UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Specjalista
41 34 1

Youtube na telewizory

Witam

Czy UPC ma zamiar doprowadzić Youtube do wersji tej która jest obecnie na telewizorach z android tv oraz w innych smartach. Horizon posiada przestarzałą wersje youtube więc się pytam czy coś w tej sprawie się zmieni ?

Horizon max HD+MegaSport+Mediabox HD+CI+
120mb/s
59 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
238 303 81

Re: Youtube na telewizory

@szczepaniu Cały czas rozwijamy platformę Horizon, włącznie z aplikacjami jakie są dostępne na tym dekoderze. Obecnie skupiamy się na aplikacji Netflix, o czym mowa  tutaj. Z pewnością zauważysz jak pojawi się nowa wersja aplikacji.

Kiedy? "When it's done" cytując Johna Carmacka.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Omnibus
197 46 24

Buforuje na YT.

zadałem pytanie do producenta TV

"Upewnij się, że telewizor jest zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania. Jeśli problem nadal występuje po przejściu najczęściej zadawanych pytań, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez telefon, chat lub e-mail. Proszę podać numer modelu, numer seryjny i datę zakupu, a także wszelkie podjęte wcześniej próby rozwiązywania problemów."

Specjalista
41 34 1

Przedwczoraj wchodząc na horizonie w aplikacje odpaliłem sobie youtube z ciekawości bo tak to nie korzystam. I jestem w szoku czego nie wpisałem to wszystko wychodziło mi prawidłowo włącznie z utworami z vevo. No potęp jest jak widzę jest. tylko nowa wersja aplikacji z możliwością zalogowania i będzie dobrze  

Horizon max HD+MegaSport+Mediabox HD+CI+
120mb/s
Omnibus
366 88 3

@Kamilnapisał(a):

@szczepaniu Cały czas rozwijamy platformę Horizon, włącznie z aplikacjami jakie są dostępne na tym dekoderze. Obecnie skupiamy się na aplikacji Netflix, o czym mowa  tutaj. Z pewnością zauważysz jak pojawi się nowa wersja aplikacji.

Kiedy? "When it's done" cytując Johna Carmacka.

Czy jakikolwiek zmiany zostały zaniechane?? 

Kiedy zobaczymy EFEKTY a nie w kółko to samo czyli: pracujemy, rozwijamy, chcemy....

Może w końcu może warto przejść od słów do czynów?

Umowa mi się w końcu skończy a poza kosmetyką na liście kanałów i skopaniu EPG żadnych zmian  nie zauważyłem.

Inspirator
4 3 0

Temat ma już rok, a żadnego efektu dyskusji nie widać.

Zapewnienia: rozwijamy, skupiamy się, pracujemy nikogo nie przekonują.

Czemu nie mogę włączyć trybu pełnoekranowego i cały dół ekranu mam zarąbany wątpliwej treści propozycjami?! Sam sobie wybiorę, co chcę oglądać!

Omnibus
366 88 3

@Kamilnapisał(a):

@szczepaniu Cały czas rozwijamy platformę Horizon, włącznie z aplikacjami jakie są dostępne na tym dekoderze. Obecnie skupiamy się na aplikacji Netflix, 

No to skupiajcie się dalej .Niedługo rok minie... i co dalej w temacie?

Inspirator
4 3 0

Nie przeszkadzać w skupieniu! Jak ich będziemy rozpraszać, to poprawek softu nie będzie przez następne 5 lat!

Omnibus
366 88 3

Optymista

* na poważnie to jest TAJNE.

Zawodowiec
90 36 0

Uważajcie na te tajne poprawki...Rok temu czyli po ostatniej aktualizacji mini EPG zostało delikatnie mówiąc "pogorszone". Strach mysleć co niosą ze sobą MEGA tajne nowe wersje softu...

Profesor
1412 395 75

Niegrzeczni chłopcy dostają tajne niszczące sprzęt poprawki. Proste 

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
366 88 3

Oj tam,oj tam większość z nas grzecznie opłaca abonament.

Prawie rok temu z tej okazji UPC delikatnie mówiąc pochrzaniła mini EPG w dekoderze przy ostatniej aktualizacji

Spotkało się to z dość zrozumiałą i negatywną reakcją userów.

Domniemywam, że ktoś tam wyciągnął właściwe wnioski i rok pracy nie przyniesie tego rodzaju "niespodzianek"?

Profesor
1412 395 75

Samo opłacanie abonamentu to za mało aby być grzecznym chłopcem 

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
437 116 18

@Szeptacz nie zauważyłeś, że nikt tutaj nie wyciąga wniosków?

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Naukowiec
1250 577 45

UPC Polska jest oddziałem Liberty Global a nie samodzielną jednostką decyzyjną

Sami z siebie bez aprobaty z Holandii nic nie mogą.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.