UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix i HBO GO na dekoderze Horizon

Kiedy zostaną dodadane takie aplikacje jak:

Netflix oraz HBO GO?

16 ODPOW. 16
-
Nie dotyczy

Re: Netflix i HBO GO na dekoderze Horizon

@- witaj w naszej społeczności 

Nad Netflixem pracują, a HBO Go...no nie wiem czy w ogóle dodadzą skoro jest HBO OD...

Co do Netflixa, zawsze możesz o konkretną datę zapytać prezesa w środę na AMA  

Menedżer Społeczności
455 411 136

Jeśli chodzi o Netflix: tutaj więcej info  Netflix. Odnośnie HBO GO - zweryfikuję, czy jest to w planach.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Omnibus
288 61 35

@-  czy ja wiem zeby Netflixa w kablówkę wkładać? Masz kompa to dają miesiąc na dwa ekrany zadarmo. Mozna przesłać z kompa na telewizor siecią domową , już teraz mozesz oglądać. Póżniej chcą 43zł. za miesiąc.Moze w kablówce pokodują?

-
Nie dotyczy

@Fredek50 to nie tak jak myślisz on nie będzie "w kablówce"...

W tej chwili pracują nad aplikacją Netflixa na Horizon do tego pewnie będzie jakaś specjalna oferta dla abonentów UPC, a gdyby takiej nie było to chociaż Netflix będzie można "wrzucić" na rachunek UPC (a jak dla mnie to fajne rozwiązanie i o niebo bezpieczniejsze niż podawać im dane karty).

Omnibus
288 61 35

@-masz racje bo był przykład ze facet zrobił zdjęcie swojej karty na FB a za 5 minut oczyścili mu konto. VOD Netflix .

Zawodowiec
150 31 7

HBO GO w końcu bez umów z operatorami! https://hbogo.pl/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Nauczyciel
622 158 5

Czy jest możliwość instalacji HBO GO na systemie Android w telewizorze..?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1843 934 139

Niestety jeszcze nie

możesz z zewnętrznego źródła zainstalować APK ale obraz będzie "położony" w menu, ale filmy będą odtwarzać poprawnie

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Innowator
10 7 0

@GDA Nie potwierdzam tego "położonego" menu, HBO zainstalowane z zewnętrznego źródła normalnie wyświetla menu w poziomie. Sprawdzane na TV Sony z Androidem i na MiBoxie 4k.

Użytkownik
1 0 0

@Fredek50

Netflix jest już od dawna w UPC na dekoderach, np. w Szwajcarii, Holandii, Niemczech...  

https://www.youtube.com/watch?v=u_0wKkLJGww

Oferta u Szwajcarów:
https://www.upc.ch/en/television/learn-about-tv/tv/

Oferta w Holandii:

https://www.ziggo.nl/televisie/netflix/

Oferta w Niemczech:

https://www.unitymedia.de/privatkunden/tv/horizon-tv-apps/netflix/

Natomiast Panie @Kamil, może warto udać się do prezesa ponownie z pytaniem, zamiast odsyłać do tej samej odpowiedzi sprzed lat... Polska gorsza? Vod wam upadnie? Tego się boicie?

Nauczyciel
622 158 5

W sumie...dość długo trwa ta weryfikacja.Zamiast czekać to można aplikacje zainstalować i korzystać według uznania .

A jeśli chodzi o UPC będzie się to opłacało wprowadzając nowy dekoder.Zawsze to jakieś dodatkowe uzasadnienie ewentualnego podatku od nowości.Jedna faktura itp.

Swoją drogą coś tym jest.My Prime o ile cieszy się jeszcze jakąś popularnością w promocyjnych cenach(  20 zł na to bym nie wydał) to sytuacja wymusi zmianę,  kto wie może jakieś tytuły w full HD lub 4K się pojawią.

.....................................................................................................
Nauczyciel
622 158 5

@Kamilnapisał(a):

Jeśli chodzi o Netflix: tutaj więcej info  Netflix. Odnośnie HBO GO - zweryfikuję, czy jest to w planach.

Czy HBO GO jest w planach jako aplikacja w obecnym dekoderze, jak również Netflix, lub możemy się tego spodziewać w nowym Horizonie4?

Moderator
1307 790 531

@Szeptacz szansy na pojawienie się aplikacji HBO GO na obecnego Horizona nie ma. Jeśli taka aplikacja się pojawi to dopiero na platformie Horizon 4.

Nauczyciel
622 158 5

Ok.

Zobaczymy jak dalej będzie układać współpraca nadawcy HBO z operatorem.