UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
21 0 0

Parowanie pilota Horizon z amplitunerem Yamaha

Witam,

mam kłopot ze sparowaniem pilota Horizon z amplitunerem Yamaha R-N803D. Kody ze strony Horizona nie działają, znalazłem w internecie inną gamę kodów do urządzeń Yamaha i też nic. Zależy mi głównie na regulacji dźwięku w amplitunerze.

5 ODPOW. 5
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Parowanie pilota Horizon z amplitunerem Yamaha

Pilot z horizona można sparować tylko z TV, to że czasem zadziała z innymi urządzeniami to już nie sprawa upc. Działa z większością tv i tyle, w innym wypadku pozostaje korzystanie z 2 pilotów, jedynie co możesz spróbować to parocwać z kodem 9999 z tym, że to może zając ponad 15 min.

Innowator
21 0 0

Czy możesz przybliżyć parowanie z kodem 9999. Dlaczego ten typ parowania może zająć tyle czasu? 

Konto zbanowane
441 160 27

Ponieważ wtedy pilot leci każdy kod aż tv się wyłączy czyli aż znajdzie właściwy kod do tv, wszystko opisane na stronie upc.   Więc jak chcesz z tego skorzystać to czeka Cie w najgorszym razie ponad 15 min trzymania przycisku na pilocie, ale oczywiście jest szansa że znajdzie kod szybciej.

Ale szczerze wątpie, że uda się sparować ten pilot z innym sprzetem niż TV.

Tytan
2110 817 72

@Informatygnapisał(a):

Ale szczerze wątpie, że uda się sparować ten pilot z innym sprzetem niż TV.

Była tu na forum podobna sprawa i dotyczyła też jakiegoś kina domowego.

Skończyła się na przepychance, bo tamten Autor nijak nie chciał zrozumieć, że nie da się sparować pilota HZN z niczym innym prócz tv.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
1248 359 57

@Bruno A HDMi-CEC cię nie ratuje? Jak tam mogę sterować głośnością ampli za pomocą pilota horizona. Pilot ustawiony na kod telewizora, a ten ostatni po hdmi-cec przekazuje sygnał do ampli.