UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Specjalista
51 29 2

Re: Ustawienie przypomnienia

Może na Mikołaja dostaniemy prezent, albo UPC damy rózgę
Użytkownik
1 0 0

GDA Specjalista: owszem stosowany jest taki system przez SONY Bravia. Tam wrzucasz przypomnienie i po osiągnięciu godziny emisji wybranego programu telewizor sam przełącza się na zaprogramowany program. Co więcej, jeśli TV masz wyłączone, telewizor sam się uruchomi. Jak dla mnie tak powinno działać przypomnienie, aby czegoś nie przegapić. Nawet jak telewizora nie uruchomię, to TV zobi to za mnie. Ramka na ekranie się nie sprawdza, bo co jak będę w tej chwili zajęty inną czynnością i nie patrzę na ekran TV? 

Specjalista
51 29 2

Zwłaszcza że ta ramka jest taka malutka i po chwili znika, gdyby jeszcze byłaby widoczna cały czas dopóki jej nie wyłączę, to może by to zdało egzamin, ale w obecnej formie równie dobrze mogłoby jej nie być.

Użytkownik
2 1 0

Panie GMateuszu,

poproszę o konkretnieszy termin zmiany ustawień  przypomnień o programach. Właśnie zmieniłem dekoder na Horizon a pod tym względęm jest do tyłu z tym starym. Małe okienko w prawym górnym rogu przez parę sekund tak naprawdę nic nie daje, chyba ze ktoś siedzi non stop przed telewizorem i czeka na te okienko. Myślę że wiele osób  ogladając inny kanał np. muzyczny  gdzie nie trzeba patrzeć na tv czeka na przypomnienie o  programie ,a długotrwałe przypomnienie, a później przełączenie pozwoli obejrzeć ulubiony program.

Druga uwaga porównując stary dekoder do Horizon. Jestem abonentem tv select, czyli niższy abonament. Po wciśnieciu na pilocie przycisku ok pokazują się wszystkie kanały, a nie pakietu select. W starym dekoderze był chociaż komunikat na danym kanale że pakiet nie obsługuje tego programu ,a na dekorze Horizon jest czarny obraz bez żadnej informacji. Lipa. Najlepiej jakbym widział kanały tylko ze swojego pakietu.

Trzecia uwaga do dekodera Horizon. Ustawienie nagrywania. Nastawia się odpowiedni program np. od godziny 20 do 21. Miałem taki przypadek na kanale Polsat Play ,że program się opóźnił i zakończył 10 minut po godzinie pokazanym w programie. Nie nagrało się 10 minut mojego ulubonego programu gdzie nie ma replay tv. Tu też przydałaby się zmiana. Ustawienie czasu nagrywania by była lepsza.

Powyższe uwagi są po 2 tygodniach używania dekodera Horizon. Myśle że sporo jak na taki krótki czas. Napewno znajdą się osoby które napiszą że marudzę, ale znajdzie się także spore grono osób które poprze moje uwagi.

Panie Mateuszu liczę na odpowiedź na moje uwagi z konkretami, a nie że w najbliższej przyszłości... W końcu dekoder Horizon ma być lepszy. Nowa generacja! Chyba że tak nie jest...

Pozdrawiam,

Jacek

Omnibus
296 123 12

@Jacterr

wszystko już zgłoszone , ale nie zawadzi przypominać

Przynajmniej z tym 3 problemem możesz sobie poradzić, wejdź po prostu do "menu" i jest tam opcja przedłużenia nagrania , można ją ustawiać skokowo od 1 min do 30 min, jeśli to zwykłe programy to wystarczy (sportu bym w to nie wliczał, szczególnie NHL)

Dziękuję za podpowiedź!

Pozdrawiam

Inspirator
9 1 1

To i ja, jako nowy użytkownik Horizona (niecałe 2 tygodnie), poskarże się na funkcję przypomnienia, która w obecnej formie jest mało użyteczna (niewielkie okienko w prawym górnym rogu ekranu) i może przypomnę UPC o problemie.

Na starym Mediaboxie Phillips funkcja była o wiele wiele praktyczniejsza. Raz, że okienko z przypomnieniem było duże i przez to trudne do przeoczenia. A dwa, że po ustalonym czasie dekoder przełączał sie na przypominany kanał, więc nawet nie musiałem się gapić w ekran, aby nie przeoczyć programu, który chciałem obejrzeć.

Niestey mimo, że Horizon jest nowocześniejszy od Mediaboxa to tu został uczyniony krok w tyłu.

Użytkownik
1 1 0

trafiłem tutaj bo myślałem że nie działają powiadomienia, ustawiłem ich kilka i wszystkie przegapiłem, dzieki temu forum już wiem dlaczego super że to forum powstało

Użytkownik
5 0 0

W pelni sie zgadzam. Uzywam horizona od 1 dnia i mam go serdecznie dosc.

Nie dosc ze przypomnienie jest do bani to jeszcze dekoder nie ma funkcji reg glosnosci z pilota co bylo w mediabox. Przez to musze ustawiac glosnosc na kinie domowym a programy przestawiac horizonem. Co komu przeszkadzala reg glosnosci przez dekoder?! Chyba zrezygnuje z upc w czasie umownym bo to totalna porazka. Za mediaboxa jeszcze kaza sobie doplacic przy podpisaniu umowy!!!

Omnibus
400 318 32

@pierre80 napisał(a):

W pelni sie zgadzam. Uzywam horizona od 1 dnia i mam go serdecznie dosc.

Nie dosc ze przypomnienie jest do bani to jeszcze dekoder nie ma funkcji reg glosnosci z pilota co bylo w mediabox. Przez to musze ustawiac glosnosc na kinie domowym a programy przestawiac horizonem. Co komu przeszkadzala reg glosnosci przez dekoder?! Chyba zrezygnuje z upc w czasie umownym bo to totalna porazka. Za mediaboxa jeszcze kaza sobie doplacic przy podpisaniu umowy!!!

Ile osób tyle problemów, zapewne jest tyle samo zwolenników co preciwników takiego sterowania głośnością. Spójrzmy na to tak że mniej doświadczonym użytkonikom łatwiej okiełznać sterowanie dekoderem gdy nie ma możliwości podwójnej regulacji głośności, odpadają zgłoszenia typu "nie mam dźwięku" a tu bach okazuje się że TV jest maksymalnie wyciszony.

" Chyba zrezygnuje z upc w czasie umownym bo to totalna porazka. Za mediaboxa jeszcze kaza sobie doplacic przy podpisaniu umowy!!!"

Tutaj potrzebuję sprecyzowania bo nie wiem czy jesteś jeszcze w okresie 14 dni od zawarcia umowy na odległość czy masz aktywną umowę po tym okresie.

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Użytkownik
5 0 0

Nowa umowa na odległość. podpisana w poniedziałek podczas instalacji.

Już w d... z tą głośnością ale to przypomnienie ....

-
Nie dotyczy
1048 0 58

@pierre80 no to masz 14 dni...i jak masz tak nie dobre doświadczenia to nie ryzykuj, idź do konkurencji...poważnie

P.S.

Tylko pamiętaj, tam tez będziesz miał 14 dni na rezygnację