UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Ekspert
114 27 3

Re: Replay TV

@GDAnapisał(a):

7 dni wstecz

Ostatni odcinek jest z pon. 09.04 

To samo możesz oglądać w PLAYER-ze

Niezgodze sie bo wielokrotnie przekonalem sie ze po paru godzinach nie bylo mozliwosci odwtorzenia Faktow TVN wiec te reklamowane 7 dni to lipa.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Omnibus
391 171 14

nie za często korzystam z replaya ale ostatnie kilka razy nie miałem z nim problemów, można nawet przwijać do przodu, oby tak dalej

114 27 3

@Pshemconapisał(a):

@GDAnapisał(a):

7 dni wstecz

Ostatni odcinek jest z pon. 09.04 

To samo możesz oglądać w PLAYER-ze

Niezgodze sie bo wielokrotnie przekonalem sie ze po paru godzinach nie bylo mozliwosci odwtorzenia Faktow TVN wiec te reklamowane 7 dni to lipa.

Dzisiaj rano sprawdziłem i program byl dostępny wiec chyba cos w temacie sie poprawilo.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Użytkownik
1 1 0

No to proszę - z ostatniej chwili. Oglądam (próbuje, jak to z replay tv) Agenta, obejrzałam reklamy i 10 minut programu - i juz mnie wywaliło i ukochany komunikat, No i zaczynam od nowa oglądać reklamy ..IMG_7664.JPG

Ekspert
114 27 3

@sulkowskamnapisał(a):

No to proszę - z ostatniej chwili. Oglądam (próbuje, jak to z replay tv) Agenta, obejrzałam reklamy i 10 minut programu - i juz mnie wywaliło i ukochany komunikat, No i zaczynam od nowa oglądać reklamy ..IMG_7664.JPG

Ja tak tez tak czasem mam. Nie mniej reset dekodera pomaga...

--
Inspirator
4 2 0

Widzę że nie dotarło...

Chwalenie się funkcją ReplayTV kiedy nie można nic na tym replayu puścić to tak jakby Netflix powiedział: "stowrzyliśmy fajną platformę, ale nie mamy tam nic do oglądania no bo wszyscy żądali żeby im płacić za udostępniane treści" please...

Tytan
Tytan
1948 968 151

Możesz rozwinąć myśl?

Akurat teraz Replay TV działa bez zarzutów 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
2 1 0

Nie jest to prawdą.

Normą jest np wywalenie się replay tv i powrót do transmisji w czasie rzeczywistym programu - wywołane przeważnie przez przewijanie programu oglądanego w replay tv, który leciał parę h temu (więc to nie chodzi o dojście przewijaniem do czasu rzeczywistego).

Wtedy próba kontynuacji oglądania kończy się błędem CS2301.

Próba oglądania od początku również kończy się błedem CS2301.

Najczęściej pomaga restart dekodera no ale to już porażka totalna.