UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Adept
2 0 0

Odtwarzanie nagrań PVR z dekodera przy awarii lub wyciągnięciu kabla sygnałowego

Witam

Przez kilka godzin nie miałem (jak i sąsiedzi)sygnału  w sieci UPC i wtedy stwierdziłem że nie ma możliwiśći odtwarzanie nagrań PVR z dekodera Horizon

Po  wyciągnięciu kabla sygnałowego w czasie gdy awaria juz została usunięta oraz po kilku dniach gdy dekoder pracował sytuacja braku mozliwości odtwarznia się powtórzyla

Więc mam pytanie jak odtwarzać nagrania z dekodera Horizon gdy ktoś np.wyciągnie kabel sygnałowy?

3 ODPOW. 3
Specjalista
112 69 15

Re: Odtwarzanie nagrań PVR z dekodera przy awarii lub wyciągnięciu kabla sygnałowego

Aby odtwarzać nagrania z dekodera horizon potrzebne jest połączenie z siecią UPC, nagrania owszem są zapisane na dysku, ale pozostałe dane wymagane do odtworzenia nagrania pobierane są z sieci (np uprawnienia itd).

Więc nie ma możliwośći odtwarzania nagrań z odpiętym kablem sygnałowym. Tak samo jak nie ma możliwości przegrania nagrań na inny nośnik / przełożenia dysku do innego dekodera, bo nagrania są zaszyfrowane i możliwe do odtworzenia tylko w konkretnym dekoderze.

Naukowiec
925 238 39

Re: Odtwarzanie nagrań PVR z dekodera przy awarii lub wyciągnięciu kabla sygnałowego

@Gosia5 Wszystkie te bolączki o których wspomniał @Informatyg nie występują, jeśli nagrywamy przy pomocy własnego telewizora/dekodera z modułem CI+. Wtedy mamy możliwość odtwarzania nawet gdy nie jesteśmy podpięci do sieci UPC. W niektórych przypadkach nagrania nie będą zakodowane i będzie możliwe ich przenoszenie pomiędzy urządzeniami. 

Highlighted
Moderator
1058 639 176

@Gosia5 witam w Społeczności UPC. Potwierdzam, to co mówi @Informatyg do prawidłowego działania dekodera Horizon w tym odtwarzania nagrań konieczne jest połączenie z siecią UPC.

@zylx Twój post jest nie na temat, ale nie usunę go bo przedstawia alternatywne rozwiązanie kwestii nagrywania, które komuś może się przydać.

Zamykam temat.