UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Nagrywanie serii o stałej godzinie

Czy jest możliwość nagrywania serii, ale odcinków o jednej porze? Np. Wiadomości lecą 4 czy 5 razy dziennie a ja chce nagrać tylko główne wydanie o 19.30. Tymczasem moj Horizon nagrywa wszystkie cztery i to codziennie, paranoja. Jak ustawić tylko jeden odcinek o stałej porze? 

4 ODPOW. 4
Specjalista
51 29 2

Re: Nagrywanie serii o stałej godzinie

Nie da się, jak ustawisz serię to będzie nagrywał wszystko jak leci, tyle ile się pojawi odcinków

Użytkownik
2 0 0

Dzieki, tak sądziłem...

W takim razie jest to do kitu. Ciekawe kto w ogóle decyduje o tym które wiadomości są w serii a które nie i jakie kryteria załączam dany program do tej samej serii. Z tego co widzę, pod tym względem UPC przerosło myśl nad treścią. Bez sensu.

A wystarczy dodać opcje stałej godziny nadania przy programowaniu i byłoby po sprawie. Ale to pewnie marzenie ścięte głowy. Pozdr

Ekspert
105 27 2

@esdwanapisał(a):

Dzieki, tak sądziłem...

W takim razie jest to do kitu. Ciekawe kto w ogóle decyduje o tym które wiadomości są w serii a które nie i jakie kryteria załączam dany program do tej samej serii. Z tego co widzę, pod tym względem UPC przerosło myśl nad treścią. Bez sensu.

A wystarczy dodać opcje stałej godziny nadania przy programowaniu i byłoby po sprawie. Ale to pewnie marzenie ścięte głowy. Pozdr

Dekoder nagrywa jak leci czyli wszystkie pozycje seryjne o zadanej przez uzytkownika nazwie. Tak samo nie mozna sobie wybierac odcinków seriali do nagrania.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Inspirator
3 0 0

Rozwiązaniem dla takiej osoby jest przejście na przedpotopowy dekoder w Orange (miałem, to nie jest teoria) - otóż tam nie da się zaplanować serii, jak w UPC, tam można ustawić określone pory dnia/tygodnia, kiedy coś się ma nagrywać. Jak w magnetowidach w latach 80/90.

Mimo wszystko wolę opcję z nagrywaniem seryjnym...