UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Nowy SOFT *144 - MINI EPG

To w końcu jakie są plusy obecnej aktualizacji?

Highlighted
-
Nie dotyczy

@Kamil@GMateusz

Drodzy Panowie jeśli jest problem to może pasowało by coś napisać a nie tylko usuwać kąsliwe komentarze. Problem jest nadal nie rozwiązany. 

Highlighted
Omnibus
300 116 8

@-napisał(a):

To w końcu jakie są plusy obecnej aktualizacji?

Brak plusów Ale są za to minusy, więc jak dobrze wykombinujesz to z czterech minusów zrobisz dwa plusy

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Highlighted
-
Nie dotyczy

@- a pomyślałeś, że gdyby mniej kąśliwych komentarzy to @Kamil@GMateusz zamiast marnować czas na czytanie i usuwanie, mogli by zająć się problemami zgłaszanymi na forum? W jaki sposób? A chociażby poświęcając ten czas na wywieranie presji na odpowiednie działy by się pośpieszyły....

Niestety, zamiast tego muszą codziennie przekopywać się przez stos komentarzy, jak to dobrze nazwałeś kąśliwych, które poza nerwową atmosferą nie wnoszą zupełnie niczego i nie pomagają w niczym. 

Highlighted
-
Nie dotyczy

@-

Właśnie twój komentarz jest nic nie wnoszący i należało by go usunąć. Temat założony 3 tygodnie temu i żadnej infomacji czy coś sie dzieje w tym kierunku. Problem nadal występuje.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Tak masz rację, wnoszą coś tylko komentarze hejtujące, narzekające i płaczące...Wy naprawdę myślicie, że takie zachowanie coś da?

Tak trwa 3 tygodnie, a potrwa kolejne 3 albo 6 albo i 9....wbij sobie do głowy, że UPC to duża korporacja i nic tam nie dzieje się tak jak wam sie wydaje. Skoro EPG poleciałow takiej formie to ktoś na to przystał (bo chyba nie wierzysz, że ktoś sobie od tak poprawił w sofcie i bez sprawdzenia wrzucił na Horizony) i teraz ktoś znowu musi przystać na zmianę, trzeba poprawić to w sofcie, przetestować i wrzucić na deki....Najszybciej stanie się to z wypuszczeniem nowej wersji softu...zgaduję za miesiąc? dwa?

P.S.
Wiesz jak zgłosić post do moderacji? Ta taka strzałeczka do dołu, w menu które Ci się wyświetli wybierasz Zgłoś treść i wpisz by mi post skasowali...proste prawda? W sumie wisi mi to, i tak zaczynam mieć dość tych wszystkich płaczliwych wpisów typu nowe kanały i słaby EPG. Nie podoba się? Kto was tu trzyma...Konkurencji pełno...

EOT bo szkoda mi niedzieli na takich ludzi....

Tagi (1)
Highlighted
-
Nie dotyczy

To się wyrejestruj, ja grzecznie pytam a jak Ci nie pasuje to nie czytaj moich komentarzy, zresztą post nie był skierowany do Ciebie. nie interesuje mnie jak dużą firmą jest upc. Interesuje mnie kiedy będzie naprawiony problem zgłoszony przez użytkowników. 

Highlighted
Omnibus
394 172 14

Mija z miesiąc od wprowadzenia 144 i nadal czekamy na listę zmian (nawet moderator w którymś z wątków potwierdził że czakają na info i jak tylko będzie upublicznią)

wiecie co  ?  dla mnie ta cisza jest jednoznaczna ........

i uprzedzając bzdurne odpowiedzi użytkowników  typu ".. trzeba czekać bo to wielka korporacja" itd ,  Ja też  pracuję w  korpo i to znacznie większej od upc i gdybym tak banalną robotę robił przez miesiąc to .......

ps. u mnie 144 pracuje gorzej niż poprzedni, takie to zmiany

125 29 5

Proponuje, zeby któryś z administratorów lub moderatorów założył wątek z informacjami o zmianach które wprowadza aktualizacja oprogramowania. Pozwoliłoby to uniknac wiele niepotrzebnych pytań i zbednego ruchu na spolecznosci :-)

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 150 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Highlighted
Omnibus
300 116 8

@Pshemconapisał(a):

Proponuje, zeby któryś z administratorów lub moderatorów założył wątek z informacjami o zmianach które wprowadza aktualizacja oprogramowania. Pozwoliłoby to uniknac wiele niepotrzebnych pytań i zbednego ruchu na spolecznosci :-)

Już było o tym wspominane i pisane z początku założenia tego forum Jak widać do tej pory jest jak było.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Dzisiaj zniknęły ikonki przy nazwach kanałów w EPG. To tak na stałe czy jakiś chwilowy błąd? Bo jeśli na stałe to "genialny" pomysł...

Highlighted
-
Nie dotyczy

Moze to być faktycznie błąd, przejaw "radosnej" twórczości czy oszczędności ciąg dalszy? Ktoś z przedstawicieli UPC podzieli się wiedzą na ten temat?

Highlighted
Specjalista
61 29 0

Magiczny restart dekodera który działa na wszystko i po sprawie.

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Moderator
30 22 14

@- napisał(a):

Moze to być faktycznie błąd, przejaw "radosnej" twórczości czy oszczędności ciąg dalszy? Ktoś z przedstawicieli UPC podzieli się wiedzą na ten temat?

@Skiqqer napisał(a):

Dzisiaj zniknęły ikonki przy nazwach kanałów w EPG. To tak na stałe czy jakiś chwilowy błąd? Bo jeśli na stałe to "genialny" pomysł...

@-, @Skiqqer podejrzewam, że był to chwilowy błąd , u mnie ikony kanałów w EPG są dostępne.

Jeżeli w dalszym ciągu obserwujecie opisany stan zresetujcie dekoder i sprawdźcie, jak to wygląda po resecie.

Highlighted
Ekspert
125 29 5

Tez mi ikonki poznikaly :-)

Restart pradowy jest zlotym srodkiem i wszystko powrocilo do normy.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 150 Mb/s | Minuty do wszystkich Max