UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
14 1 0

Nie dokończone nagranie serialu

Zaplanowałem nagranie serialu. W opcjach nagrywania ustawiłem wcześniej i po odcinku dodatkowo po 5 minut. Na Zoomtv niektóre odcinki nie nagrywają się do końca a zaplanowane na FOX nie nagrywają się w godzinach nocnych.  Dekoder "swieżynka"

3 ODPOW. 3
Highlighted
Tytan
2195 827 78

Re: Nie dokończone nagranie serialu

@andreas123 

Ja mam u siebie ustawione 15 minut. 

Można za to wszystko podziękować reklamom, nad którymi już nikt nie panuje, nie kontroluje czasu ich trwania. 

Dzięki temu tak naprawdę nikt nie ma pojęcia kiedy zacznie się kolejna normalna audycja, film i kiedy się to skończy. 

I co znaczy że nie nagrywają się filmy w nocy z Foxa, co się wtedy dzieje, jaką informację wyświetla dekoder?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
Inspirator
14 1 0

Dziękuję. Przed nagraniem mam 5 minur a po 15 ale chyba te 5 też zmienię. Co do FOX HD to zaplanowane np o 3.00 rano lub 4.00 nie nagrywa się. Są to powtarzane odcinki np Chicago Fire S 6 nie nagrywają się. W trakcie odtwarzania niby nagranego (55 min) FOX cały czas wyświetla: " Zapraszamy rano o godz. xxx"

Highlighted
Ekspert
125 29 5

Mi to czasem Horizon nie nagrywa calego premierowego odcinka serialu mimo ze widniejsze w przewodniku i dodatkowo jest pozniej dostepnmy w replay`u :-)

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 150 Mb/s | Minuty do wszystkich Max