UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Inspirator
3 4 0

Ustawienie przypomnienia

Witam,

jestem nowym użytkowniekiem Horizona i bardzo mi brakuje funkcji przypmnienia o programie z automatycznym przełączeniem sie na wskazany program. Niestety nie mozliwosci ustawienia żeby dekoder przełaczył się automatycznie. Powiadomienie pojawiajace sie na chwilę w malutkim okienku nie zdaje egzaminu ( a może da się gdzieś to ustawić, tylko ja nie umiem??). pozdrawiam

26 ODPOW. 26
GDA
Pan Abonent ;-)
1416 655 115

Re: Ustawienie przypomnienia

To ma być PRZYPOMNIENIE a nie PRZEŁĄCZENIE

wydaje mi się że działanie tej opcji jest poprawne - ale fakt że powinno być to większe

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Innowator
4 2 0

@GDA napisał(a):

To ma być PRZYPOMNIENIE a nie PRZEŁĄCZENIE

wydaje mi się że działanie tej opcji jest poprawne - ale fakt że powinno być to większe

Czepiasz się. Wiadomo, że tempgard chodzi o automatyczne przełaczenie w określonej godzinie na określony kanał.. Jak nie wiesz to nie pisz.

GDA
Pan Abonent ;-)
1416 655 115

A ktoś taki "system" stosuje?

Możesz podać przykład gdzie oglądasz sobie jakiś program i nagle BUM pojawia się inny kanał?
---
Nie mów do mnie szeptem.
Inspirator
3 4 0

Taki system stosuje UPC w dekoderze Mediabox. Dodatkowo mozna w nim ustawić czas wyswietlania okienka z przypomnieniem w minutach. Można wybrać 1, 2 lub 5 minut. Czyli  - ogladasz program, pojawia sie okienko z przypmnieniem i po 1, 2 lub 5 minutach nagle BUM pojawia się inny kanał.

GDA
Pan Abonent ;-)
1416 655 115

Poważnie? Mediabox przełącza kanał?

Miałem przez kilka lat "to cudo" i nie zdążyłem tego zauważyć, być może dlatego że traktowałem to powiadomienie czysto informacyjnie

ale jeżeli tak jest to rzeczywiście nie powinno być przeszkód aby i Horizon tak robił

---
Nie mów do mnie szeptem.
Specjalista
45 21 2

Również taki system stosuje Cyfrowy Polsat, zaznaczacz sobie opcję, oglądasz inny program i jak się zaczyna to co zaznaczyłeś na innym kanale, pojawia się komunikat i przełączenie na inny kanał, również widziałem taką funkcję na niektórych smart TV

Specjalista
57 10 4

A spróbuj uistawić przypomnienie na ponad 4 godziny (dekoder Horizon )nawet Ci okienko nie wyskoczy mają to poprawić z nowym softem 

Uważam że rozwiązanie przypomnienia z  mediabox jest idealne ustawiasz przypomnienie i przeskakuje na odpowiedni kanał do tego mogłeś to w trakcie gdy okienko wyskoczyło olać i oglądać dalej a na Horizonie wyskakuje potem znika idziesz robić kawe wracasz już nie ma przypomnienia  

-
Nie dotyczy
1370 0 90

Takie przypomnienie to w sumie fajna sprawa, używam tego w tv samsung. Nawet nie wiedziałem, że w Horizon jest  

Moderator
1058 639 176

Platforma Horizon jest stale rozwijana więc nie wykluczone że kiedyś funkcja przypomnienia o danej audycji będzie działala w sposób o którym piszecie. 

Użytkownik
3 0 0

W mediabox tak jest i jest dobrze.

Użytkownik
3 0 0

Mediabox

Omnibus
290 117 10

@GDA napisał(a):

Tak to właśnie wygląda, pisałem już o tym w innym wątku o przypomnieniu.

Fajna sprawa bo takiego przypomnienia nie da się przeoczyć prawda ?

@krzysg25 napisał:
A spróbuj uistawić przypomnienie na ponad 4 godziny (dekoder Horizon )nawet Ci okienko nie wyskoczy mają to poprawić z nowym softem

A ja zachodziłem w głowe dlaczego raz wyskakuje okienko z przypomnieniem a innym razem nie, dzięki za info.  Można w takim razie uznać że nie ma czegoś takiego jak przypomnienie bo jak ustawię je sobie na jutro to nic to nie da.

Każdy najprostszy dekoder Cyfrowego polsatu posiada funkcję przypomnienia która działa na zasadzie albo pokaż informację na ekranie o zbliżającej się audycji na innym kanale (powiadomienie zasłania połowę ekranu TV więc jest nie do przegapienia), lub po prostu przełącza na inny kanał - do wybrania Opcja nr 1 lub opcja nr 2.

Nie mówiąc już o liście ulubionych gdzie można sobie dowolnie układać kanały oraz usuwać a na dodatek stworzyć ...uwaga 4 różne niezależne listy.

Specjalista
57 10 4

@Mario napisał(a):

@GDA napisał(a):

Tak to właśnie wygląda, pisałem już o tym w innym wątku o przypomnieniu.

Fajna sprawa bo takiego przypomnienia nie da się przeoczyć prawda ?

@krzysg25 napisał:

A ja zachodziłem w głowe dlaczego raz wyskakuje okienko z przypomnieniem a innym razem nie, dzięki za info.  Można w takim razie uznać że nie ma czegoś takiego jak przypomnienie bo jak ustawię je sobie na jutro to nic to nie da.

Z tego co pisało upc to kolejna aktualizacja ma przynieść miedzyinnymi poprawe tego przypomnienia ale czy i kiedy to nastąpi kto to wie