UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
2383 537 108

Re: Replay TV

Myślę, że dragon napisał, że ma Horizon 2 lata, a nie, że próbował przez 2 lata korzystać z usługi, ale ja już jestem padnięty więc możliwe, że nie myślę.

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pocokomulama napisał:     W przypadku włączania pozycji z Replay TV ładuje się dodatkowe 5 minut przed rozpoczęciem programu. Czasem zahaczy to o końcówkę poprzedniego materiału. Możliwość przewijania (lub jej brak jak w tym przypadku) zależy od nadawcy.  

Zgadza się pod warunkiem że funkcja replay w ogóle zadziała co jest bardzo rzadkie, a jeśli zadziała to po około pół godziny  następuje wywalenia do losowego programu no i jest po oglądaniu. U mnie po kilku miesiącach ( poszło około stówy na słuchanie muzyczki ) wymieniono Horizona, skutek taki że pierwszego dnia obejżałem bez problemu dwa filmy chyba dlatego że technik wymieniający dekoder nie ustawił języka polskiego. Następnego dnia w menu ustawiłem język polski i replay przstał działać. Strata czasu i nerwów.

Użytkownik
1 0 0

QA czy coś się zmieniło? Generalnie ta usługa to pic na wodę fotomontaż. Rodzina mi ciągle narzeka że chcą coś obejrzeć a to się zacina. A jak się zatnie to trzeba od początku i tak w kóło do tego samego miejsca.

Generalnie jak na XXI wiek to jakość tych aplikacji (a zwłaszcza Horinon.go) pozostawia wiele do życzenia.

Dekode rhorizon w porównaniu ze starym który też posiam d... nie urywa. jest nieprzewidywalny. Czasem coś nagra a czasem ma humor i nie bo nie.

Nie ma opcji autoamatycznego zarzadzania przesttrzenią dyskową.(tak jak w starym) Samo się kaowały starenagrania.

Przedłuzyłęm umowę bo niby dobra cena była ale po wgłębieniu się i straceniu kolejnych siwych włosów drugi raz bym tego nie zrobił. Nie warto płacić tyle szmalu.

-
Nie dotyczy

Od połowy października po raz pierwszy udalo dzisiaj obejrzeć cały odcicek kuchennych rewolucji, oby tak dalej a może to tylko rodzynek w cieście?, ciekawe czy film pełnometrażowy da radę obejrzeć w całości, sprawdzę .

Użytkownik
3 0 0

Niestety nie działa!!!IMG_20171115_175945.jpg!!!

-
Nie dotyczy

We wtorek się pochwaliłem że replay na godzinnym programie zadziałał i oby nie był to rodzynek. No i wykrakałem Wczoraj chciałem popatrzeć na " bóg zemsty", najpierw replay nie chciało zaskoczyć powiadamiając o błędzie ( standard ) a jak już zaskoczyło to po 45 minutach wywaliło i po ptokach, tylko strata czasu, nawety nie sprawdzam jak działa usługa VOD bo nie chce ryzykować wydania kasy na coś co może działać podobnie jak replay. Jak oszczędza się na programistach to ma się do kitu oprogramowanie.

Tytan
Tytan
1977 979 157

@pigwus napisał(a):

We wtorek się pochwaliłem że replay na godzinnym programie zadziałał i oby nie był to rodzynek. No i wykrakałem

Przepraszam ale o tym wiadomo od samego startu tej usługi - działa na chwilę, więc o żadnym krakaniu nie może być mowy

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Menedżer Społeczności
457 410 137

Miło nam poinformować, że usterka funkcjonalności ReplayTV, którą zgłaszaliście została rozwiązana. Przepraszamy Was wszystkich za zaistniałą sytuację. 

Dajcie znać jeśli jeszcze obserwujecie podobne objawy jak wcześniej.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tytan
Tytan
1977 979 157

Khem
Skuszony tym wpisem spróbowałem i niestety nic się nie zmieniło

Jak leży od marca tak leży dalej

https://zapodaj.net/images/64d8809889194.jpg
-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2162 821 71

@GDA

Polecę klasykiem - może restart prądowy lyb może całkowity reset to załatwi i te nowe co poprawili zacznie w końcu działać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
1977 979 157

Horizon stoi w pokoju młodszego syna odpalany jest od dzwonu
Także włączyłem to jakby po resecie pradowym no i jest jak jest
Ale mnie to wcale nie dziwi niestety
-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy

Działa....  

IMG_20171117_203227.jpg

Ekspert
116 27 3

U mnie Fakty sie nie odtwarzaja
--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
-
Nie dotyczy

Napisz z jakiego dnia i o której, rano sprawdzę
Ekspert
116 27 3

To bylo wczoraj tj. 17 listopada o godz. 20:52. Mimo ze jest ikona Replay TV w przewodniku dekoder udostepnia tylko opcje ogladania TV na żywo. Zdjęcie w załączeniu.20171117_205255.jpg

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max