UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Innowator
10 6 0

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

Od czasu do czasu czytam o tym (znakomitym wg. UPC) wynalazku i ... jestem zadowolony, że przy kolejnym przedłużeniu umowy nie dałem się ponownie naciągnąć na ten badziew.

Ciekawe dlaczego UPC nie uszczęśliwia tym modelem Horizona, np.  klientów w Szwajcarii ?

(na ichniejszym modelu, ponoć wszystko działa super)

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

Wyobraź sobie że u nas w większości też działa poprawnie, tych dekoderów jest u abonentów ponad PÓŁ MILIONA !

Omnibus
366 87 3

Przypuszczam, że wprowadzenie sprzętu tak wykastrowanego jak u nas spotkałoby się z ogromnymi stratami finansowymi w takiej Szwajcarii.Może tam jest lepsza konkurencja na rynku tel.kablowej..

@GDA

Sprzęt działa poprawnie ...lecz porównując do rozwiązań stosowanych przez konkurencję mogłoby być lepiej...

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

Oczywiście że tak

sam miałem/ mam wiele zastrzeżeń co do tego sprzetu a miałem od 2015 roku już 3 Horizony

ale nie oznacza to aby ferować takie wyroki jak ten powyższy, bo to że komuś nie działa poprawnie Horizon nie znaczy że tak jest wszędzie

Omnibus
366 87 3

@hsurim

Sam widzisz jak to wygląda :-) Na dekoder generalnie nie narzekam a ewentualne pretensje mogę mieć tylko do siebie. Przyjąłem dekoder z całym dobrodziejstwem jego inwentarza podpisując umowę jako nowy klient.

Po pewnym czasie zauważyłem pewne niedociągnięcia,rozczarującą aktualizację , która z....bała EPG itd.

Co zrobię?Po zakończonej umowie albo przeproszę się z konkurencją lub zaczekam aż UPC pokaże wyniki pracy w drażliwych tematach.Podobno , że w 2019 ma być wdrażane 4k, może pojawią sie nowe możliwości i lepszy sprzęt.Idzie "nowe" od 1 kwietnia.Zobaczymy czy utrzyma tą strategię.

Innowator
10 6 0

@GDA, jak na moje oko, to narzekających na te same usterki jest na tyle dużo, że nie zamierzam "podejmować gry w tę ruletkę".

Dodatkowo, pobór mocy w stanie czuwania - załamka.

Osobiście cenię stabilność działania i niezawodność (nawet kosztem gorszej funkcjonalności) i tylko takie sprzęty nie są dla mnie badziewne.

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

Ok 

tylko czemu narzekasz na coś czego nie używasz?

Innowator
13 6 1

Narzekających jest dużo, tylko na forum trafiają nieliczni, większość ,,rzuca mięsem w domu" lub na FB w tym o dziwo wiele kobiet !!!które teoretycznie się nie znają. Chyba wszyscy się uwzieli na Upc🤔

Omnibus
366 87 3

Narzekać można tu na forum, Facebooku, innych forach społecznościowych.Pytanie ilu klientów korzystająch z Horizona uskuteczniło składając reklamację , ile zostało z nich uznanych a ile odrzuconych?

Pewnie te dane są w jakiś sposób poufne i moderator nam ich nie przedstawi....ale gdyby była taka możliwość...?

Naukowiec
1248 574 45

@Szeptacz

Bogaty Szwajcar w bogatej Szwajcarii a Ty mu biedaedyszyn chcesz oferować...

Powyżej pewnego poziomu indywidualnych dochodów, każdy klient zwraca już uwagę co otrzymuje za dane pieniądze.

Polska jest tu gdzie jest i zawsze tak było i jest (pytanie jak będzie w przyszłości), że zawsze się na jakości oferowanego produktu dostarczanego przez operatora oszczędzało.

W moim odczuciu - brak obsługi sieci LAN przez DLNA (filmy, muzyka, foto), brak możliwości podłączenia przez USB zewnętrznego dysku by odtwarzać filmy, muzykę, foto całkowicie dyskwalifikuje u mnie ten sprzęt.

Dekoder za 100 zł kupiony w markecie ma większe możliwości.

Miało być WOW a jest łeeeee.

Mam nadzieję, że UPC a w szczególności UPC Polska nie popełni podobnych błędów z nowym dekoderem 4K i będzie to dekoder, którym będzie się mogła szczycić - i zamiast łeeeee, będzie WOOOOOOW i szczęki opadające na ziemię.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
93 22 1

Gdyby tak UPC zrobiło dekoder z własnym systemem Android TV i z całymi jego możliwościami - to dopiero by było WOW.

Obecnie każdy nowy telewizor z Smart TV przebija funkcjonalnością Horizona.

Dlatego w zupełności wystarczy moduł CI+ minusem jest tylko to, że stracimy dostęp do niektórych usług np. replay tv i vod

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

@MarcinONYnapisał(a):

.

Dlatego w zupełności wystarczy moduł CI+ minusem jest tylko to, że stracimy dostęp do niektórych usług np. replay tv i vod

Otóż to

VOD to sobie darujmy nie ten kontent nie te ceny

Replay rzeczywiście szkoda

Naukowiec
1248 574 45

@GDAnapisał(a):

Replay rzeczywiście szkoda

Większość tv ma możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk twardy - więc co prawda Replay to stricte nie jest, ale jakaś proteza tego zawsze.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

Nie porównuj Replay do PVR

mam dysk podlaczony do telewizora ale nie mogę nagrywać wszystkiego przecież

Replay daje ci ogromna bibliotekę audycji której żaden PVR ci nie zapewni

Profesor
1409 395 74

@GDA

Masz Iplę, Player, VoD Onet itd