UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
436 116 18

Re: Youtube na telewizory

@szczepaniu tak zapomnialem po za kozaczeniem moda nic nie mogą wszystko tajne przez poufne.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Profesor
1409 395 74

Taka ciekawostka. Tylko na tym forum (i na MŚ) są o nas (czyli o "obrońcach UPC" jak to nas nazwaliście) negatywne opinie. Wniosek? Mamy rację. Poza tym, tak. UPC Polska to tylko jeden z oddziałów Liberty Global więc Liberty Global musi się zgodzić na wiele rzeczy (na m.in normalny YouTube do Horizona czy Netflix do Horizona). A co do tajnych informacji to te są w każdej firmie więc nie rozumiem Waszego hejtu

https://zanimnapiszesz.info
Zawodowiec
575 144 22

@MrPepka, przecież nie ma żadnego hejtu. Nie rozumiem też twojego toku myślenia. Z punktu widzenia konsumenta UPC = LG i vice versa, więc co za różnica kto zawinił?

Profesor
1409 395 74

@zylxnapisał(a):

@MrPepka, przecież nie ma żadnego hejtu.

Nie no oczywiście, że nie ma. A to, że narzekacie na Horizona, Compala i w ogóle na UPC to przecież nie jest hejt?

@zylxnapisał(a):

Nie rozumiem też twojego toku myślenia. Z punktu widzenia konsumenta UPC = LG i vice versa, więc co za różnica kto zawinił?

Nie masz zielonego pojęcia jak to wszystko funkcjonuje

Nauczyciel
436 116 18

@MrPepka a kurat czy poprawia to co spierdzielili to jest w tej firmie największa tajemnica. I jak to mówisz nie wiemy jak to działa wiemy kupili sprzęt najtanszy jaki był dostępny na rynku i teraz zdziwienie, że ludzie nie zadowoleni i wylewają wiadro pomyj. Gdyby tak dobrze działał compal to po co były testy firmware? Prawdopodobnie dostaliście w gratisie "wazon" i teraz compal jest już ok

Profesor
1409 395 74

Nawet nie wiecie jacy Wy śmieszni jesteście tak pisząc 

@ogromnynapisał(a):

Gdyby tak dobrze działał compal to po co były testy firmware? 

A firmware który testowaliśmy miał tylko pingi naprawić czy coś jeszcze? Być może naprawił wiele innych rzeczy o których nie wiemy więc tak. Testy firmware były zdecydowanie potrzebne

Omnibus
265 41 4

Nie wiem na co komu YouTube lub Netflix w horizonie skoro to można mieć osobno bez pośrednika typu UPC xD 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
436 116 18

@MrPepka my jesteśmy smieszni ok zgadzam się z Tobą, tylko gdzie wy jesteście razem z UPC wciskajac niepełnowartościowy sprzęt?

Omnibus
487 109 6

Aplikacja YT na Horizonie jest fatalna, dlatego korzystam z takiej, co ma mój TV Samsung (albo telefonem bezprzewodowo steruję). Niektórzy mogą mieć starsze telewizory i nie mieć YT na nim, bo nie mają Smarta ani Androida i oczekują, by to jakoś lepiej działało, bo teraz się zacina i tak sobie z szukaniem tytułów, mimo, że jest ten pilot z klawiaturą.

Fajnie jakby to jakoś zaktualizowali (rok czasu od powstania tematu to już długo, ale tak samo było z Compalem i dalej jest), bo dla mnie np. lepiej by było włączyć apkę YT na Horizonie, niż na telewizorze i zmieniać sygnał dzwięku na ampie innym pilotem na ten z telewizora a nie Horizona.

EPG też szkoda, że popsuli i nie pokazuje informacji, które ułatwiały "życie"..

Omnibus
366 87 3

Widzę, że w tej dyskusji jak i w wielu innych brakuje niektórym osobom zwykłej obiektywności.

Dla zasady w zaparte broniąc swojego w swoim mniemaniu zdania i negując każdy zarzut kierowany w kierunku operatora.

Akurat przypomniałem fragment wypowiedzi administratora wykopany bo tak to można nazwać po kilkunastu miesiącach.

Można się już tylko domyślać ,że pozytywne zmiany , w tym świetny soft w tym normalne i naprawione mini EPG( pewnie teraz przemawia moja naiwność ale..trzeba w to wierzyć) aplikacje będą dotyczyć nowego sprzętu.Na pewno nie za darmo z jak to ktoś ładnie określił "podatkiem" od nowości.

Profesor
1409 395 74

@brtknapisał(a):

Niektórzy mogą mieć starsze telewizory i nie mieć YT na nim, bo nie mają Smarta ani Androida i oczekują, by to jakoś lepiej działało, bo teraz się zacina i tak sobie z szukaniem tytułów, mimo, że jest ten pilot z klawiaturą.

Ej, ale wiesz, że jest coś takiego jak Android TV Box lub Android TV Stick i często to kosztuje mniej niż nowy Smart TV? Więc takie osoby mają alternatywę, nie przejmuj się nimi 

Inspirator
4 3 0

Cytat:

"Nie wiem na co komu YouTube lub Netflix w horizonie skoro to można mieć osobno bez pośrednika typu UPC"

A chociażby po to, że za to płaci! Tak się składa, że na Funai 50'' smart jest nie do użytku - filmy nawet w najniższej rozdzielczości po prostu zatrzymują się. W LG 42'' wszystko działa, ale teraz używam Funai (bo duży ;-)) i chcę, żeby na YouTube wszystkie śmieci znikały mi z ekranu. Chcę mieć takie możliwości sterowania. jak w pełnoekranowym trybie na stronie YouTube! Czy to dużo? Moje żądanie, to też "hejt"?...

Profesor
1409 395 74

No, ale masz jeszcze YouTube w komputerze więc może podłącz komputer po HDMI do TV to będziesz miał takie możliwości

Zawodowiec
575 144 22

@MrPepka napisał(a): Nie no oczywiście, że nie ma. A to, że narzekacie na Horizona, Compala i w ogóle na UPC to przecież nie jest hejt?

@MrPepka, Narzekanie, a hejt to dwie zupełnie inne sprawy i nie powinno się ich mylić. Jeśli coś nie działa jak należy,  to chyba nie ma sie co dziwic, ze słychać krytykę z strony użytkowników.   Sam przyznasz, że akurat, zarówno Horizon, jak i Compal mają poważne wady, których Ci chyba przypominać nie muszę. Zresztą tutaj userzy narzekają już nie na same wady czy błędy, bo te zostały potwierdzone przez pracowników UPC/LG, ale na  wręcz żenującą opieszałość w ich usunięciu. 

@MrPepka napisał(a)Nie masz zielonego pojęcia jak to wszystko funkcjonuje

Ależ mam, sam pracowałem w korporacji i wiem jak taka spychologia odpowiedzialności może działać.  Tylko to dla mnie nie jest żadne usprawiedliwienie. Jak w restauracji dostaniesz nieświeże jedzenie to też dochodzisz czy zawinił kelner czy kucharz/dostaeca/magazynier/właściciel?

Omnibus
487 109 6

@MrPepkanapisał(a):

@brtknapisał(a):

Niektórzy mogą mieć starsze telewizory i nie mieć YT na nim, bo nie mają Smarta ani Androida i oczekują, by to jakoś lepiej działało, bo teraz się zacina i tak sobie z szukaniem tytułów, mimo, że jest ten pilot z klawiaturą.

Ej, ale wiesz, że jest coś takiego jak Android TV Box lub Android TV Stick i często to kosztuje mniej niż nowy Smart TV? Więc takie osoby mają alternatywę, nie przejmuj się nimi 

I co z tego, że jest? Dają usługę, to niech to jakoś działa a nie żeby była. Również dobrze by mogło jej nie być, to wtedy by nie było narzekania, że źle działa. Jak to ktoś brał usługę gdzie jest YT jako aplikacja, a działa jakby chciało a nie mogło, stąd te narzekania. Nie możesz zabronić komuś narzekać na coś, co jest potwierdzone. I znowu stała śpiewka coś w stylu, "jak się nie podoba, to sobie dokup coś innego".. Ehh.. Zero czegoś takiego, by było lepiej dla Nas.