UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Parowanie z TV Sharp Aquos

Posiadam TV Sharp Aquos i nie mogę sparować z nim pilota od Horizona.

Macie pomysły jak sobie z tym poradzić?

Dokładny model TV to LC-37LE320E.

Może lepszym wyborem byłby dekoder Mediabox HD?

Z góry dziękuję za wsparcie.

--

Krystian

10 ODPOWIEDZI
Zawodowiec
113 32 9

Re: Parowanie z TV Sharp Aquos

korzystałeś z tego poradnika? https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006998 jak nie to do dzieła

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Tagi (3)
Użytkownik
2 0 0

tak, znam ten poradnik.

tylko rozwala mnie tekst "może zająć więcej niż 15 minut" po wprowadzeniu kodu 9999 :/
ostatnio po kilku minutach się poddałem..

Użytkownik
1 0 0

Cześć. Mam tv Sharp lc-40cfe6242e i mediabox od UPC. Niestety instrukcja parowania pilota nic nie daje. Automatyczne wyszukiwanie kodu też nie pomaga. Naciskam ten guzik setki razy i zero reakcji. 

Jakieś pomysły?

Moderator
753 495 132

Jesteś pewien, że wykonałeś instrukcje parowania należycie i użyłeś prawidłowych kodów? Jeśli tak to widocznie Twojego telewizora nie da się sparować z pilotem Horizona. Bywają i takie przypadki.

Debiutant
1 4 1

Hej. Dla wszystich posiadaczy Tv Sharp Aquos poprawny kod to 3099. Jest to kod od tv UMC Polskiej firmy, która jest właścicielem fabryki produkujących TV Sharp na europejski rynek. Proszę wypróbować u mnie na tv Sharp LC-65UI7352E działa. Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam

Użytkownik
1 2 1

Z telewizorem Sharp led 32HI3422E kod na parowanie 3099 zadziałał.

Użytkownik
1 0 0

3099 działa  super dzięki  

P.S. Powinni zmienić w instrukcji z 2550 na 3099 

Pozdrawiam 

Użytkownik
3 0 0

Witam, 

Czy znacie może kod do parowania pilota od Horizon z telewizorem Sharp LC-40CFG6352E ? Kody 3099 oraz 2550 nie działają. 

Naukowiec
1248 574 45

@dominic_k

Witamy na naszym forum.

Najpierw opcja nr 1 a jak ta nie zadziała to opcja nr2:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006998

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
3 0 0

@KOCUREK1970

Wiem o tych sposobach doskonale, ale sposób pierwszy nie działa u mnie, a trzymanie wciśniętego przycisku na pilocie przez 15 min to dla mnie ostateczność. Dlatego zapytałem czy jest jakiś inny kod parowania pilota z moim telewizorem.