UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Omnibus
469 98 3

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

@Marionapisał(a):

Niestety mamy liczne dowody na to że tak właśnie działają zachodnie korpo u nas,  już się przyzwyczaili że łykamy gorszy towar w tych samych cenach. (szwajarskie upc  pewnie nie ma takich wolnych horizonów)

Jeśli to co napisałeś jest zgodne z prawdą, że na rynku polskim UPC oferuje gorszej jakości sprzęt i oszczędza na oprogramowaniu to trudno to inaczej nazwać jak skandal.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
-
Nie dotyczy
1062 0 57

w 100% przyznaję Ci rację! Dekoder także nie spełnia moich oczekiwań. Za niedługo kończy mi się umowa i rozważam powrót do starego dekodera, tym bardziej że 2 kolegów korzysta z niego po dziś dzień, w pakiecie mają 60mb internetu i tv select i płacą tylko 50zł. Dla mnie rachunek jest prosty. Pozdrawiam

Inspirator
4 0 0

Czy umowę podpisuje się żeby z niej rezygnować? Opcja rezygnacji nie jest po to aby usprawiedliwiac niedoróbki systemowe.

Innowator
41 21 2

Z przykrością muszę dorzucić swoje trzy grosze.

O ile z kanałami TV nie mam raczej problemów, powtóreczki też śmigają od jakiegoś czasu, o tyle niestety na kanałach radiowych się maszynka zawieszać raczy. I - albo to nowe zjawisko, albo do tej pory jakoś nie zauważyłem.

Więc może nie od razu "beznadziejny", ale jednak do ideału mu trochę brak. Niestety. 

Inspirator
9 3 0

Już się nażaliłem na to, że na TV nie można przestawiać, grupować ani ukrywać niektórych kanałow. Ale dlaczego, do licha, niektóre kanały pojawiają mi się w kilku miejscach listy? To taka forma promocji?

GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

Tak

Omnibus
469 98 3

Jak włączyłem dekoder Horizon na początku bylo wielkie wooow. Na****ne tyle kanałow, no więc fajnie jest lux oferta. Po kilku dniach " nauczylem" się znajdować ulubione programy w tonie śmieci klonów, VOD i i innych paskudztw.

Dzieciak już sobie odpuścil i przestał się dopytywać: Czemu tata Ginxa nie mogę sobie włączyć bo jest między bajkami.?..

Dekoder służy do tego co ma robic: dekodować sygnał  i jako maszynka do nagrywania. "Urodę" skrzynki i brak wyświetlacza pomijam-można się przyzwyczaić. Wychodzi tu na zewnątrz  oszczędność( skąpstwo?) UPC.

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Inspirator
9 3 0

No to jeśli o mnie chodzi, to ta promocja nie zadziała. A raczej zadziała ale wbrew intencjom promotorów

Omnibus
469 98 3

Weź tylko pod uwagę, ze samych abonentów korzystajacych z Horizona-a jest prawie pół miliona.Jakiś tam  % pewnie się łapie na te promocje. Pewnie większość jest przeciwna takiemu burdelikowi na liście kanałów, ale niestety operator ma tu swoje ostatnie- niepodważalne zdanie.Choć to lepiej wygląda niż np. lista CP.

Innowator
13 6 1

przepraszam ,może mi Ktoś przypomni jak dyskusje na tym ,,forum'' wpłynęły na jakiekolwiek ułatwienia dla Klientów UPC a w szczególności użytkowników ,,dekodera''horizon ?Coraz częściej słychać -.... nie pracujemy nad tym,... nie zamierzamy nic zmieniać itd! A są jeszcze osoby(np.pan zaabonować)które wszystkim radzią rezygnacje z usług, oczywiście jak się komuś horizon nie podoba  dla jasności ,rozumiem że forum to  nie koncert życzeń 

Omnibus
304 124 11

Rafał, jest dokładnie jak mówisz, na początku byłem tu aktywny, ale widzę jakie to skutki odniosło (ile tez można wysłuchiwać haseł nie podoba się ? zrezygnuj )  więc  ... odechciało mi się.

A co do tego dublowania kanałów na liście i wyświetlania się tych których klient nie zaabonował.

Też uważam że dekoder nie jest od promocji, to ma byc sprzęt jak najlepiej dopasowany do klienta, żeby On był zadowolony (czyż nie o to chodzi w usługach?, zadowolony klient zostanie na długo).

A tak jak jest teraz to moim zdaniem przynosi wręcz odwrotny skutek, jak dla mnie to kolejny duży minus horizłomka

1257 653 100

Przeprazam bardzo ale co innego można napisać jak nie to że skoro kupuje się usługę a potem się na nią narzeka (Nie jest się zadowolonym) to jedyne wyjście z niej zrezygnować

Jeśli ktoś uważał że napisanie na forum przez kilku userow uwag co do listy kanalow przyniesie jakiekolwiek jej zmiany to jest naiwny

UPC się nie pyta o takie rzeczy nas. UPC nie interesują odczucia pojedynczego abonenta że ten na kanale 3 zamiast Telewizji Trwam ma inny kanał

Tak w planie biznesowym zostało to przyjęte i tego się trzymają a że niektórym się to nie podoba? Święte prawo które w kazdej chwili można spełnić i tutaj wracamy do punktu wyjscia

Omnibus
304 124 11

chyba to chciałeś napisać w wątku o edycji listy kanałów ale wątek ci moderator zamknął.

Mateusz - a tak na serio , takie zamykanie wątków gdy ludzie się wypowiadają nie wygląda zbyt  fajnie.

Chciałbym wiedzieć, czy takie uwagi jak np. te z edytowalną listą kanałów są wogóle kierowane z tego forum gdzieś wyżej? ktoś się może wtedy przynajmniej dowie czego aktualnie oczekuje klient i może warto by się nad tym zastanowić.

Bo jeśli nie to proponuję żeby w każdym wątku moderator na samym początku wyjaśnił jaka jest "polityka firmy" (w domyśle , nie piszcie bo i tak nic to nie zmieni)

1257 653 100

Napisałem dokładnie to co chciałem napisać w dokładnie tym miejscu w którym chciałem

Odniosłem się przecież wprost do narzekania na zdublowane kanały na liście. Nie podoba się? No jak mi przykro- sprzęt masz operatora i to on decyduje  w jakiej kolejności wyświetlają ci się kanaly 

Omnibus
469 98 3

@Mario

Na serio wierzysz,że uwagi userów kierowane sa gdzieś wyżej?

Zaraz Ci przedstawiciel odpisze ,ze ankiety satysfakcji klientów mówią co innego

@GDAma rację. Nikt nikogo w UPC nie trzyma na siłę. Po skończonej umowie można wybrać sobie konkurencję.