UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Profesor
1355 604 50

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

@GDA

Nie porównuję - ot wskazuję, że moduł CI+, tv z PVR może praktycznie więcej niż ten dekoder.

A co do Replay/PVR - jak nagrasz to też możesz sobie cofać, przewijać, różnica taka, że w Replay robisz to online a z PVR najpierw musisz to nagrać.

Ale zaraz, w takim przypadku (moduł CI+ i PVR w tv) nie masz opcji timeshift? - nie jest to Replay, ale też daje zbliżone możliwości.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

@MrPepkanapisał(a):

@GDA

Masz Iplę, Player, VoD Onet itd

I przedewszystkim KODI ale nijak usługi Replay nie jest w stanie to zastąpić

Innowator
10 6 0

@GDAnapisał(a):

Ok 

tylko czemu narzekasz na coś czego nie używasz?

@GDA,  ja nie narzekam, tylko wyrażam zadowolenie, że ... nie godząc się na ten wynalazek, ominąłem tym samym powody do narzekania.

GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

A może akurat w twojej lokalizacji Horizon działałby bez problemów 

Innowator
10 6 0

A może akurat ...  

Jajcarz z Ciebie

Omnibus
469 98 3

U was też się pojawiła aplikacja z poziomu dekodera z dostępem do Netflixa?

Info ,że przy 12 m.umowie  2 miechy gratis.Tylko w UPC i tylko dla abonentów Max oferty.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Ekspert
93 22 1

@Szeptacznapisał(a):

U was też się pojawiła aplikacja z poziomu dekodera z dostępem do Netflixa?

Info ,że przy 12 m.umowie  2 miechy gratis.Tylko w UPC i tylko dla abonentów Max oferty.

Nie... zrób fotę i wstaw tutaj proszę.

Profesor
1355 604 50

@MarcinONY

Prima aprilis

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
304 124 11

Karta nie rozwiązuje problemu nagrywania bo po 1 to dodatkowy koszt, (sens miałby dysk 1TB czyli cena pow. 200zł) a po drugie nie ma tych funkcjonalności, np. nagrywania seryjnego - to świetna rzecz - niestety dosłownie zmasakrowana na horizłomie.

Nie zgodzę się że nieliczni narzekają na horizona, jest mnóstwo powodów dzięki którym ich po prostu nie widać na forum czy fejsie - ale hej - oni są. Po półrocznym użytkowaniu tego sprzętu ja juz postanowiłem,umowy po 21 leniej współpracy z upc nie przedłużę (taka ciągłość chyba coś znaczy) , ....  no chyba że UPC do tego czasu wymieni ten złom na normalny dekoder.

Sprzęt ma zalety niestety wady skutecznie je przeciwważą, na początku myślałem że kolejne softy coś zmienią, niestety byłem za naiwny. Tak w skrócie i ogólnie wyglądają moje wrażenia z półrocznego użytkowania horizona.

@Mario

To jeszcze "tylko" półtora roku z Horizonem.Ja sie już pogodziłem, że korzystam z tego a nie innego sprzętu( trochę to wygląda jak zobaczyć szklankę, ktora jest do połowy pełna a nie do połowy pusta )

Nie wiem czy jest sens już teraz nakręcać się, bo ktoś obiecał nowy dekoder.Na razie to tylko sfera domysłow, bo nie wiadomo od kiedy i na jakich warunkach.Praktyka podpowiada ,że warunki preferencyjne uzyskają nowi klienci, pewnie pojawi się dodatkowa opłata/możliwy aneks przedłużający umowę.Nie byłem klientem UPC jak pojawil sie Horizon, ale operatorzy postępują podobnie.Liczy się zysk..a klient?No własnie...

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
GDA
Pan Abonent ;-)
1257 653 100

Jak wchodził Horiozon do oferty to najtańszy abonament na niego wynosił 179,00 zł, ja brałem w cenie 136,00 zł (pakiet select z nagrywarką + 60 FP)

Omnibus
469 98 3

Można by pomyśleć, że tu chodziło o wspomnianą bogatą Szwajcarię.To teraz mamy sprzęt "skrojony" na miarę Kowalskiego. Wkrótce się okaże, jaki tym razem kompromis wynajdzie operator, mierząc wyskość abonamentu do jakości sprzętu i usług.

Profesor
1355 604 50

Nowy dekoder, nowa cena - będzie boleć!
Użytkownik
2 3 0

Horizon to bubel - mam już go dosyć!

Nie chce mi się już dzwonić na infolinię bo tam nic nie wiedzą. Odkąd posiadam dekoder Horizon, znienawidziłęm UPC. Nie dość, że płacę dodatkowo za sam fakt, że ten badziew stoi u mnie to jeszcze możliwości mam takie jak bym miał naziemną telewizję. Każda próba zgłoszenia problemów, kończy się propozycją przywrócenia ustawień fabrycznych, resetu prądowego, anulowania jakichś ustawień i nic. Dekoder jak nie działał tak nie działa. Nagrywanie to mit- ustawienie serii nie znaczy nic dla dekodera - nagra albo nie, nagranie trwającego programu - to samo - może nagra a może nie. Reset nic nie daje, kasowanie nagrań, edycja zaplanowanych nagrań - nic. Horizon nie działa - odnoszę wrażenie, że to jakaś wersja alfa, która przypadkiem trafiła do klientów. Mam już serdecznie dość użerania się z tym badziewiem i jak chcę coś obejrzeć, to muszę lecieć do znajomych. Po co mi Horizon.tv jak nie ma tam kilku popularnych stacji (podobno w związku z brakiem zgody nadawcy) ale te same stacje za darmo dostępne są w pilot.wp.pl więc to chyba nie tak, że nadawca nie chce ... pauzowanie programu na żywo - cofa mnie do chwili włączenia danego kanału, jak już da się zapauzować to nie da się wystartować znów. Cofanie programu na żywo - różnie - raz zadziała, raz przełączy kanał, raz zawiesi dekoder - loteria. No i często żeby odtworzyć coś co się nagrało, muszę robić co? ... tak - reset prądowy. Nie wiem po co mi pilot jak żeby cokolwiek zrobić muszę dylać do dekodera.
UPC Polska - zastanówcie się czy możecie patrzeć sobie w twarz pobierając dodatkową opłatę za znęcanie się nad klientami. Horizon to dno! Ostatni działający dekoder to był ten Philipsa (cisco oświetlało całą okolicę).

PS: Rozwiązaniem dla mnie nie jest kolejne kasowanie wszystkich nagrań - to nie wchodzi w grę!
Omnibus
469 98 3

Re: Horizon to bubel - mam już go dosyć!

Współczuję.

Będąc w podobnej sytuacji zażądałbym wymiany dekodera.

Gdyby się to powtórzyło (dziwne,że w twoim dekoderze wszystko jest "uwalone") w co raczej wątpię postarałbym się rozwiązać umowę z winy operatora.