UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Opcjonalny pilot do Horizon

Pilot jest dość dobrze zaprojektowany (zawsze to kwestia przyzwyczajenia). Ma jednak dość istotną wadę dla mojej mamy, więc i chyba dla wielu starszych osób. Chodzi o małe kalwisze z cyframi. Przydałby się opcjonalnie, jako dodatkowy a nie jedyny, taki bardziej uproszczony pilot, na którym np. nie byłoby kursora do obsługi MENU i w tym miejscu większe klawisze numeryczne. Moja mama nie będzie korzystała z MENU a kanały na telewizorze (przed instalacją cyfrowej UPC) zmieniała używając cyfr.

Jest szansa, żeby takie coś wprowadzić a może już jest, tylko o tym nie wiem? (nawet nie pytałem dotychczas)

7 ODPOW. 7
Highlighted
Head of Customer Care
453 411 136

Re: Opcjonalny pilot do Horizon

@kinoman75 Innych, czyli opcjonalnych pilotów do dekodera Horizon nie mamy. Samą usługę rozwijamy, włącznie z pilotem :-)

Obecny pilot jaki dołączamy w zestawie różni się od tego z początku usługi. Nie podam Ci terminu, ale ten obecny pewnie też zostanie zastąpiony innym pilotem.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Highlighted
Tytan
2190 1018 182

@Kamila to ciekawe co napisałeś

miałem pierwzego Horizona w roku 2015 mam teraz obecnego z 2017 i oprócz loga na klapce nie widzę różnicy w układzie klawiszy?

chyba że nie pamiętam - możesz wypisać co się zmieniło?

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Omnibus
394 172 14

@Kamil napisał(a):

@kinoman75 Innych, czyli opcjonalnych pilotów do dekodera Horizon nie mamy. Samą usługę rozwijamy, włącznie z pilotem :-)

Obecny pilot jaki dołączamy w zestawie różni się od tego z początku usługi. Nie podam Ci terminu, ale ten obecny pewnie też zostanie zastąpiony innym pilotem.

To jest racja z tymi małymi przyciskami do zmiany programów, raczej ciężko się to obsługuje , szczególnie jak ktoś ma duże ręce.

@kinoman75a jak wtedy będzie wyglądał proces wymiany? Bedę mógł zmienić pilota nawet gdy mój aktualny jest ok ?

453 411 136

@Pan_Abonent

1. Zmiana producenta pilota, zmiana numeracji seryjna pilotów

2. Istotna zmiana w parowaniu pilota - nowy pilot paruje się z dekoderami LowSpeed i HighSpeed, stary pilot parował się tylko z LowSpeed

3. Logo, o którym mówisz, pojawiło się na klapce

4. Inna naklejka zabezpieczająca na bateriach

Kiedy usługa była w fazie testów przyciski na pilocie były w języku angielskim.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Highlighted
Tytan
2190 1018 182

Dziękuje za wylistowanie zmian, ale nie dotyczą one zupełnie zwykłego abonenta dlatego też miałem prawo nie zauważyć różnic ;-)

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Tagi (2)
Highlighted
Tytan
1440 824 568

@Mario napisał(a):

@Kamil napisał(a):

To jest racja z tymi małymi przyciskami do zmiany programów, raczej ciężko się to obsługuje , szczególnie jak ktoś ma duże ręce.

@kinoman75a jak wtedy będzie wyglądał proces wymiany? Bedę mógł zmienić pilota nawet gdy mój aktualny jest ok ?

@Mario Co do wymiany pilota odpowiedziałem Ci już na to pytanie w tym wątku: Problem ze sterowaniem Gdyby jednak Twój pilot był sprawny i wymiana nie byłaby konieczna, a mimo to chciałbyć wymienić go na nowy to opłata wynosi jednorazowo 39 zł.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

@Kamilnapisał(a):

@Pan_Abonent

1. Zmiana producenta pilota, zmiana numeracji seryjna pilotów

2. Istotna zmiana w parowaniu pilota - nowy pilot paruje się z dekoderami LowSpeed i HighSpeed, stary pilot parował się tylko z LowSpeed

3. Logo, o którym mówisz, pojawiło się na klapce

4. Inna naklejka zabezpieczająca na bateriach

Kiedy usługa była w fazie testów przyciski na pilocie były w języku angielskim.

Witam Pani Kamilu.

Czyli dobrze sądzę po przeczytaniu, że na początku były inne piloty z dekoderem Horizon, mam na myśli rok 2015, niże te które mamy teraz, mimo, że bardzo podobnie wyglądają ?

Czy mógłby Pan rozwinąć trochę więcej ten temat parowania z Low i HighSpeed ? Czy takie parowanie można samemu wybrać ?

Aktualnie mam problem z pilotem i szukam dobrego rozwiązania, stąd pozwoliłem sobei na pytania powyżej.

Dziękuję za odpowiedzi.