UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Oglądanie z odtworzenia

Nie są to małe różnice, poniżej zestawienie zużycia prądu przygotowane przez tomko na forum mediaswiat-a

Sprzęt: dekoder Horizon (bez nagrywarki, wyłączone Wi-Fi, oprogramowanie 0.13.142).

1. Tryb uruchamiania "Szybki" - pobór mocy w trakcie pracy: 16 W; w trakcie czuwania: 14W (dioda świeci na pomarańczowo); czas od włączenia dekodera do wyświetlenia na TV: natychmiast; czas dostępu do aplikacji: natychmiast.

2. Tryb uruchamiania "Standardowy" - pobór mocy w trakcie pracy: 16 W; w trakcie czuwania: 12W (dioda świeci na czerwono); czas od włączenia dekodera do wyświetlenia na TV: 15 sek; czas dostępu do aplikacji: 15 sek (od razu po włączeniu).

3. Tryb uruchamiania "Eco" - pobór mocy w trakcie pracy: 16 W; w trakcie czuwania: <1 W (dioda świeci na czerwono); czas od włączenia dekodera do wyświetlenia na TV: 33 sek; czas dostępu do aplikacji: ok. 3 min. 30 sek (ok. 3 min od wyświetlenia obrazu na TV).

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
392 171 14

Dobra robota GDA, dzięki za te zestawienie

te wszystkie tryby różnią się poborem podczas czuwania, wygląda na to że warto przełączać dekoder na eco na noc. Oby tylko  w trybie eco to cudo dobrze nagrywało zaplanowane programy.

Mam ustawiony na stałe tryb szybki.

A jednak funkcja oglądania przegapionej pozycji nie działa prawidłowo...

Chyba jest również jakaś inna przyczyna.

Ekspert
116 27 3

@Kazimierz napisał(a):

Mam ustawiony na stałe tryb szybki.

A jednak funkcja oglądania przegapionej pozycji nie działa prawidłowo...

Chyba jest również jakaś inna przyczyna.

Po dokonanej zmianie proponuje zrestartowac dekoder. Mi po zmianie trybu i restarcie zaczely sie prawidlowo odtwarzac nagrane pozycje.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Innowator
39 21 2

Żeby uściślić - mówimy o programach udostępnianych ptzez UPC a nie nagranych ocobiście ?

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: Replay TV

Mam umowę z UPC od 17 maja tego roku. Do początku października nie udało się obejrzeć w całości ani jednego filmu na replay. Wyświetlane są losowe komunikaty, o błędzie z informacją o resecie który nie pomaga, o tym że nie mam dostępu do kanału, itp. Kilka rozmów telefonicznych  niczego nie zmieniło oprócz solidnych kosztów za słuchanie muzyczki. Na począku tego miesiąca po 40minutowym słuchani muzyki oraz około 20 minut rozmowy z miłą panią stwierdzomo że Horizon szwankuje więc po dwóch dniach technik wymienił go na nowy. Jakie było moje szczęście  ponieważ jeszcze tego dnia obejrzałem sobie dwa filmy w całości. Niestety radość była przedwczesna, to był koniec działania usługi replay. Według mnie UPC nie wywiązuje się z umowy. Usługi VOD nawet nie próbuję bo nie chcę ryzykować kasy na niepewną usługę.

Tytan
Tytan
1977 979 157

Proponuje składać oficjalne reklamacje drogą mailową - czym więcej ich wpłynie to może UPC albo naprawi tą usługę albo ją wyłączy

bo na tą chwilę jest to mega skandal 

ja też się skusiłem na wzięcie ponownie Horizona dla tej usługi - miałem już Horizona PVR który również okazał się kompletną klapą

na szczęście Horizon służy tylko dziecku w jego pokoju i nie jest używany na codzień, na codzień używam CI+ i mam nadzieje że UPC nie ma zamiaru nic grzebać w module dostępu warunkowego

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy

Proponuje składać oficjalne reklamacje drogą mailową - czym więcej ich wpłynie to może UPC albo naprawi tą usługę albo ją wyłączy

bo na tą chwilę jest to mega skandal 

Zgadza się jest to skandal oraz naciąganie na koszt usługi która nie działa. Ponieważ wczoraj po południu nie było internetu i TV( ostatno jakoś często się to przytrafia ) więc Horizon jest świeżo po resecie. Chciałem popatrzeć na rewolicje Gesslerowej na TVN o 14.30, spóźniłem się 10 minut więc właczyłem replay, zadziałało do momentu gdy Gesslerowa zaczęła  oznajmiać jakie mają być zmiany , no i na tym koniec, wywaliło, czas stracony. Jest to mój czas, moje życie którego wiele mi nie zostało nie mam zamiaru kilka razy dziennie resetować dekoder bo to nic nie daje.

Użytkownik
2 1 0

Replay TV

Właśnie chciałem obejrzeć "Mam talent" od początku korzystając z replay tv, najpierw był błąd, a potem zaczęło od "Uwagi", której oglądać nie chciałem, a przewinąć nie można. Replay tv - dobra idea złe wykonanie.

Tagi (1)
-
Nie dotyczy

@Johny napisał(a):

Właśnie chciałem obejrzeć "Mam talent" od początku korzystając z replay tv, najpierw był błąd, a potem zaczęło od "Uwagi", której oglądać nie chciałem, a przewinąć nie można. Replay tv - dobra idea złe wykonanie.

W przypadku włączania pozycji z Replay TV ładuje się dodatkowe 5 minut przed rozpoczęciem programu. Czasem zahaczy to o końcówkę poprzedniego materiału. Możliwość przewijania (lub jej brak jak w tym przypadku) zależy od nadawcy.

Omnibus
349 129 7

Niestaty nie wszystko zależy od upc a większośc od nadawców. Jedni zgadzają się na przewijanie inni nie. Zauważ, że np na tvn24 niektóre programy są z replayem a inne nie. To też widzimisię nadawców.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Innowator
39 21 2

Żeby było sprawiedliwie - melduję że ostatnie dwa przegapione filmy (dostępne przez tydzień) obejrzałem bez najmniejszego problemu.

Użytkownik
1 1 0

Tak to niestety wyglada, ze najpierw oglądasz poprzedni program + reklamy, bo nie można przewinąć, a potem gdy już zacznie się właściwy program, odtwarzanie jest przerywane błędem Mam Horizon od 2 lat i jeszcze ani raz nie udało mi się obejrzeć w całości materiału z replaytv. 

Ekspert
115 23 2

Mnie np. notorycznie wywala przy szybkim przewijaniu i nagłym naciśnięciu PLAY

Tytan
Tytan
1977 979 157

@dragon napisał(a):

Mam Horizon od 2 lat i jeszcze ani raz nie udało mi się obejrzeć w całości materiału z replaytv. 

Ale ReplayTV jest dostępne dopiero od marca tego roku, więc jak od dwóch lat próbowałeś to robić

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!