UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
622 158 5

Re: Multiroom horizon

Pomyśl...

Gdyby to było takie proste, to już dawno taki np. C+ UHD byłby dostępny w Orange IPTV.

A czy jest? Nie. 

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1843 934 139

@mateusz1807napisał(a):

Są już kanały i transmisję w 4k. Nawet jeśli nie nadają w pełnym 4k to i tak wygladają lepiej niż te w fhd.

jest temat o 4K na spolecznosci 

przenies sie tam z tymi rewelacjami

@mateusz1807napisał(a):

Albo niech chociaż dadzą dekoder którego nie trzeba restartować przynajmniej raz w tygodniu a menu działa i wygląda  jak pierwsze telefony z kolorowym wyświetlaczem.

powtarzanie tego co kilka godzin nie ma sensu

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Użytkownik
15 0 0

Mundial był transmitowany w 4k na C+ w NC+ i Orange, ale to nie o tym miał być ten temat,

Czy na tym forum są w ogóle jacyś oficjalni przedstawiciele UPC?

Tytan
839 547 72

@mateusz1807napisał(a):

Są już kanały i transmisję w 4k. Nawet jeśli nie nadają w pełnym 4k to i tak wygladają lepiej niż te w fhd. Albo niech chociaż dadzą dekoder którego nie trzeba restartować przynajmniej raz w tygodniu a menu działa i wygląda  jak pierwsze telefony z kolorowym wyświetlaczem.

Miałem ten dekoder, w przeciągu 2 lat codziennego użytkowania restartowałem go prądowo 2 razy więc jeżeli masz tak że musisz to robić dużo częsciej to 813813813, zgłoś to niech sprawdzają.
A niby jakie ma mieć menu ? Jest ono funkcjonalne i łatwe w odbiorze dla szerokiej grupy klientów.
Otwórz oczy i przestań patrzeć na usługodawcę tylko przez przyzmat swoich wydumanych potrzeb.

Dostałeś już wszystki emożliwe odpowiedzi łączenie z linkami więc po kiego Ci jeszcz są potrzebni przedstawiciele UPC.

Wysilę się za Ciebie bo widzę że po drugiej stronie kabelka jest jakiś mentalno/psychiczno/fizyczny problem

https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety-dodatkowe/multiroom-hd/?intcmp=poznaj-tv-multiroom

Przeczytaj najlepiej ze zrozumieniem, wszystko jest ładnie opisane.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
1307 790 531

@mateusz1807 napisał(a):

(...)Czy na tym forum są w ogóle jacyś oficjalni przedstawiciele UPC?

Tak, a o co chodzi?

Użytkownik
15 0 0

@GMateusz

Jak w temacie - multiroom i dekoder Horizon.

Co stoi na przeszkodzie posiadania 2 dekoderów Horizon w ramach jednej umowy?
Czy są prowadzone jakieś prace nad rozwiązaniem tego?
Czy w ogóle były próby rozwiązania tego problemu (a jeśli nie, to czemu konsultanci wprowadzali w błąd)?
I czy są już jakieś plany wprowadzenia następcy mediaboxa?

I mam też pytanie, albo raczej sugestię odnośnie routera Compal. Wspominałem o tym rok temu ale nikt się do tego nie ustosunkował.

Czemu hasło logowania do urządzenia nie jest w żaden sposób ukryte? Logując się do panelu ustawień hasło administracyjne jest widoczne na ekranie. Nie ma żadnych przepisów które by tego wymagały? Taki jest wszędzie nacisk na bezpieczeństwo, ochronę danych, hasła generować, nie zapamiętywać, zmieniać itd.. Nawet samo urządzenie wymaga minimum 8 znaków, jednej wielkiej litery i jednej liczby i po co to wszystko, skoro można je po prostu odczytać z ekranu?
Chyba że można to gdzieś zmienić w ustawieniach, ale nie widziałem takiej opcji.
compal.jpg

Moderator
1307 790 531

1. Dwa dekodery na jednej umowie to problem po części technologiczny bo wymagałoby to przebudowania bardzo wielu systemów wewnątrz firmy jak i po części tak przypuszczam decyzja biznesowa.
  2. Nie są prowadzone żadne prace w tym temacie bo nie chcemy nic zmieniać. 
  3. Nie wiem według mnie nie. Konsultant mógł nie wiedzieć i proszę nie zakładać, że jedynym jego celem jest okłamanie klienta, z którym rozmawia.
  4. Nie ma. Następcą mediaboxa jest Horizon. Alternatywą dla mediaboxa na multiroomie jest mediamoduł CI+.
  5. Znamy ten problem i dawno zgłosiliśmy go do dostawcy oprogramowania. Dla nas jest logiczne, że każde hasło powinno być ukryte, dla producenta urządzenia o dziwo już nie. Jest w planach poprawa tego, ale nie wskażę żadnego konkretnego terminu.