UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Pikselizacja obrazu - Canal+, TVN24

Witam

W niedzielę 08/12/2019 zaczęły się pojawiać zakłócenia na niektórych programach (pikselizacja obrazu). Chodzi o programy: Canal+, Canal +1, Canal + Family, Canal + Film , TVN24, TVN fabuła. W udostępnionej przez UPC wyszukiwarce znalazłem informację, że wszystkie te kanały są nadawane w sieci kablowej we Wrocławiu na tej samej częstotliwości - 362 Mhz. Wychodzi na to, że jest problem z jakością sygnału na tej częstotliwości, bo wszystkie pozostałe programy działają.  Posiadam dekoder Horizon, sprawdziłem wszystkie kable i są OK. Zresztą w drugim pokoju mam dekoder Mediabox i występuje ten sam problem. Wcześniej od 2 lat wszystko działało i nic podobnego się nie działo.

Sprawdziłem w dekoderze i siła sygnału jest 'DOBRA' a jakość "WYSOKA'.

Jesteście w stanie pomóc?

2 ODPOW. 2
Highlighted
Tytan
1128 607 101

Re: Pikselizacja obrazu - Canal+, TVN24

Ja zaczal bym od sprawdzenia parametrow sygnału na tych kanalach. Ostatnio mialem podobny problem, kanały w obrebie jednej częstotliwości pikselizowaly. Winowajca okazał sie załamany kabel między gniazdem a telewizorem.

Jak to nie pomoze to 801801801

-------------------------------------------
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Re: Pikselizacja obrazu - Canal+, TVN24

Hej dzięki za odpowiedź. Kable w porządku, dostałem info od UPC, że to jakaś większa awaria w mojej okolicy. Pozdrawiam