UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Moderator
923 601 148

Re: Pilot do HORIZON

@Tigerp informacje, o które pytasz to dane poufne, których jako firma nie udostępniamy. Kolejny raz przypominam o Zasadach Społeczności UPC. Jeśli nie jesteś w stanie ich przestrzegać to wstrzymaj się z pisaniem dalszych postów, bo każdy, który narusza postanowienia w/w regulaminu zostanie usunięty. Możesz oczywiście zachowywać sobie ich kopie (nie wiem tylko po co). Żadnych zainteresowanych treścią tego spamu i offtopicu tutaj nie widzę. Proszę nie naruszać więcej Zasad Społeczności UPC, bo przestanę jedynie kasować posty, a ty będziesz miał odpowiednio dużo czasu, aby przeanalizować wspomniane zasady od a do z.

@Szeptacz to samo tyczy się Ciebie i nie mówię tylko o tym temacie. 

#EDIT

@Szeptacz takie posty jak ten, który właśnie wyleciał to możesz wysyłać mi na PW, bo zamieszczając go tutaj tworzysz jedynie spam. 

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Inspirator
7 6 0

@Pablonapisał(a):

To ja powtórze bo widze opór jednostki.

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007440

Wskaż mi miejsce gdzie opisywanym urządzeniem dla Horizon jest coś innego niż telewizor.

Polecam zapoznać się z następującymu punktami Regulaminu świadczenia usługi
Rozdział III, § 11, pkt 2

Rozdział X, § 35, pkt 3

Przypominam że musiałeś podpisać się pod regulamienm w celu zawarcia umowy.

Uparłeś się strasznie na to kino domowe. Poruszyliśmy chyba wystarczająco opcji w których to rozwiązanie aktualne nie działa. Podałem przykład że na moje trzy telewizory w domu zadziałał tylko z jednym. Kineskopowym LG. Rozwiązania bez dodatkowych zakupów brak. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

@Tigerpnapisał(a):

Podałem przykład że na moje trzy telewizory w domu zadziałał tylko z jednym. Kineskopowym LG. Rozwiązania bez dodatkowych zakupów brak. 

643 000 Horizonów w rękach abonentów

a ty tworzysz problem na podstawie swoich telewizorów które jak widać nie są zgodne z niczym?

ogarnij sie

Inspirator
7 6 0

@GDAnapisał(a):

@Tigerpnapisał(a):

Podałem przykład że na moje trzy telewizory w domu zadziałał tylko z jednym. Kineskopowym LG. Rozwiązania bez dodatkowych zakupów brak. 

643 000 Horizonów w rękach abonentów

a ty tworzysz problem na podstawie swoich telewizorów które jak widać nie są zgodne z niczym?

ogarnij sie

W dalszym ciągu to nie rozwiązuje problemu. Ale dziękuje , że ktoś nareszcie przytoczył cyfry. Nie wszyscy którzy maja problem się z tym zgłaszają. Takich jest najwiecej. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

Ale chyba nie chcesz powiedzieć że to problem dotykający wielu abonentów który ma dawać skalę?

mam 2 telewizory w domu i każdy z nich mogę sparować z Horizon, mam znajomych i rodzinę którzy korzytaja z tego dekodera i nie słyszałem aby mieli z tym problemy (sparowanie pilota z telewizorem - aby była jasność)

Nauczyciel
519 379 46

No tak bo te dane są szalenie trudne do zdobycia.

Masz tutaj dane z których @GDA  zaczerpnął liczbe. Wszystko jest oficjalne i do zdobycia w 5 sekund

https://gsmonline.pl/artykuly/upc-polska-wyniki-3-kw-2018

Reszty danych operator nie musi podawac.

U mnie pilot horizona paruje sie z samsungami i TV LG (nie mam zadnego kineskopowego reliktu).

Ostatni wniosek, nia pasuje zrywaj umowe zapłac kare i uwolnij się od twojego cierpienia.

Jest to moj ostatni wpis w tym temacie.

// @Pablo część Twojej wypowiedzi została usunięta na podstawie pkt. 2 Zasad Społeczności UPC.

Pozdrawiam,
Mateusz,
Moderator Społeczności UPC

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

@Pablonapisał(a):

Masz tutaj dane z których @GDA  zaczerpnął liczbe. Wszystko jest oficjalne i do zdobycia w 5 sekund

o przepraszam ja czerpie dane stąd http://media.upc.pl

Inspirator
7 6 0

@Pablonapisał(a):

No tak bo te dane są szalenie trudne do zdobycia.

Chłopie ogarnij sie i przestań pyszczać. Poecam też samodzielne myślenie

Reszty danych operator nie musi podawac.

U mnie pilot horizona paruje sie z samsungami i TV LG (nie mam zadnego kineskopowego reliktu).

Ostatni wniosek, nia pasuje zrywaj umowe zapłac kare i uwolnij się od twojego cierpienia.

Jest to moj ostatni wpis w tym temacie bo widzę że musze cały czas obnizać loty żeby dotrzymać ci ktorku w tej dyskusji.

Uważam , ze niczego nie musiałeś obniżać. Od samego początku jesteś nie uprzejmy i arogancki. Uważam ze pozostawienie wyboru nie stworzyłoby żadnych problemów z tym dekoderem.