UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1290 0 76

Re: Nie można połączyć dekodera z TV 4k

@Marionapisał(a):

przydałaby się w takim razie lista tych niekompatybilnych, albo na odwrót bo tu producent mógłby miec za złe za odradzanie zakupów , coby oszczędzić abonentom przykrych niespodzianek

Po co jakaś lista? Przecież to nie była wina TV ani kabla tylko dekodera. Dekoder został wymieniony na inny i TV autorowi działa to po co jakaś lista? Taka lista będzie tylko wprowadzała w błąd 

Profesor
1668 425 87

@-

Zgadza się wina była po stronie dekodera. Tylko, że Autor go sprawdzał z innym TV i wszystko było OK dlatego zdziwił mnie przypadek, że uszkodzenie dekodera pojawiało się tylko z jednym TV niezależnie od kabla, a na drugim TV również niezależnie od kabla dekoder działał bez problemu. A co do listy to myślę, że UPC stworzyłoby taką listę, ale to użytkownicy odpowiadali by za jej stan. Moderatorzy UPC w oparciu o sprzęt jaki posiadają mogliby potwierdzać lub zaprzeczać. Tylko czy taka lista miałaby sens? No to zależy od Was użytkowników Horizona.

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
1290 0 76

@MrPepkanapisał(a):

@-

Zgadza się wina była po stronie dekodera. Tylko, że Autor go sprawdzał z innym TV i wszystko było OK dlatego zdziwił mnie przypadek, że uszkodzenie dekodera pojawiało się tylko z jednym TV niezależnie od kabla, a na drugim TV również niezależnie od kabla dekoder działał bez problemu. A co do listy to myślę, że UPC stworzyłoby taką listę, ale to użytkownicy odpowiadali by za jej stan. Moderatorzy UPC w oparciu o sprzęt jaki posiadają mogliby potwierdzać lub zaprzeczać. Tylko czy taka lista miałaby sens? No to zależy od Was użytkowników Horizona.

Na telewizorze FULL HD dekoder działał ale po wymianie na telewizor 4K dekoder już nie działał, może się okazać że po zakupie telewizora 4K będzie więcej takich przypadków 

Innowator
13 2 1

Ja mam TV 4K  Panasonic TX-50DXU701 i nie da rady oglądać czegokolwiek w 4K

Jak technik instalował dekoder to jakoś nie udało mu się zademonstrowć mi trybu 4K

I co robić  ?

Nauczyciel
573 158 23

@alehara jak myślisz? Widziałeś gdzieś info by upc polska miała 4k w ofercie i sprzęt 4 K?

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Omnibus
287 116 10

@aleharnapisał(a):

Ja mam TV 4K  Panasonic TX-50DXU701 i nie da rady oglądać czegokolwiek w 4K

Jak technik instalował dekoder to jakoś nie udało mu się zademonstrowć mi trybu 4K

I co robić  ?

kupić blueraya i filmy 4k, albo wejdź na YT wpisz demo 4k - jest tam tego setki,

jeśli chodzi o telewizję to jest na to jeszcze za wcześnie, dziwne że technik tego nie wiedział

1367 682 107

@Marionapisał(a):

albo wejdź na YT wpisz demo 4k - jest tam tego setki,

Tylko nie przez apke w Horiozon bo to dalej będzie 1080p

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Innowator
13 2 1

Tylko nie przez apke w Horiozon bo to dalej będzie 1080p

To jak to zrobić ?

Odłączyć dekoder ?

Czy przez sam TV obejrzeć na YT 4K  ?

Edit:

Włączyłem YT przez apkę w TV i albo ślepy jestem albo 4K wygląda jak zwykły obraz. :(

Innowator
15 2 1

Odpalasz aplikację YT na telewizorze, wyszukujesz hasło demo 4k i odpalasz filmik pierwszy z brzegu. Jeśli samo nie ustawi, to ręcznie zmieniasz jakość na 4k i cieszysz się obrazem.
Ale to chyba nie o tym temat?
Nie wiem jakie tu panują zasady, ale wydaje mi się, że moderator powinien zareagować na offtop.

Innowator
12 8 0

Aplikacja yt na Horizonie i filmiki w 4k to tragedia - odbiór fatalny bardziej przypomina mi SD. 

Zaś na Panasonicu TX-49EX620E przez smart tv - 4k chce się oglądać. 

Omnibus
287 116 10

Pisano już wcześniej, nie przez YT na horizonie bo on nie podaje sygnału w 4k.

Odpalasz YT na aplikacji z własnego telewizora, na początku obraz może być średni bo trzeba dać chwilkę zanim się ustawi sam do 4k, jeśli nie to wchodzisz w opcje i ustawiasz ręcznie na 2160p.

44 10 2

Ratujcie, kupiłem nowy TV - 4K, Sony KD55XF7096 i nie działa mi dekoder Horizon... 

W starym TV LG działa (model chyba 5 letni). 

Po podłączeniu przeewodu HDMI obraz skacze (paski, przerywania) lub nie działa w ogóle. Sprawdzone na 4 różnych kablach. Działa w miarę ok na jednym, najstarszym wydaje mi się przewodzie, może nawet nie 2.0 ponieważ TV odbiera na nim tylko obraz w 720p a nie 1080p (taka wartość ustawiona jest na dekoderze horizon).

Co ciekawe, na tym starym kablu, też raz działa poprawnie, a raz nie poprawnie (obraz skacze itd.)

Wykładowca
848 220 36

Ustaw hdmi w tryb legacy w tv, a w horizonie na sztywno 1080i/p. 

Swoją drogą, ciekawe jak horizon zachowa się z TV z HDMI 2.1 które zostały zapowiedziane na ten rok.

GDA
Pan Abonent ;-)
1367 682 107

Ustaw w Horizon rozdzielczość z telewizora to załatwi twój problem

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
gst
Specjalista
44 10 2

@GDAnapisał(a):

Ustaw w Horizon rozdzielczość z telewizora to załatwi twój problem

Wtedy wszystko znika, bo najprawdopodobniej TV ma ustawione rozdzielczość 4K i właśnie chcę to jakoś zmienić, tylko nie wiem jak...