UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 2 0

Nagrywanie na Horizonie z dodatkowymi minutami na końcu nagrania

Witam

Mam dekoder Horizon z nagrywarką i pytanie dotyczące nagrywania. Przeszukałam forum u nie mogę znaleźć odpowiedzi więc postanowiłam się dopytać.

Nastawiając program już kilka razy zjadlo mi końcówkę nagrania. Podobno mozna jakos dodać 5, 10, 15 i 30 minut ale nie mogę tego znaleźć nigdzie w opcjach. Wcześniej miałam Mediaboxa

i tamte rozwiazania dotyczące planowanego nagrywania, 

gdzie nastawiałamprzedłużające je  samodzielnie i planowałam czas rozpoczęcia i zakończenia, przedłużające czas nagrywania poprzez ponowne wciśnięcie przycisku rec uważam za lepsze. Przynajmniej nie zjadało końcówek.

Czy ktoś mógłby napisać w jaki sposób przedlużyć nagrywanie o parę minut? Patent z ponownym naciśnięciem reca nie zadziałał, będę więc bardzo wdzięczna za pomoc.

2 ODPOW. 2
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Nagrywanie na Horizonie z dodatkowymi minutami na końcu nagrania

W opcji SYSTEM w USTAWIENIACH prezentowane są informacje na temat elementów sprzętowych, oprogramowania
dekodera oraz dodatkowe opcje dotyczące nagrywania i pracy dekodera.

Dostępne  są następujące opcje:

DODATKOWY CZAS NAGRYWANIA PRZED PROGRAMEM*
BRAK – nagrywanie rozpocznie się w zaplanowanym czasie rozpoczęcia emisji programu. 15 s, 30 s, 1 min, 2 min, 5 min, 15 min – dodanie wybranej liczby minut do czasu rozpoczęcia nagrania

DODATKOWY CZAS NAGRYWANIA PO PROGRAMIE*
BRAK – nagrywanie zakończy się w zaplanowanym czasie zakończenia emisji programu. 1 min, 2 min, 5 min, 15 min – dodanie wybranej liczby minut do czasu zakończenia nagrania.

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
2 2 0

Re: Nagrywanie na Horizonie z dodatkowymi minutami na końcu nagrania

Wielkie dzięki. Rzeczywiście rozwiązanie znajduje się w opcjach ustawienia dekodera, chociaż bardziej intuicyjne i o wiele prostsze byłoby umieszczenie tego przy nagrywaniu, lub dodanie takiej informacji przy tym filmiku instruktażowym.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wyeliminowałam już zjadanie końcówek nagrywanych programów.