UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Omnibus
304 90 3

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

Moduł CI+
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 669 92

Ale czego nie ma UPC? listy ulubionych w swoich dekoderach?

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Omnibus
345 144 14

GDA weź się nie kompromituj bo akurat bubla horizłoma nie uda ci się obronić w żaden sposób.

@Marcinosr

masz rację, ostatnio na szybkim da się oglądać ale przelącz na eco i ci entuzjazm mocno spadnie   , dla mnie ten dekoder ma jedną zasadniczą wadę, której żadne łatki i aktualizacje nie naprawią - działa jak żółw .... ciągnący za sobą czołg.

UPC chciało tu przyoszczędzić i przedobrzyli. Widać to przy każdej dosłownie czynności a szczególnie przy róźnych operacjach związanych z nagrywaniem. 

Jako ciekawostka.

Chciałem Horizona po tygodniu od podpisania umowy oddać do punktu UPC.

Chyba się jednak polubiliśmy.

Od marca, gdy zaliczył może 1-2 restarty (zniknęły ikonki w EPG przy włączaniu nowych kanałów od operatora) działa  idealnie.Odpukać...nie do zdarcia przez moje dziewczyny-kolejny raz dysk zapchany do 97-99 %

Moduł CI+
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 669 92

@Marionapisał(a):

GDA weź się nie kompromituj

przedewszystkim to proszę grzeczniej - Nie jesteś na forum na literę M

po.drugie jak można nazwać coś bublem i złomem co działa w setkach tysiecy domów? 

Jeżeli gotujesz jakieś problemy że sprzętem to zglaszaj jako reklamację a nie generalizuj

---
Omnibus
304 90 3

@Mario

Jakie podjąłeś działania w kierunku poprawy sytuacji, o której piszesz w kółko od niemal roku czasu?

Twoja wypowiedź może posłużyć jako rada lub przestroga dla osób zastanawiających się nad korzystaniem z dekodera Horizon.

Krąży mit ,że to zależy od lokalizacji, moze od infrastruktury. Ja mogę polecić ten sprzęt.

Moduł CI+
Specjalista
51 30 2

Conajmniej połowa umieszczonych tutaj postów powinna być przeniesiona do wątku pt. "Czego / jakiej opcji brakuje w dekoderze Horizon".

A druga połowa do wątku pt. "Problemy techniczne i zawieszenia dekodera Horizon".

Nie żebym bronił ten sprzęt ale swoje podstawowe zadanie spełnia (czyli odtwarzanie audycji oraz nagrywanie)raz lepiej raz gorzej ale jednak działa.

Jako ciekawostkę Wam powiem że kiedy miałem dekoder CP to podczas nagrywania zawsze była loteria czy się nagra czy będzie czarny ekran (podczas próby odtworzenia - zdarzało się to w 30 % przypadków, że miałem czarny ekran)

Przy Horizon problem z nagraniem i odtowrzeniem, audycji wystąpił może 5 %, a nagrywam dużo więcej niż w CP.

Horizon póki co używam od ok. 1,5 roku.

CP używałem 4 lata.

Naukowiec
949 501 66

@Mario wybacz...ale miałem na eko i fakt działał wolniej...ale działał i nie narzekałem. 

Podtrzymuje to co napisałem szybciej...swoje zadanie ten dekoder spełnia, a że każdy ma co do niego inne wymagania/życzenia...no to to już jest temat morze.

Pozdrawiam
Innowator
14 7 1

GDA zadałeś pytanie w której kablowce, odpowiedź Vectra ma we wszystkich dekoderach możliwość edycji listy ulubionych kanałów .

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 669 92

Horizon i Mediabox również 

ja zadałem pytanie która kablówka pozwala edytować listę główną kanałów a nie listę ulubionych a to jest zasadnicza roznica

---
Innowator
14 7 1

@GDAnapisał(a):

Horizon i Mediabox również 

ja zadałem pytanie która kablówka pozwala edytować listę główną kanałów a nie listę ulubionych a to jest zasadnicza roznica

Różnica jest taka że na horizonie  nie można edytować nic!!! Nawet jak wybierasz kanał z poza listy ulubionych , to się z automatu wyłącza. Listy ulubionych w UPS nie można edytować tzn.poukładać sobie co chcesz oglądać a czego nie

W innych sieciach kablowych i ich dekoderch(vectra)można z listą ulubionych zrobić wszystko od nadania nazwy po numeryczy układ kanałów itd.....

A i przeczytaj to zarzuca MLECZARZ w poście!

Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 669 92

czytam i zupełnie pisze o czym innym 

@MLECZARZnapisał(a):

Nie rozumiem skąd tylu obrońców dekodera horizon, przecież możliwość ustawienia listy programów ulubionych, to podstawowa funkcja dostępna powszechnie w innych telewizjach kablowych. Braku tej funkcji nie da się w żaden sposób obronić.

możliwość ustawienia listy programów ulubionych jest możliwe również w UPC

---
Innowator
14 7 1

Myślę że bardziej chodziło mu o to co napisałem, ale .....O.K.

Inspirator
3 1 0

Lista programów ulubionych to udziwnienie??? Żeby oglądać telewizję trzeba sobie wybrać jakiś program.  Nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby wiedzieć, że łatwiej przejrzeć listę kilkunastu lub kilkudziesięciu programów ulubionych niż przeszukiwać kilkaset pozycji.

Omnibus
345 144 14

@Szeptacznapisał(a):

Jakie podjąłeś działania w kierunku poprawy sytuacji, o której piszesz w kółko od niemal roku czasu?

Twoja wypowiedź może posłużyć jako rada lub przestroga dla osób zastanawiających się nad korzystaniem z dekodera Horizon.

Krąży mit ,że to zależy od lokalizacji, moze od infrastruktury. Ja mogę polecić ten sprzęt.

działania?  tzn , mam wylutować procesor , kupić mocniejszy i go sobie zamontować ?

czy to zależy od  lokalizacji ? , nie wydaje mni się, może mały i krótki test ?

- nagraj jakiś film, żeby materiał miał z 1,5h , potem skasuj i napisz jak długo trwa u ciebie usuwanie

- ustaw nagrywanie cykliczne np. jakiegos swerialu i napisz ile to u ciebie trwa

- o! i największa zagadka, nagrywaj coś , potem wyłącz np. w trakcie reklam i spróbuj zacząć nagrywać ten sam program dalej, powodzenia

a że rok temu też to pisałem ?  tak, no i od roku nic się nie zmieniło, 

byle do 2019, mam nadzieje że bedą już wtedy nowe dekodery i cały wątek będzie mozna przeniesc do kosza

@GDA

przedewszystkim to proszę grzeczniej - Nie jesteś na forum na literę M

- grzeczniej, a gdzieś cie obraziłem?  a już rozumiem, nie podoba ci się każdy post krytyczny wobec UPC, no jak mogłem zapomnieć. lepiej poczytaj swoje posty i jakie potem spiny wywołują.

.... jak ja lubie kolesi którzy wytykają źdźbło w oku u innych a belki w swoim nie widzą