UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Profesor
1579 418 80

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

@wymiata05napisał(a):

Na 90% dekoder od Play nie ma wejścia na moduł

Tylko po co wtedy tuner DVB-C w sprzęcie Play? 

https://zanimnapiszesz.info
Wykładowca
724 174 26

Technicznie chyba nie ma problemu by w sieci kablowej działało kilka systemów dostępu warunkowego, dokładnie tak jak w przypadku dvb-s. Może Play będzie chciał składać się z jakimś operatorem kavlowym i sprzedawać uslugibpodobnie jak dzisiaj Orange klientom SAT?

GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

@MrPepkanapisał(a):

@wymiata05napisał(a):

Na 90% dekoder od Play nie ma wejścia na moduł

Tylko po co wtedy tuner DVB-C w sprzęcie Play? 

a 30 nie kodowanych kanalow w UPC to co?

Profesor
1579 418 80

Ale to wystarczy tuner DVB-T (który zresztą ten sprzęt posiada) i podłączyć do niego antenę naziemną. Po co m wtedy 30 kanałów niekodowanych z UPC? Dlatego też zastanawiam się po co tuner DVB-C w tym sprzęcie jak nie ma on wejścia na moduł?

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
10 4 0

Skąd wiesz, że ma dvb-c? Ten dekoder dostali chyba tylko wybrani do testowania, nigdzie nie umie znalezc pełnej specyfikacji tego urządzenia. 

Może jest tam wejście na antene sat, a na Węgrzech jest węgierska platforma o nazwie ,,UPC Direct,,

---------------------------------

Forum TV-SAT

Innowator
10 4 0

Dobra faktycznie posiada dvb-t i dvb-c 

"Oprócz tego można oglądać kanały z cyfrowej telewizji naziemnej, bo dekoder ma wbudowany tuner DVB-T/C. Wystarczy podpiąć do niego antenę telewizyjną lub sieć kablową."

---------------------------------

Forum TV-SAT

Wykładowca
724 174 26

@MrPepka, Tunery DVB-C i T w wielu współczesnych urządzeniach są łączone w jedno, tak jest w każdym sprzedawanym TV, tak jest w dekoderach opartych na Linuxie. Może po prostu siedzi tam jakaś generyczna głowica broadcoma i postanowili nic specjalnie nie blokować. 

Swoją drogą, dekoder DVB-C oparty o Androida w UPC.... ach pomarzyć można. 

gst
Specjalista
44 10 2

Ja tymczasem od grudnia 2018 będę miał jutro wymieniony już po raz 4 dekoder Horizon... upc wprowadzaj już do nas ten nowy dekoder lub udostępnijcie Horizon Go na Apple TV bo krew mnie zalewa z obecnym sprzętem, który co chwile odmawia posłuszeństwa... 

Moderator
18 12 5

Re: Problemy z dekoderem Horizon

@HiS7 

Twój post został usunięty, ponieważ nie wnosił nic do dyskusji i łamał Zasady Społeczności UPC

Nasza Społeczność zajmuje się pomaganiem sobie nawzajem, natomiast SPAM i narzekanie niczemu nie służy. Jeśli jest jakaś nieprawidłowość w działaniu dekodera to zgłoś ją na Dziale technicznym naszej firmy  poprzez oficjalny kanał kontaktu. 

Kolejne takie posty będą kasowane i posypią się bany. 

Profesor
1364 605 50

@gstnapisał(a):

Ja tymczasem od grudnia 2018 będę miał jutro wymieniony już po raz 4 dekoder Horizon... upc wprowadzaj już do nas ten nowy dekoder lub udostępnijcie Horizon Go na Apple TV bo krew mnie zalewa z obecnym sprzętem, który co chwile odmawia posłuszeństwa... 

By była jasność co do Horizon Go:

Punkt 3 Wymagania sprzętowe

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006968

i dalej czytamy:

Z uwagi na ograniczenia licencyjne nadawców, nie są wspierane technologie:

1. AirPlay.
  2. Chromecast.
  3. Miracast.
  4. MHL (Mobile High-Definition Link).
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ja
Użytkownik
14 3 0

@Szeptacznapisał(a):

Panowie, mam szybkie pytanie Czy telewizja od UPC dziala tyko na dedykowanym sprzęcie od operatora?

Ostatnio Play testuje swój dekoder UHD, gdzie w specyfikacji jest możliwość wyszukania UPC i podłączenia telewizji kablowej, przyznaję ,że trochę mnie to zaciekawiło.

Nie kodowane działają

gst
Specjalista
44 10 2

@KOCUREK1970napisał(a):

@gstnapisał(a):

By była jasność co do Horizon Go:

Punkt 3 Wymagania sprzętowe

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006968

i dalej czytamy:

Z uwagi na ograniczenia licencyjne nadawców, nie są wspierane technologie:

1. AirPlay.
  2. Chromecast.
  3. Miracast.
  4. MHL (Mobile High-Definition Link).

Dlatego trzeba dać aplikację Horizon GO na Android TV oraz Apple TV  

Profesor
1364 605 50

@gst 

Idę o zakład, że nie będzie na nic więcej prócz tego co jest obecnie:

Urządzenia mobilne

1. Android – w wersji 4.3 lub wyższej; aplikacja do pobrania w Google Play.
  2. iOS – w wersji 9.0 lub wyższej; aplikacja do pobrania w App Store.
  3. Windows 10 w wersji 14393.0 lub wyższej; aplikacja do pobrania w Sklepie Windows.

Komputer stacjonarny lub laptop

Korzystanie z Horizon Go na stronie www.horizon.tv wymaga jednej z poniższych przeglądarek internetowych z zainstalowaną wtyczką Microsoft Silverlight i programu Flash Player:

1. Mozilla Firefox w wersji 30 lub nowszej.
  2. Internet Explorer w wersji 11.0 lub nowszej.
  3. Safari w wersji 6.1.5 lub nowszej.
  4.  

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
gst
Specjalista
44 10 2

@KOCUREK1970 

Osobiście uważam, ze nie masz racji. Na Słowacji już działa Horizon GO na Android TV. Skopiowałeś bieżące informacje ze sklepów aplikacji. Opis się zmieni jak UPC udostępni ich wersje na inne platformy. Udostępnienie Horizon Go musi nastąpić na Android TV i Apple TV bo taki jest rozwój telewizji. 

Omnibus
472 99 3

Proponuję dyskusje przeniesc do odpowiedniego wątku, bo znowu moderator zacznie kasowac posty.

* (chyba nie przypadkowo została wybrana pierwsza Słowacją, ze względu na liczbę klientów, gdyby coś poszło nie tak.)

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."