UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

Re: Horizon to bubel - mam już go dosyć!

Pytanie zasadnicze czy oprócz telefonu zrobiłeś coś w tej sprawie?

Złożyłes reklamację na piśmie?

Omnibus
235 101 5

@GDAnapisał(a):

Pytanie zasadnicze czy oprócz telefonu zrobiłeś coś w tej sprawie?

Złożyłes reklamację na piśmie?

W sumie to My nie możemy nić robić oprócz narzekania ( akurat w tym przypadku słusznego ) albo godzenia się na to co jest i jak jest.

Co zmieni reklamacja na piśmi? Bubel Horizon zoztanie 1 jeden dzień naprawiony, dostanie nową aktualizację oprogramowania + super nowe szczegółowe EPG? Czy może wystarczy napisać reklamację i dostaję się nowy, sprawny i szybko działający bez problemu dekoder 4K którego jeszcze nikt nie ma i zobaczymy go prawdopodobnie w 2019r

Pisanie reklamacji?... tak słuszne i wymagane oraz potrzebne.. korzystne. Ale to tak naprawdę pół środek. Nie chcę pisać, że połowa z pół środka... A gdzie tu złoty środek? BRAK.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Omnibus
366 87 3

Czy UPC nie może przyjąć reklamacji telefonicznie?

Nie spotkałem się z operatorem, który podobne zarzuty potraktowałby nie inaczej jak reklamacja.

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

Przecież ewidentnie problem leży po stronie okablowania - należy napisać reklamację z żądaniem przywrócenia dostępu do usługi skoro żadne resety nie pomagaja

Jeżeli wymiana dekodera i serwis nie przyniesie skutku to wowczas na podstawie tej właśnie PISEMNEJ reklamacji można zadać zerwania umowy z winy operatora

Omnibus
296 123 12

- e tam, przeciez UPC twierdzi że wg badań i ankiet horizon to złoto i abonenci są wniebowzięci z tego cudu techniki ,  ergo - nic nie będą w nim zmieniać a nowy dekoder ? kto wie ? może za kilka lat

- poza tym , to przecież jednostki w kółko narzekają ... więc wg badań i ankiet  itd itp

co da zmiana na nowy dekoder ? czy w nowym będzie inny soft ? inny procesor ?

także @casuperu  nie jesteś sam , ja już też tylko czekam do końca umowy ...............

Re: Beznadziejny dekoder Horizon

@casuperu czekamy na jakieś dane od Ciebie aby sprawdzić działanie Twojego Horizona. Napisałeś do nas dokładnie to samo na Facebooku więc odpisz gdzie Tobie wygodniej - na priv na Facebooku albo wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości tutaj na Forum dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta + imię i nazwisko).

Co do tematu, który utworzyłeś to scaliłem go z innym o podobnej tematyce.

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

@Marionapisał(a):

co da zmiana na nowy dekoder ? czy w nowym będzie inny soft ? inny procesor ?

także @casuperu  nie jesteś sam , ja już też tylko czekam do końca umowy ...............

Kpisz sobie?

Horizon jak każde urządzenie elektroniczne może mieć wady - może być walniety dysk który nie pozwala poprawnie zapisywać pliki może być walniety procesor który nie potrafi przekazywać poprawnie danych na chmurę i może być coś po drodze w połączeniu z chmura 

W jednym masz rację-dekoder Horizon posiada ponad PÓŁ MILIONA abonentów jak myślisz u wszystkich Horizon nie działa?

Omnibus
296 123 12

Tak własnie myśle

I zła  interpretacja, to nie to że on nie działa , on po prostu działa źle, a wynika to z kiepskiego softu albo kiepskich komponentów z których go poskładali  (pewnie i to i to)

ale ok , dziubkujcie sobie i lajkujcie z adminami tylko za rok dwa może już tych abonentów być znacznie mniej niż  PÓŁ MILIONA, a chyba nikt  na tym forum tego nie chce. Przez ten czas zebrało się wystarczająco dużo uwag do horizona żeby w końcu cos z tym zacząć robić, k o m p l e k s o w o

1185 626 95

I dalej nie rozumiesz tego co się do Ciebie pisze, więc nie ma sensu wiecej tego tłumaczyć

mam Horizona, moi teściowie mają Horizona w innej lokalizacji i wszystko działa, jezeli u Ciebie nie działa to zrób coś z tym - reklamuj usługę, zakończ umowę, nie wiem cokolwiek zrób co będzie lepsze niż ciągłe narzekactwo które nic nie wnosi ani tym bardziej nie zmienia

Omnibus
296 123 12

kiedyś pisałeś że nie masz horizona tylko Cl+,  teraz nagle juz masz ?

Czytasz wybiórczo albo niedokładnie  i może dlatego wysuwasz mylne wnioski, ogólnie lubisz wkładać ludziom dziecko do brzucha, nie wiem stary - jesteś wyrocznią i jasnowidzem ? na forum są sami dorośli , więc po co wkółko te twoje rady z piaskownicy.

Tak, robiłem już mnóstwo rzeczy żeby mój horizon działał, skoro twój działa to jesteś tutaj wyjątkiem albo nie korzystasz z tych opcji o których wszyscy na tym wątku piszą. 

Spróbuj tak na poczatek nagrać np warsaw shore -  i potem usuwać przez godzine to co nagrał dekoder.

EOT

1185 626 95

Horizona mam od startu tej usługi - od 2015 roku, nie wiem gdzie czytałeś że go nie mam?

oczywiście moim głownym odbiornikiem jest telewizor z mediamodułem, ale Horiozon robi za MR, a u teściów z kolei jest głownym źródłem

wiec mam prawo napisać że problemy z dekoderem są wyłącznie w Twojej lokalizacji i zrób coś z tym oprócz narzekania na forum

również EOT

Specjalista
41 34 1

Ja też mam horizona mam taką samą sytułację mam dla siebie moduł ci+ a starszym dałem horizona. Nie narzekają są zadowoleni. Jesteś jednym z niewielu przypadków którzy tak mają.. Zaznaczam że horizon robi za tv i router i ani z telewizją ani z internetem problemów nie mam.

Horizon max HD+MegaSport+Mediabox HD+CI+
120mb/s
Omnibus
296 123 12

Wifi mam wyłączone,obydwa pasma bo korzystam z conectboxa.

...

Ale zaraz zaraz , mam rozumieć że u was horizon

- nie nagrywa podwójnie/potrójnie (u mnie się zdarzyło że i po 6x) tych samych odcinków ? 

- nie usuwa nagranego programu przez 10-20 sekund ?

- zawsze nagrywa wskazaną pozycję ?

- zawsze odtwarza nagrane programy ( u mnie blokada i reset raz na dzień/dwa)

... dalej mi sie nie chce wymieniać

te w/w rzeczy chyba z lokalizacją usługi nie mają nic współnego

@Marionapisał(a):

Wifi mam wyłączone,obydwa pasma bo korzystam z conectboxa.

...

Ale zaraz zaraz , mam rozumieć że u was horizon

- nie nagrywa podwójnie/potrójnie (u mnie się zdarzyło że i po 6x) tych samych odcinków ? 

- nie usuwa nagranego programu przez 10-20 sekund ?

- zawsze nagrywa wskazaną pozycję ?

- zawsze odtwarza nagrane programy ( u mnie blokada i reset raz na dzień/dwa)

... dalej mi sie nie chce wymieniać

te w/w rzeczy chyba z lokalizacją usługi nie mają nic współnego

@Mario

Co do pierwszej pozycji-nie testowalem seryjnego nagrywania odcinków.

Przy pozostałych nic takiego co opisujesz  nie wydarzyło mi się z moim sprzętem.

Z Horizona korzystamy bardzo intensywnie (głównie funkcja PVR) od pół roku.

Specjalista
51 29 2

Mario

Ad. 1 - tak nagrywa, tyle razy ile się w TV pojawi powtórka, tyle razy zostanie nagrana

Ad. 2 - usuwa nagrany program 10-20 sekund

Ad. 3 - zdarza się że czegoś nie nagra (chociaż tutaj zauważyłem że częściej zdarza się to w trybie zużycia energii standardowy, przy trybie wysokie zużycie sporadycznie się zdarzy że się coś nie nagra)

Ad. 4 - j.w. i wydaję mi się że widzę tutaj coraz większą różnicę w trybie standard a wysokie zużycie.

Przez tydzień spróbowałem przejść na tryb standardowy ale reset co 2 dni, bo się coś nie właśnie nie nagrywa a pokazuje ikonkę zaplanowanego nagrania, albo się nie da otworzyć nagrania itd. itp.

W trybie wysokiego zużycia te problemy występują sporadycznie powiedzmy raz na 1-2 tygodni, takie problemy jestem w stanie zaakceptować, natomiast jeżeli chodzi o Ad. 1, Ad. 2 to tutaj niestety ustawiony tryb nie ma żadnego znaczenia  i tego już nie mogę zaakceptować.

Pozostaje trwać aż do końca umowy i liczyć że może się coś poprawi, chociaż coraz bardziej w to wątpie.