UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
4 7 0

Problemy z dekoderem Horizon

Jakbym wiedział że dekoder horizon nie posiada zaawansowanej funkcji wyszukiwania programów to wcale nie wziął bym waszej oferty.

Jesteście moim 3 operatorem kablowym i pozostałe kablówki taką funkcję posiadały - beznadzieja. Jak to możliwe że tak ważnej funcji nie posiada sztandardowy dekoder.

W poprzedniej kablówce wpisywałem w wyszukiwarce pokaż mi wszystkie "komedie" i dekoder pokazywał mi wszystkie programy z tym hasłem , dzisiaj, jutro za tydzień.

Dodatkowo beznadziejny dekoder nie posiada b. ważnej funkcji grupowania programów np. ulubionych i możliwości ich poprzestawiania tak jak to jest w Horizon Go, żeby nie trzeba było przelatywać 300 kanałów.

Zaraz mi powiecie że jest funkcja "ulubione" jest ale działa beznadziejnie bo nie można zobaczyć ich w oddzielnej liście i w dodatku co parę godzin "odznacza" mi sie opcja ulubione na  "WYŁĄCZONA" i znów pojawiają się wszystkie kanały.

Jednym słowem BEZNADZIEJA

248 ODPOWIEDZI
GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

Miałeś 14 dni na zapoznanie się z ofertą i sprzętem
Czemu nie skorzystałes z prawa do odstąpienia umowy?
---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
942 0 49

Dokłądnie tak jak GDA napisał. Miałeś 14 dni trzeba było odstąpić od umowy, a nie głowę zawracać.

Nie zgadzam się z opinią, że ten dekoder to "beznadzieja". U mnie działa od ponad roku, problemu nie mam i jestem zadowolony 

Innowator
11 6 0

Czytając doprawdy wiele opinii użytkowników, jak i sposoby (reakcje) BOK na ich problemy, zdecydowanie omijam (jak tylko potrafię) bycia 'uszczęśliwonym' tym wynalazkiem.

Mało tego, kiedy ostanio przedłużałem umowę i proponowano mi ten nieudany sprzęt, konsultantka - po kilku moich argumentach (zapożyczonych z forum media świat) - bez słowa, zaprzestała jego wciskania i pozostałem przy tym co miałem.

Innowator
24 7 5

hsurim napisał(a):

Czytając doprawdy wiele opinii użytkowników, jak i sposoby (reakcje) BOK na ich problemy, zdecydowanie omijam (jak tylko potrafię) bycia 'uszczęśliwonym' tym wynalazkiem.

Mało tego, kiedy ostanio przedłużałem umowę i proponowano mi ten nieudany sprzęt, konsultantka - po kilku moich argumentach (zapożyczonych z forum media świat) - bez słowa, zaprzestała jego wciskania i pozostałem przy tym co miałem.

No skoro zauważyła że nie przekona Cię żadnym argumentem nie było sensu żeby bardziej się starała. Jak grochem o ścianę w końcu nikt nie sprzeda Ci niczego wbrew tobie.

Innowator
11 4 0

"Zaraz mi powiecie że jest funkcja "ulubione" jest ale działa beznadziejnie bo nie można zobaczyć ich w oddzielnej liście i w dodatku co parę godzin "odznacza" mi sie opcja ulubione na  "WYŁĄCZONA" i znów pojawiają się wszystkie kanały."

Wybranie manualnie dowolnego kanału (przez wstukanie numeru), ktory NIE jest na liście ulubiinych powoduje po cichu deaktywacje tej preferencji by pokazywać tylko ulubione.

Musisz wybierać kanały z listy pilotem a nie "wskakiwać" na wybrany numer kanału ręcznie by poruszać się po liście ulubionych.

Nie piszę, że mi się to jakoś super podoba, ale tak to działa - może coś komuś pomoże taka świadomość.

Inspirator
6 1 0

Jeżeli jesteś zadowolony to się nie odzywaj, nie zajmuj miejsca, nie krytykuj. Horizon naprawdę nie jest taki dobry jak jest przedstawiany przez UPC, a brak list programów czy ciągłe odhaczanie się tzw. "Ulubionych" to duże minusy.

Marcinosr napisał(a):

Dokłądnie tak jak GDA napisał. Miałeś 14 dni trzeba było odstąpić od umowy, a nie głowę zawracać.

Nie zgadzam się z opinią, że ten dekoder to "beznadzieja". U mnie działa od ponad roku, problemu nie mam i jestem zadowolony 

-
Nie dotyczy
942 0 49

@Johny oczywiście, zamknę się i nie będę odzywał bo sobie tak życzysz    

Pozwól, że Cię uświadomię fora są po to by wyrażać swoją opinię i to właśnie zrobiłem. 
Dla mnie ten dekoder jest ok, ma kilka braków i problemów ale pisanie tematu "beznadziejny dekoder" jest trochę jak takie "Mamo a Kaziu zabrał mi zabawkę"  

Ponad to uważam, że większość krytyki jest nieuzasadniona, i chętnie zobaczył bym co ci ludzie napiszą o sprzęcie konkurencji (oczywiście po przetestowaniu) gdyby mieli okazję go używać. Bo o UPC wiele złego czytałem i sam pisałem, ale w więszkości i tak wypadają o niebo lepiej niż inni operatorzy

Miłego wieczoru szefunciu  

Inspirator
4 7 0

Przepraszam za moje sflustrowanie przy obsłudze dekodera ale funkcje które kiedyś miałem i używałem nagle mi zabrakło.

Każda kablówka ma swoje + i - , w sumie już sie przyzwyczaiłem do tego Horizona i powiem że sumie jest ok. Braki w zaawansowanym wyszukiwaniu rekompensuje aplikacja Horizon G0 w której mogę sobie wyszukać co chcę po czym chce, wiem już dlaczego wyłączają się ulubione kanały  - i staram się nie używać alfanumeryków

pozdrawiam

-
Nie dotyczy
942 0 49

@kwiotek nie ma co przepraszać a dyskusje mają to do siebie, że bez emocji nie istnieją  

Masz rację, dekoder ma kika niedociągnięć, jednak prace nad nim ciągle trwają

Inspirator
6 1 0

I tu się zgadzam w 100 %. Ja niedawno wybrałem UPC i uważam, że są naprawdę dobrzy. Horizon nie jest zły, ale też nie jest taki dobry jak byśmy chcieli. W mojej odpowiedzi chodziło mi o prywatną "wycieczkę".
Miłego dnia, szefie 😐
Tagi (1)
-
Nie dotyczy
942 0 49

@Johny wycieczkę? a gdzie byłeś ;>

Co do Horizona, zawsze znajdzie się coś co mogło być lepiej zrobione, albo przynajmniej inaczej...takie życie. Trzeba się cieszyć, że gorzej nie jest

Omnibus
307 122 13

Cześć

Od 2 dni zapoznaję się z Horiozonem, na pierwszy strzał sprawdziłem funkcję, na której najbardziej mi zależy to znaczy nagrywania jednocześnie 3 programów (4 jeśli w trybie czuwania) i mam problem.  Widać na dekoderze listę nagranych programów , pokazuje też że ileś tam % ubyło z dysku więc się nagrały ale nie mogę ich odtworzyć ^%%&*^(

Gdy chce odtworzyć nagranie to na początku mam czarny obraz , po chwili pojawia się obraz ale tylko na 5-10sek i nagranie się wyłącza.  Dekoder jest nówka, czy jest uszkodzony? może ktoś miał podobnie ?

Miałem podobnie. Chyba jeszcze raz sformatowałem dysk i teraz działa.

Mario napisał(a):

Cześć

Od 2 dni zapoznaję się z Horiozonem, na pierwszy strzał sprawdziłem funkcję, na której najbardziej mi zależy to znaczy nagrywania jednocześnie 3 programów (4 jeśli w trybie czuwania) i mam problem.  Widać na dekoderze listę nagranych programów , pokazuje też że ileś tam % ubyło z dysku więc się nagrały ale nie mogę ich odtworzyć ^%%&*^(

Gdy chce odtworzyć nagranie to na początku mam czarny obraz , po chwili pojawia się obraz ale tylko na 5-10sek i nagranie się wyłącza.  Dekoder jest nówka, czy jest uszkodzony? może ktoś miał podobnie ?

Tagi (2)
Specjalista
61 10 4

Mario napisał(a):

Cześć

Cześć

U mnie też tak jest od czasu do czasu ale tu zawsze pomaga odłączenie go od zasilania  na chwile  i po restarcie jest ok