UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
668 167 6

Re: Nowy Horizon

Jak już mowa o C+ to jestem ciekawy czy Orange "dogada" się z nadawcą i C+4K zagości na dłużej w pakietach i w jakiej cenie?. Może to będzie miało w jakimś sensie w przyszłośći odniesienie do ceny za taki pakiet w UPC.

Na razie poza Mundialem nc+ trzyma dla siebie ten kanał (czynsz za dekoder 15 zł) a Orange IPTV Eleven 4K ( co ciekawe tu akurat kanały w takiej jakości bez dodatkowj opłaty)+  duża biblioteka VOD UHD.

Zobaczymy jaki ruch wykona UPC a z biegiem czasu sytuacja moze sie zmienić.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Nauczyciel
668 167 6

Trochę teraz tak z innej beczki...

Wracając do samego "nowego" Horizona.Czy w  przypadku obecnego sprzętu były prowadzone jakieś testy na wybranej grupie abonentów?

Czy moze UPC poszła na żywioł i kto chciał (pewnie dopłacić) to korzystał z uroków Horizona?

.....................................................................................................
Highlighted
Ekspert
114 27 3

@Szeptacznapisał(a):

Trochę teraz tak z innej beczki...

Wracając do samego "nowego" Horizona.Czy w  przypadku obecnego sprzętu były prowadzone jakieś testy na wybranej grupie abonentów?

Czy moze UPC poszła na żywioł i kto chciał (pewnie dopłacić) to korzystał z uroków Horizona?

Z tego co wiem to byly przeprowadzane testy przedprodukcyjne.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Tytan
1438 820 568

@Szeptacz tak jak najbardziej przed wprowadzeniem Horizona był on dostępny w fazie testów dla części klientów.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
5 1 0

Horizon nie potrafi nagrywać kanału bez EPG - to absurd ! W niektórych regionach jak np. na dolnym śląsku kanał 133 TV Bolesławiec nie nadaje EPG. Jakakolwiek próba nagrania nawet w czasie rzeczywistym jest niemożliwa

Inspirator
5 1 0

Co ciekawe BOK twierdzi, że nagrywanie manualne zostało zastąpione nagrywaniem serii - to żałosne tłumaczenie bo nagrywanie serii było dostępne od początku. Kiedy rozwiążecie ten problem?

Omnibus
391 171 14

@GMateusznapisał(a):

@Szeptacz tak jak najbardziej przed wprowadzeniem Horizona był on dostępny w fazie testów dla części klientów.

@GMateusz, mam tylko nadzieję że macie ich dane , lepiej żeby drugi raz te osoby nie testowały Horizona

@Mario a to już jest ich dobrowolna decyzja 

Tytan
Tytan
1948 968 151

@Marionapisał(a):
lepiej żeby drugi raz te osoby nie testowały Horizona

Miałem 3 skrzynki do tej pory

Oprócz globalnej awarii w 2016 roku za którą wszyscy abonenci otrzymali Cinemax na 3 miesiące

I ubiegłoroczne problemy z Replay TV wszystkie 3 skrzynki chodziły/chodzą bez zarzutow

Więc nie rozumiem pretensji do testujacych

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Specjalista
86 46 2

@GMateusz A będą gdzieś zapisy na testy tak jak w przypadku boosterów ?  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Tytan
1438 820 568

Jeśli będzie prowadzony nabór to będziemy pamiętać o użytkownikach społeczności. Obecnie jest jednak za wcześnie by myśleć o szczegółach. 

Konto zbanowane
815 181 29

@Marioa skad wiesz jakie wnioski i problemy testujacy przedstawili i co z tym zrobily osoby decydujace w UPC?

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Nauczyciel
668 167 6

@GDAnapisał(a):

@Marionapisał(a):
lepiej żeby drugi raz te osoby nie testowały Horizona

Miałem 3 skrzynki do tej pory

Oprócz globalnej awarii w 2016 roku za którą wszyscy abonenci otrzymali Cinemax na 3 miesiące

I ubiegłoroczne problemy z Replay TV wszystkie 3 skrzynki chodziły/chodzą bez zarzutow

Więc nie rozumiem pretensji do testujacych

Jak długo abonujesz UPC....skoro 3 razy zmieniałeś Horizona ?. Piszesz ,że dekodery nie sprawiały większych problemów.

Tytan
Tytan
1948 968 151

Od lat 90-tych ubiegłego wieku jak jeszcze nazywali się PTK z przerwą na "n" i Cyfra+

od 2015 by tylko pojawił się Horizon miałem go w domu - pierwsza wersja, potem zmieniłem na bez PVR dwukrotnie

Praktycznie udaje mi się co rok zmieniać abonament i dobierać coraz to lepsze usługi

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Menedżer Społeczności
457 410 137

Wątek dot. nowego dekodera Horizon jest dostępny pod tym linkiem.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą