UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Replay TV

Witam,

Moi drodzy, chciałbym uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie odnoście korzystania/działania ReplayTV.

Dlaczego niektóre kanały można dowolnie przewijać do przodu jak i do tyłu, a programy z grupy TVN są zablokowane? Śmiechem na sali jest to, że oglądając dany program z TVN możemy cofnąć go z 20minuty na 10min, ale już możliwość powrotu do 20min jest zablokowana... Ha ha ha.

Wielka szkoda, że niektóre z programów są dostępne do odtworzenia w ReplayTV tylko do czasu zakończenia transmisji na żywo.

9 ODPOW. 9
GDA
Pan Abonent ;-)
1220 639 101

Re: Replay TV

UPC swiadczy opcje ReplayTV technicznie

za tresci udostępniane odpowiadaja nadawcy kanalow,

widac TVN nie chce pozbywac sie mozliwosci dotarcia z reklamą nawet w programach odtwarzanych z opoznieniem

Moderator
914 596 148

@MATISKALA3 dostępność usługi Replay TV jest uzależniona od nadawcy danego kanału i to on decyduje o możliwości odtworzenia danej audycji lub kanału w usłudze Replay TV. Podobnie wygląda sytuacja z czasem dostępności danej audycji, który to również ustalany jest przez nadawcę danego kanału.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Inspirator
3 0 0

Ciekawa dyskusja, że "to nie wina UPC, tylko nadawców". Otóż jestem Klientem UPC od dzisiaj, do tej pory korzystałem z Netii. Tam też jest coś w rodzaju Replay TV. Różnica jest taka, że działa tak, jak powinna działać:

- KAŻDY program z przeszłości na danym kanale można odtworzyć (w UPC tylko niektóre),

- ZAWSZE można przewijać: w przód, w tył, pauzować, etc.,

- NIGDY nie znika możliwość odtworzenia programu z przeszłości w ramach 7 dni wstecz.

Minus Netii: replay nie działa na wielu kanałach, ale tak jak w przypadku UPC to chyba psu na budę taka usługa :(

Podsumowując, proszę nie wciskać głodnych kawałków naiwnym użytkownikom, że to nie jest wina UPC, a nadawców...

Profesor
1569 417 80

@LeszekCzarnynapisał(a):

Podsumowując, proszę nie wciskać głodnych kawałków naiwnym użytkownikom, że to nie jest wina UPC, a nadawców...

A bierzesz pod uwagę, że Netia mogła inaczej wynegocjować z nadawcami tą usługę bo u nich może nie być możliwości zablokowania TYLKO przewijania na danym kanale? A takie tłumaczenie jak u Ciebie to tak jak z listą kanałów. Też można powiedzieć, że to wina UPC (bo przecież Vectra czy tam CP umożliwiają zbudowanie swojej listy kanałów), ale tak nie jest bo to nadawcy kupują pozycje w UPC. I tu jest tak samo. Nadawca decydując się na usługę Replay TV w UPC (a konkretnie na jej działanie na kanałach) decyduje się czasami również na to jak ta usługa ma działać (a więc może poprosić UPC o zablokowanie przewijania w trakcie konkretnych audycji) i UPC wykonuje taką usługę na życzenie nadawcy. Nie działanie takiej usługi w Netii na większości kanałów zapewne jest spowodowane właśnie tym, że Netia uniemożliwia zablokowanie przewijania na życzenie nadawcy.

https://zanimnapiszesz.info
Inspirator
3 0 0

Jednym słowem twierdzisz, że ogromna korporacja UPC ma mniejszą siłę przebicia niż nikomu szerzej nieznana Netia. Hmm. Ciekawa teoria

Dla jasności, to nie jest hejt na UPC, ale raczej na bzdurne tłumaczenia pseudo-przedstawicieli UPC na tym forum... Po jednym dniu kablówka chodzi nadal bez większych zastrzeżeń

Nauczyciel
513 372 46

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze oraz własne platformy ,które posiadają poszczególni nadawcy. stosując swoiste ograniczenia tego typu kontentu u konkurencji mogą wypromować swoje rozwiązania.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
GDA
Pan Abonent ;-)
1220 639 101

@LeszekCzarnynapisał(a)

bzdurne tłumaczenia pseudo-przedstawicieli UPC na tym forum... 

A komu byś uwierzył skoro nie wierzysz samemu UPC

myślisz że robią to nam na złość?

ja też życzyłbym sobie aby na wszystkich kanałach był dostępny Replay tak jak jest w siostrzanej UPC Schweiz a skoro tam tak jest to na pewno gdyby nie sami nadawcy byłoby tak samo u nas

Moderator
914 596 148

@LeszekCzarny napisał(a):

Jednym słowem twierdzisz, że ogromna korporacja UPC ma mniejszą siłę przebicia niż nikomu szerzej nieznana Netia. Hmm. Ciekawa teoria

Dla jasności, to nie jest hejt na UPC, ale raczej na bzdurne tłumaczenia pseudo-przedstawicieli UPC na tym forum... Po jednym dniu kablówka chodzi nadal bez większych zastrzeżeń

Najlepsze życzenia świąteczne od pseudo-przedstawiciela UPC Polska! Za następny taki wpis otrzymasz ode mnie prezent na święta :-)

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Inspirator
7 2 0

W ogóle dziękuję za poruszenie tego tematu. Byłem przekonany, że jest całkowita blokada przewijania. Najczęściej próbowałem robić to na kanałach z grupy TVN i stąd moje mylne wrażenie. Ile razy obejrzałem już z reklamami na innych kanałach

Tagi (2)