UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Specjalista
61 29 0

Replay TV

Witam

Czy komukolwiek kiedykolwiek udało sie obejrzeć coś z REPLAY TV aby nie wywaliło, nie przerwało i była możliwość oglądania do końca ??!

Mi sie to jeszcze nigdy nie udało non stop wywala, przerywa nigdy jeszcze nie udało sie obejrzeć nic do końca bo zawsze jakis probllem. Najelpsze są te kanały gdzie sie nie da przewijać wtedy cię wyrzuca i musisz na nowo oglądać odpoczątku i ci się już odechciewa.

@Kamil

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
112 ODPOW. 112
Tytan
Tytan
1948 968 151

Re: Replay TV

Nie działa

problem zgłosiłem tutaj https://forum.upc.eu/t5/horizon/problemy-techniczne-z-dekoderem-horizon/m-p/886#M80

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
348 129 7

Miałem problem od niedzieli do wczoraj, że próba odtworzenia kończyła się pikselozą i szarpaną stopklataką. Dziś już wszystko wygląda poprawnie.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Pracuję w UPC
44 24 11

@erwinsans napisał(a):

Witam

Czy komukolwiek kiedykolwiek udało sie obejrzeć coś z REPLAY TV aby nie wywaliło, nie przerwało i była możliwość oglądania do końca ??!

Mi sie to jeszcze nigdy nie udało non stop wywala, przerywa nigdy jeszcze nie udało sie obejrzeć nic do końca bo zawsze jakis probllem. Najelpsze są te kanały gdzie sie nie da przewijać wtedy cię wyrzuca i musisz na nowo oglądać odpoczątku i ci się już odechciewa.

@Kamil

Czy mógłbyś sprawdzić, czy w dniu dzisiejszym nadal obserwujesz wspomniane problemy?

Konto zbanowane
815 181 29

Niestety replay tv to fikcja. Czasami działa super a w większości przypadków jest problematyczna.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
8 2 0

Od zeszłego tygodnia niby to tak naprawiają, i coś naprawić nie mogą bo nie na wszystkich kanałach oferujących replay tv można ją oglądać

Pracuję w UPC
44 24 11

@dylax napisał(a):

Od zeszłego tygodnia niby to tak naprawiają, i coś naprawić nie mogą bo nie na wszystkich kanałach oferujących replay tv można ją oglądać

@dylax: Czy mogę prosić o przykład jakiejś pozycji, która nie odtwarza się prawidłowo?

Inspirator
8 2 0

Generalnie rzeczy z TV Puls

Pracuję w UPC
44 24 11

@dylax napisał(a):

Generalnie rzeczy z TV Puls

Przeglądam obecnie losowe pozycje z tego kanału i jak na razie wszystkie materiały Replay TV odtwarzają się prawidłowo. 

@dylax: Możesz przybliżyć jak to wygląda u Ciebie? Czy pojawia się jakiś komunikat błędu? Na jakiejś konkretnej pozycji?

Inspirator
8 2 0

@Pocokomulama Np. CS2301, a rozwiazanie z https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007480 nie pomogło, a czasem jest poprostu czarny ekran, a mateiał z kanału niby leci, bez obrazu i dźwięku

Pracuję w UPC
44 24 11

@dylax napisał(a):

@Pocokomulama Np. CS2301, a rozwiazanie z https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007480 nie pomogło, a czasem jest poprostu czarny ekran, a mateiał z kanału niby leci, bez obrazu i dźwięku

@dylax: Mogę zarejestrować od Ciebie zgłoszenie byśmy mogli przyjrzeć się bliżej i przeanalizować co się dzieje w Twoim przypadku z Replay TV. Tylko by dokładnie sprawdzić co się zadziało będziemy potrzebować więcej szczegółów.

Możesz je podesłać w wiadomości prywatnej.

Numer Identyfikacyjny klienta:

Numer i nazwa kanału:

Tytuł programu:

Data i godzina jego emisji:
Data i godzina próby odtworzenia w ReplayTV:

Próba wypożyczenia dowolnej pozycji z VoD, czy też zwraca błąd? Jeśli tak to prosimy o tytuł tej pozycji oraz datę i godzinę wypożyczenia.

Czy po zresetowaniu dekodera problem dalej występuje?

Inspirator
8 2 0

O dziwo, po zresetowaniu dekodera, na razie zaczeło to działać

Tytan
Tytan
1948 968 151

Ale to żadne rozwiązanie
Problem powróci szybciej niż myślisz
-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Inspirator
8 2 0

Myslisz, że teg nie wiem? Już tak było wcześniej, więc dla mnie to żadne rozwiązanie na dłuższą mete.

Użytkownik
2 1 0

W sumie reset to nic wielkiego, ale jak trzeba go zrobić kilka razy, a nawet raz dziennie to już jest problem. Tym bardziej, że trwa to pięć minut, a czasem dłużej.

Tagi (2)