UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Inspirator
6 1 0

Re: Horizon to bubel - mam już go dosyć!

Wszystko to u mnie występuje, ale najbardziej wkurzające jest to, że w ostatnim czasie, żeby obejrzeć to, co się nagrało muszę resetować dekoder. Każdy wie ile trwa reset więc jest to bardzo denerwujące zwłaszcza, gdy trzeba to robić kilka razy dziennie.

@Marionapisał(a):

Wifi mam wyłączone,obydwa pasma bo korzystam z conectboxa.

...

Ale zaraz zaraz , mam rozumieć że u was horizon

- nie nagrywa podwójnie/potrójnie (u mnie się zdarzyło że i po 6x) tych samych odcinków ? 

- nie usuwa nagranego programu przez 10-20 sekund ?

- zawsze nagrywa wskazaną pozycję ?

- zawsze odtwarza nagrane programy ( u mnie blokada i reset raz na dzień/dwa)

... dalej mi sie nie chce wymieniać

te w/w rzeczy chyba z lokalizacją usługi nie mają nic współnego

Użytkownik
7 0 0

Dla tych co mają możliwość ( nie nagrywają programów, nie chcą wydawać na jakieś płatne VOD z UPC )   i mają dobry telewizor - bierzcie kartę CI+. Jeśli ktoś ma ten dylemat to odradzam Horizon.

Nie dość, że dodatkowa skrzynka z dodatkowym pilotem to jakość obrazu gorsza niż z karty CI+. Włączyłem go dwa razy i też już mam go dość. Niestety nie chcą wymienić na kartę i uszczęśliwić innego abonenta tym klockiem.

Omnibus
469 98 3

Chciałbym sprostować moją wczesniejszą wypowiedź.

Co do  nagrywania serii odcinków, widzę ,że coś tam żonka sobie ponagrywała. Jakoś nic nie zostało powtórzone...

Też " czekam" (na razie bez frustracji, moze nic po drodze się bardziej nie wykrzaczy jak to nieszczęsne mini  EPG) do końca umowy.Jednak pewien operator oferuje 3 pack w podobnej cenie w tym abonament telefoniczny i ofertę UHD. A  co do UPC dopuki nie zobaczę , to nie uwierzę, że 4K zostanie wprowadzone.(4K + nowy dekoder=wyższa cena za abonament)

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
sgj
Inspirator
7 2 0

Mnie najbardziej denerwuje to że za każdym razem gdy nagrywam jednocześnie więcej programów niż jeden  to żeby obejrzeć to co nagrałem muszę  korzystać z funkcji przywracania dekodera do ustawień fabrycznych.

Niestety wczoraj Horizon odmówił posłuszeństwa błąd 1030, co opisałem w innym wątku.

Ekspert
105 27 2

@sgjnapisał(a):

Mnie najbardziej denerwuje to że za każdym razem gdy nagrywam jednocześnie więcej programów niż jeden  to żeby obejrzeć to co nagrałem muszę  korzystać z funkcji przywracania dekodera do ustawień fabrycznych.

Niestety wczoraj Horizon odmówił posłuszeństwa błąd 1030, co opisałem w innym wątku.

Dekoder prawidłowo nagrywa tylko w trybie poboru mocy "szybkim".

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Omnibus
469 98 3

W jakim kierunku obecnie jest rozwijana platforma Horizon ( o ile możemy mówić o rozwoju)?.Nie chodzi mi o obietnice byłego prezesa czy zapowiedzi, które zdążyły się z upływem czasu zdezaktualizować.

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
304 124 11

może nie jest bo czeka nas wymiana na nowy - lepszy sprzęt ?

oby szybciej niź później 

1257 653 100

@Marionapisał(a):

może nie jest bo czeka nas wymiana na nowy - lepszy sprzęt ?

i myślisz że UPC milion dekoderów zutylizuje ot tak sobie żeby zadowolić garstkę niezadowolonych?

Horizon (nad czym ubolewam) jest jedynie dekoderem do odbioru oferty telewiozyjnej, i nie stał się multimedialnym centrum rozrywki jak to było zapowiadane

Omnibus
469 98 3

@GDA

Jeszcze kilka aktualizacji i pozostali abonenci, którzy jeszcze nie korzystają z Horizona będą się sami prosić o jego udostępnienie.

sgj
Inspirator
7 2 0

@Pshemconapisał(a):

@sgjnapisał(a):

Dekoder prawidłowo nagrywa tylko w trybie poboru mocy "szybkim".

Czy to jest sprawdzona informacja, nie wystarczy  tryb standard? Gdzie UPC podało taką informację?

GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

UPC nigdzie nie podało takiej informacji

Ale użytkownicy potwierdzają ten fakt że w trybie szybkim dekoder działa stabilniej  (co jest naturalna sprawa) gdyż nie zostają uśpione żadne funkcje jak w innych trybach

Ekspert
105 27 2

Jak dla mnie tryb szybki powinien stac sie w nomenklaturze horizona trybem standardowym. Pozwolilo by to uniknac wiele problemow z uzytkowaniem  tego sprzetu.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Omnibus
469 98 3

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

Ile kosztuje nowy pilot do dekodera Horizon?

GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

Wg cennika 39,oo złotych

Moderator
922 599 148

@Szeptacz jeśli przestał poprawnie działać i nie pomaga ponowne parowanie/wymiana baterii, a nie został w żaden sposób mechanicznie uszkodzony, to wymienimy za darmo na nowy.

UWAGA! Obecnie z powodów rodzinnych przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Najwcześniej można się spodziewać mojego powrotu po 7 kwietnia. Nie odpisuję na wiadomości prywatne i nie biorę czynnego udziału w życiu Społeczności UPC. Pod moją nieobecność wszystkie sprawy prywatne proszę kierować do pozostałych moderatorów. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian, któremu przekazałem wszystkie niedokończone sprawy przesłane w wiadomościach prywatnych. Pozdrawiam całą Społeczność UPC Polska.

GMateusz, Moderator Społeczności UPC