizon nie ma konieczności zmiany ustawień.

Zmiana kodu aktywacji oraz parametrów dla Zdzieszowic dotyczyła wyłącznie dekoderów Mediabox oraz MediaModułów CI+. 

Jeśli dekoder Horizon przestał z jakichś przyczyn działać poprawnie, konieczna będzie indywidualna weryfikacja.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Adept
2 0 0

Na czym polega ta idywidualna weryfikacja? Umnie pomogło reset kodu pin dekodera i odświeżenie sygnału poprzez Moje UPC. Tutaj nie mam takiej możliwości więc co zrobić?

Moderator
81 40 25

@Redrekin skontaktowałem się z Tobą w tej sprawie na Priv.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC