UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Omnibus
391 171 14

Re: Replay TV

@Fredek50 napisał(a):

Mimo że wybieram obcje przywrócenie ustawień fabrycznych i wybór zeby nie kasować nagrań to i tak zostaly usunięte.Pudło żyje swoim życiem.Zauważ jak ustawisz rozdzielczość hdmi na 1080p to po włączeniu napięcia na listwie to telewizor pokazuje zę zmienono na 720.Nie zapamiętuje rozdzielczości odbiornika lub ustawienia 1080p.

Dzięki za ostrzeżenie co do restartu z opcji w utawieniach.

@Ja niedawno robiłem restart sposobem nr II (wspominał o nim wyżej @GMateusz) i jest pewny, nie skasował nagrań.

Nie można wyświetlić tego widżeta.

Taaak, naprawiono, wywala kiedy chce i jak chce lecz nie za każdyn razem.  Ostatnio to wczoraj na Gwiezdne wojny po 35 minutach.

Użytkownik
3 0 0

Oooo! Na Gwiezdnych Wojnach? Tego bym nie wybaczył!

A tak serio to chyba wychodzi na to, że w UPC, jak u każdego innego operatora, raz lepiej, raz gorzej... No szkoda, czyli chyba jednak nie ma co zmieniać. Lepszy wróg, którego już się zna.

Tytan
Tytan
1948 968 151

Chciałem zobaczyć jak reżimowa omija dziś temat WOŚP i niestety Replay TV leży

@Kamil @GMateusz

Screenshot_20180114-110216.png

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
1438 820 568

Audycja z 9:45-11:00  u mnie ruszyła. Sprawdzisz prosze teraz?

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
Tytan
1948 968 151

@GMateusz Jest ok jeżeli chodzi o Woronicza

Ale syn mi tu krzyczy że mu nickelodeon nie cofa :-(

Także wciąż są zwiechy w Replay TV

20180115_223929.jpg

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy

@GMateusz

ostatnio też miałem problem z odtwarzaniem replay tv na dekoderze, dodatkowo zauważyłem że nie których treści nie da sie przewijać. Czy to normalne ???

C26C8FB0-764B-487D-9FFC-249AECC93924.jpeg

Inspirator
4 2 0

Witam,

może mi ktoś przybliżyć jak działa funkcja Replay TV?

1. Zwykle większość rzeczy które chcę zobaczyć nie są dostępne w Replay TV

2. Znaczek dostępności Replay TV znika jak dany program doleci do końca (a podobno miało być 7 dni)

3. Nie można przewijać do przodu - totalnie bez sensu, po co mi opcja replay jak muszę oglądać reklamy, albo czekać w ogóle 15 minut żeby się coś zaczęło

4. Jak cofam do tyłu albo wciskam pauzę to zwykle mnie wywala do telewizji na żywo

Jak dla mnie super funkcja ale wykonanie beznadziejne - co sprawiło że przestałem tego używać.

Coś w stylu robotów sprzątających - pomysł genialny ale jeszcze trzeba poczekać na dopracowanie wszystkiego

Tytan
Tytan
1948 968 151

Od nadawcy danego kanału zależy co i jak (przewijanie) udostępnia

To że akurat trafiasz na pozycje których nie możesz obejrzeć nie dyskwalifikuje usługi

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Inspirator
4 2 0

Jak większość rzeczy nie podlega pod Replay TV to zdecydowana dyskwalifikacja...

ex-Moderator
49 31 13

@rafojak odpowiadając na Twoje pytania:

ad1)  Wykaz kanałów dostępnych w Replay TV znajdziesz pod adresem: https://www.upc.pl/pdf/upc_numeracja_kanalow_dla_dekoderow_horizon_i_kaon_27_marca_2018.PDF

ad2) W zależności od ustaleń z nadawcą okres udostępniania materiałów może być krótszy. Na niektórych kanałach  możliwe jest tylko uruchomienie od początku obecnie nadawanego materiału. Filmy, które można uruchomić oznaczone są znaczkiem Replay TV.

ad3) Tutaj podobnie jak w ad2, nie na wszystkich kanałach można przewijać filmy.

ad4) Zalecam wykonanie twardego resetu części modemowej Horizona. W tym celu należy przytrzymać przez 25 sekund przycisk z tyłu dekodera opisany jako reset. Obserwujemy podczas przewijania/pauzowania losowego materiału samoczynne przełączanie do telewizji na żywo. Sprawa jest nam znana, pracujemy nad przywróceniem prawidłowego działania. Za niedogodności przepraszam. Rozwiązaniem tymczasowym jest ponowne uruchomienie danego materiału.

Inspirator
4 2 0

Dziękuję za odpowiedź.

Ale podtrzymuję swoje zdanie - funkcja fajna ale nie oczekuję że mogę zobaczyć ponownie coś czego nikt i tak nie chce oglądać

Najbardziej mnie interesują rzeczy, które praktycznie zawsze są niedostępne w Replay TV. 

A więc trzeba pracować dalej, żeby ta funkcja działała dla wszystkich kanałów i dla wszystkich programów, oraz żeby była stabilna.

Skoro mogę nagrać na dekoder wszystko i oglądać to w kółko to tym bardziej powinienem mieć opcję Replay przez 7 dni - tak to widzę

Pozdrawiam

Tytan
Tytan
1948 968 151

Widzę że nie dotarło

UPC udostępnia usługę a cała reszta jest w rękach nadawców więc nie masz co pisać że należy pracować dalej bo tak to wygląda od początku startu i nie zmieni się dopóki tak będą decydować nadawcy 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Highlighted
Ekspert
114 27 3

Chcialbym sie dowiedziec jak dlugo nadawca udostepnia w usludze Replay tv Fakty TVN? Czy gdzies mozna to sprawdzic jak dlugo sa udostepniane programy przez nadacow?

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Tytan
Tytan
1948 968 151

7 dni wstecz

Ostatni odcinek jest z pon. 09.04 

To samo możesz oglądać w PLAYER-ze

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!