UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

PU
Użytkownik
3 0 0

Parowanie pilota z TV nie wyświetla się przycisk TV

Witam wszystkich 

Próbowałem dziś sparować pilot od dekodera Horizon bez nagrywarki z nowym TV. Jednak już na początku coś idzie nie tak: zamiast przycisku TV dwa razy miga przycisk BOX. 

Zmieniłem mieszkanie a pilot był wcześniej normalnie sparowany z innym telewizorem. 

Aktualny telewizor to Sharp aquos. 

Dziękuje za pomoc. 

6 ODPOW. 6
Tytan
2209 827 74

Re: Parowanie pilota z TV nie wyświetla się przycisk TV

@PU 

Witamy w Społeczności.

Próbowałeś tego?

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007886

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007863

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
PU
Użytkownik
3 0 0

Tak, niestety nie znalazłem nic na ten konkretny przypadek. 

Pozdrawiam

Tytan
2209 827 74

@PU 

Ze strony UPC, dla tv Sharp (bez rozróżnienia na modele, typy, konfigurację itd.):

Kod Twojego TV to: 2550.

Jeśli w wyszukiwarce brakuje kodu dla Twojego urządzenia lub kod nie działa, użyj kodu uniwersalnego: 9999.

Może też być tak, że pilot od HZN nie obsługuje tego tv.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
PU
Użytkownik
3 0 0

Problem jest że ja nie mogę nawet wpisać kod bo nie dochodzę do tego punktu, błąd występuje wcześniej 🙃

Pozdrawiam i dziękuje 

Tytan
2209 827 74

@PU 

Może zbyt stare baterie w pilocie?

Highlighted
Tytan
Tytan
2061 996 164

@PU

Aktualny telewizor to Sharp aquos.

niewiele to mówi 

sprawdź jak dziala pilot oryginalny z tym telewizorem? jest na podczerwień czy radiowy

jezeli radiowy to nie sparujesz pilota Horizona bo on tylko dziala z telewizorem na podczerwień

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box