UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Tytan
2365 537 108

Re: Youtube na telewizory

@zylxnapisał(a):

@MrPepka, Narzekanie, a hejt to dwie zupełnie inne sprawy i nie powinno się ich mylić. Jeśli coś nie działa jak należy,  to chyba nie ma sie co dziwic, ze słychać krytykę z strony użytkowników.   Sam przyznasz, że akurat, zarówno Horizon, jak i Compal mają poważne wady, których Ci chyba przypominać nie muszę. Zresztą tutaj userzy narzekają już nie na same wady czy błędy, bo te zostały potwierdzone przez pracowników UPC/LG, ale na  wręcz żenującą opieszałość w ich usunięciu. 

Ale pisanie o tych wadach tysiąc razy nie sprawi, że automatycznie te wady same się naprawią. Tyle razy się Wam o tym piszę, a Wy dalej swoje

https://zanimnapiszesz.info
Konto zbanowane
815 181 29

@MrPepkanapisał(a):

No, ale masz jeszcze YouTube w komputerze więc może podłącz komputer po HDMI do TV to będziesz miał takie możliwości

@MrPepka tylko idąc tym tokiem myślenia dochodzimy do wniosku po co brać w ogóle dekodery i tv od jakiego kolwiek operatora? Wszystko idzie ściągnąć z netu i puścić w tv

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
2365 537 108

Dużo młodych osób rezygnuje z TV na rzecz VOD:

https://dziennikbaltycki.pl/coraz-wiecej-osob-rezygnuje-z-posiadania-telewizora/ar/8476024

Wykładowca
815 193 10

@MrPepkanapisał(a):

@zylxnapisał(a):

@MrPepka, Narzekanie, a hejt to dwie zupełnie inne sprawy i nie powinno się ich mylić. Jeśli coś nie działa jak należy,  to chyba nie ma sie co dziwic, ze słychać krytykę z strony użytkowników.   Sam przyznasz, że akurat, zarówno Horizon, jak i Compal mają poważne wady, których Ci chyba przypominać nie muszę. Zresztą tutaj userzy narzekają już nie na same wady czy błędy, bo te zostały potwierdzone przez pracowników UPC/LG, ale na  wręcz żenującą opieszałość w ich usunięciu. 

Ale pisanie o tych wadach tysiąc razy nie sprawi, że automatycznie te wady same się naprawią. Tyle razy się Wam o tym piszę, a Wy dalej swoje

Nie było pisane od roku czasu i nic się w tej kwestii nie stało, ktoś się przypomniał w temacie i od razu źle, bo po co, bo przecież można sobie BOX'a kupić albo z komputera puścić... Nie tędy droga, jak już coś dają, to niech to działa dobrze. I bardzo dobrze, że się przypominają, na pewno lepiej jest napisać niż siedzieć cicho i nie przypominać się z problemem. Jak to się mówi "kto nie ryzykuje, nie pije szampana".. Trzeba dawać znać w jakiej kwestii chielibyśmy widzieć poprawę, bo jak tego nie napiszemy, to operator sam z siebie nic nie zrobi jak nie będzie widział problemu.

Omnibus
344 55 4

@JarekB to jak jest nie do użytku to dlaczego wybrałeś ? Wcześniej się sprawdza opinie itd. Jest bardzo fajne forum HDTV i tam są testy telewizorów i wybrałbyś odpowiedni tv, zresztą UPC na tym nie zależy skoro rok czasu upłynął i żadnej informacji 😉

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Inspirator
4 2 0

@Azarnapisał(a):

@JarekB to jak jest nie do użytku

@Azarnapisał(a):

@JarekB to jak jest nie do użytku to dlaczego wybrałeś ? Wcześniej się sprawdza opinie itd. Jest bardzo fajne forum HDTV i tam są testy telewizorów i wybrałbyś odpowiedni tv, zresztą UPC na tym nie zależy skoro rok czasu upłynął i żadnej informacji 😉

to dlaczego wybrałeś ?😉

Nie wybierałem, tylko dostałem za darmo z zepsutym modułem zasilacza. Wymiana tegoż kosztowała mnie 140 zł, więc mogę powiedzieć nadal, że mam go za darmo - Funai 50FDI7725/10

Forum HDTV znam i zawsze korzystam z netu i opinii przed zakupem czegoś.Co do UPC, to mają nas gdzieś - z Netflix mają kasę, więc "pracują" nad nim a z YouTube kasy nie ma, więc walić klienta!

Wyjście USB nadal nieaktywne, bo "ochrona praw autorskich"! Trzeba być debilem, żeby tak tłumaczyć - Cyfrowy Polsat, NC+, Netia, to wspierają piractwo?! Każdy ich dekoder ma możliwość nagrywania na zewnętrznym nośniku USB, który zostaje w domu przy wymianie dekodera. My takich wymian ich szmelcu mieliśmy kilka i za każdym razem traciliśmy nagrane materiały! Nie ma możliwości odkupienia nawet samego HDD z zakodowanym materiałem i podłączenia go do nowego dekodera!

Wszystkim polecam UPC, bo jakość usług i serwis są b. dobre, więc o "hejcie" nie ma mowy, ale debilizmu i nieudolności nie popieram!

Zawodowiec
233 82 1

Te tzw "prace" nad Netflixem też są mocno wątpliwe.

https://businessinsider.com.pl/media/netflix-w-dekoderach-upc-polska/bpxxdnz

Ogłosili to we wrzesniu 2016 roku

"Usługa będzie wprowadzana w krajach, gdzie działa Liberty Global w miarę modernizacji zasobów technologicznych przez cały 2017 rok. Wtedy też pojawi się w Polsce, ale dokładna data nie jest jeszcze znana."

Mamy już prawie rok 2019...

Nauczyciel
666 167 6

Przeczytałem artykuł.

...UPC zapewni dostęp techniczny do zasobów Netflixa.

W jakości 1080 i?To słabo , nie skorzystałbym ale może inni chętni by się znaleźli.

no chyba ,że operator miał inny TAJNY plan.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Wykładowca
815 193 10

Ja jestem pewien, że wraz z nowym dekoderem 4K pojawi się i NetFflix.

Ale ten temat dotyczy YT i nie róbcie ot.

Nauczyciel
666 167 6

I to co może być zachętą do nowego dekodera pod warunkiem, że UPC dogada się z Netflixem.

Play/ Orange pokazał ,że można.

Długo trwają rozmowy, więc wypracowane rozwiązanie kolejny raz po PSP udowodni kto jest liderem kablowym w Polsce.

Samym Youtube operator nawet jeśli udostępni pełną aplikację klientów nie przyciągnie. W sumie gra już nie idzie po to by zdobyć nowych klientów ale zatrzymać tych co obecnie płacą abonament.

Zasób treści 4K/ 1080p VOD już tak.

.....................................................................................................
Tytan
2105 817 72

Ciekawe podejście do zagadnienia aplikacji na danym sprzęcie

Gardłować na UPC gdzie dekoder jest gratis a siedzieć cicho, kiedy kupiło się tv za parę tysi i producent wypiął na swój produkt tyłek po zaledwie 2, 3 latach wsparcia

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
2365 537 108

A bo to wiesz, to jest takie ich myślenie, że jak sprzęt operatora to musi mieć apki klasy premium i dożywotnie wsparcie. Może nowy dekoder będzie Wam kawę zaparzał? Przecież płacicie to Wam się to należy 

Nauczyciel
666 167 6

Dla Panów powyżej to co reprezentuje Horizon to standard?

Gratuluję pozytywnego podejścia.

Oby więcej takich zadowolonych klientów w UPC.

Tytan
2105 817 72

@Szeptacznapisał(a):

Dla Panów powyżej to co reprezentuje Horizon to standard?

Gratuluję pozytywnego podejścia.

Oby więcej takich zadowolonych klientów w UPC.

Odtwarza, nagrywa i pokazuje obraz (do tego go chyba stworzono).

Reszta to tylko Wasze pobożne życzenia.

Miejcie świadomość, że obecnie wszystkie siły i środki idą w nowy projekt, zatem w moim odczuciu nic się tu (już) nie wydarzy (z aplikacjami).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
2365 537 108

Inna kwestia, że za apki trzeba zapłacić, a jeżeli operator nie musi tego robić to tego nie zrobi. Simple