UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Replay TV

Za każdym razem kiedy chce skorzystać z tej funkcji muszę wyłączyć dekoder z pradu na chwile

Co na to @Kamil ?
-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Menedżer Społeczności
457 410 137

@GDA bez wykonania resetu i przy próbie skorzystania z ReplayTV otrzymujesz jakiś komunikat?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
Tytan
Tytan
1977 979 157

Tak 

tradycyjnie zawsze ten sam

20171015_093804.jpg

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Inspirator
8 2 0

@GDA napisał(a):

Tak 

tradycyjnie zawsze ten sam

20171015_093804.jpg

Skąd ja to znam xD

Tytan
Tytan
1977 979 157

Wszyscy próbujący skorzystać z Replay TV znają już na pamięć ten komunikat

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Innowator
39 21 2

Oglądanie z odtworzenia

Wrażenia na gorąco.

Spóźniłem się na Komisarza Alexa i postanowiłem skorzystać z możliwości nowego wspaniałego dekodera. Startujemy od początku! I co ? Najpierw komunikat o błędzie i konieczności zrestartowania dekodera. Spokojnie - spróbójmy raz jeszcze! OK - poszło. Pogoda, reklamy, pierwsze 5 minut filmu i ... tyle. Wyrzuciło. Powtórka - błąd, potem oglądanie od początku i znowu tylko parę minut szczęścia. Dałem spokój. Wróciłem do oglądania na żywo, kiedyś sobie obejrzę na spokojnie cały odcinek. Ale chyba nie o to chodzi? Jestem człowiekiem prostolinijnym, dla mnie albo coś działa albo nie. Zero-jedynkowo. Po co oferować coś, co jest niedopracowane i ludzi wkurza? Funkcja sama w sobie baaardzo przydatna, ale ma być stabilna!

Błąd u mnie? Nie sądzę, ostatnio przy instalacji Pan zadbał o to by wszystko grało.

Piszę nie po to by się żalić, ale by Firma miała świadomość tego co się dzieje. Im więcej sygnałów - tym większe szanse (mam nadzieję) na poprawę.

Kazimierz

Specjalista
41 20 5

Replay TV w obecnej formie to porażka.

Otóż oglądam sobie pewien program z TTV. Oczywiście przewijanie zablokowane a odtwarzanie zaczęło się jakieś 10 minut przed programem. Trudno. Odczekałem te 10 minut, zaczynam oglądać. Po jakimś czasie wciskam pauzę i idę do WC, wracam wciskam play i co? Wywalenie z odtwarzania programu? Oczywiście nie da się wznowić od momentu gdzie wywaliło. Zatem 30 minut poszło w..... Wyobraźcie sobie moje wk....zdenerwowanie.

Inspirator
8 2 0

A to też standard z replay tv xD

Tytan
2162 821 71

@RadkoR

Nie naciskaj pauzy, tylko cofnij nagranie - wrócisz z WC i przewiniesz do przodu do miejsca gdzie musiałeś wyjść.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
41 20 5

@KOCUREK1970 Na TTV przewijanie jest zablokowane...
Inspirator
6 4 0

Re: Oglądanie z odtworzenia

Też mnie to denerwuje. Felerna usługa. 

Innowator
39 21 2

Dzisiaj był na tapecie 19-ty odcinek "Dziewczyn ze Lwowa"

Wywaliło w połowie .. .

Ekspert
116 27 3

Dekoder Horizon poprawnie odtwarza nagrane pozycje tylko w trybie uruchamiania "szybki". 

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Omnibus
392 171 14

@Pshemco napisał(a):

Dekoder Horizon poprawnie odtwarza nagrane pozycje tylko w trybie uruchamiania "szybki". 

Cenna informacja, a masz jakieś dane jak wygląda energochłonność Horizona w tych 3 dostępnych trybach, albo przynajmniej między Eco a Szybkim ? Bo jeśli to jakies małe różnice to rozumiem że wystarczy ustawić na stałe jako szybki i problemy znikają.

@Mario napisał(a):

@Pshemco napisał(a):

Cenna informacja, a masz jakieś dane jak wygląda energochłonność Horizona w tych 3 dostępnych trybach, albo przynajmniej między Eco a Szybkim ? Bo jeśli to jakies małe różnice to rozumiem że wystarczy ustawić na stałe jako szybki i problemy znikają.

Niestety nie mam takich informacji. Sam jestem tego ciekawy.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max