UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Telefon stacjonarny nie odbiera połaczeń

Mam dekoder Horizon i osobny modem do internetu i do telefonu stacjonarnego. Przepraszam za lamerskie pytanie, ale czy jest możliwe takie skonfigurowanie dekodera, aby można było pominąć (wyłączyć) modem, a Wi-Fi oraz stacjonarne łącze telefoniczne  używać tylko z dekodera Horizon?

2 ODPOW. 2
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Telefon stacjonarny nie odbiera połaczeń

@HaAn hym...wiem że nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale w takim razie po co zamawiałaś i dekoder i modem? Czy może taką konfigurację ci narzucono?

 

Standardowo Horizon jest zarówno dekoderem jak i modemem (obsługującym telefon), no chyba że mówimy o prędkości powyżej 250 Mbps...

 

Weź pod uwagę, że używanie samego dekodera niesie jednak za sobą zarówno plusy(np. jedno urządzenie a więc i mniejszy pobór prądu) jak i minusy (w przypadku awarii Horizona nie masz i tv i internetu) 

Highlighted
Tytan
1441 824 567

Re: Telefon stacjonarny nie odbiera połaczeń

Można tak zrobić oczywiście i dodatkowo cały proces da się przeprowadzić zdalnie. Jeśli wyrazisz taką chęć to przepniemy Tobie wszystkie usługi systemowo na Horizona, a modem odeślesz do nas. Polecam skontaktować się z Działem Technicznym naszej firmy pod numerem 813 813 813, a pracownik zleci dla Ciebie zdalną konsolidację sprzętu, bo tak właśnie się ten proces nazywa.

---------------------------------------


Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.


Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.